Jak dopasować idealny biustonosz?

Materiał zewnętrzny

Każda kobieta, niezależnie od wielkości biustu, powinna pamiętać o jego odpowiedniej pielęgnacji i zapewnieniu piersiom właściwego komfortu. Niezwykle ważną kwestia jest oczywiście stanik, który musi utrzymywać biust na odpowiednim poziomie, aby nie wiotczał i prezentował się ładnie. Dobry biustonosz sprawia, że piersi są jędrne i ładne nawet przez wiele lat. Specjalistki od dopasowywania staników przyznają jednak, że wiele ich klientek ma problem z dopasowaniem odpowiedniego rozmiaru i modelu do własnych potrzeb. Sprzedając biustonosze elomi bardzo często doradzają więc i dokonują odpowiednich pomiarów, aby wybrać najlepszy biustonosz dla danej sylwetki. Czym warto kierować się podczas takich zakupów?

Właściwie dobrany rozmiar biustonosza 

Wszystkie biustonosze, również biustonosze elomi sprawdzają się w sytuacji, kiedy są idealnie dopasowane do rozmiaru i kształtu piersi. Pierwszym krokiem jest dokonanie dokładnych pomiarów pod biustem i w biuście. Dopiero znając obwody można zacząć mierzyć poszczególne modele. Oczywiście, każdy z producentów oferuje nieco inną rozmiarówkę, dlatego ważne jest mierzenie kilku różnych staników przed wyborem tego jedynego. Większość kobiet popełnia błąd polegający na wybieraniu staników o zbyt szerokim obwodzie pod biustem. Rolą tej części biustonosza jest przecież utrzymanie piersi na odpowiedniej wysokości i właściwym poziomie. Jeżeli stanik w trakcie noszenia zmienia swoją wysokość i podnosi się na plecach, podjeżdżając coraz wyżej, oznacza to, że został on dopasowany w niewłaściwy sposób. Poza tym, biustonosze elomi są również źle dopasowywane pod kątem wielkości miseczki. Klientki wybierają bowiem zbyt małe miseczki, z których ich piersi dosłownie wypływają. Większość z nich przez całe życie wybiera jeden i ten sam rozmiar stanika, który przecież powinien zmieniać się wraz ze zmianami, jakie zachodzą w ciele.

Na jaki model stanika warto się zdecydować? 

Dzisiaj sklepy oferują ogromny wybór różnych modeli staników – eleganckich, seksownych i sportowych. Każda kobieta może dopasować więc biustonosz elomi do własnych potrzeb i preferencji. W sklepach takich, jak brarevolution.com warto szukać rozwiązań, które są zarówno wygodne, jak i ładne. Dzisiaj nawet klientki o sporych piersiach nie muszą ograniczać się do babcinych staników w kolorach białych i ecru. Dostępne są dla nich rozwiązania we wszystkich wersjach kolorystycznych i różne modele. Bardzo ważne jest, aby biustonosz przymierzyć i dobrze go dopasować, a następnie sprawdzić jak prezentuje się pod ubraniem i jak wygląda cała sylwetka.

0 0 votes
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments