Informacje - Zdrowie

Zdrowie

 • Rozejścia spojenia łonowego można uniknąć! Sprawdź, co możesz zrobić

  Rozejścia spojenia łonowego można uniknąć! Sprawdź, co możesz zrobić

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-09
  W okresie ciąży kobiety uskarżają się na wiele dolegliwości. Chociaż standardem jest ból kręgosłupa, wiele pań cierpi z powodu bólu pojawiającego się podczas chodzenia, dłuższego stania czy nawet siedzenia. Taki dyskomfort towarzyszy często rozejściu spojenia łonowego. Dowiedz się, co to za przypadłość i sprawdź jak jej uniknąć.... więcej »

 • Łuszczyca – kłopotliwe i nieuleczalne schorzenie. Jak się przed nią bronić?

  Łuszczyca – kłopotliwe i nieuleczalne schorzenie. Jak się przed nią bronić?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-04
  Łuszczyca jest jedną z najczęściej występujących chorób skóry, której cechą charakterystyczną jest m.in. pojawienie się na ciele czerwonych, wypukłych, łuszczących się plam. Jej podłoże jest w dużej mierze nieprzewidywalne. Na łuszczycę może zachorować każdy, dlatego warto o niej wiedzieć jak najwięcej. Czy da się przed nią obronić? Jakie są jej objawy? A co najważniejsze – czy da się ją całkowicie zwalczyć?... więcej »

 • Moc ukryta w wodzie, czyli wszystko o diecie wodnej i jej efektach

  Moc ukryta w wodzie, czyli wszystko o diecie wodnej i jej efektach

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-26
  Każdy rodzaj diety ma swoich zwolenników i przeciwników. Przy wyborze sposobu odżywiania zawsze warto oprzeć się nie tylko na relacjach osób stosujących daną dietę, ale skorzystać z porad specjalistów. Jeżeli chodzi o dietę wodną, opinie ekspertów są na ogół bardzo pozytywne. Daje ona nie tylko bardzo pożądane efekty wizualne w postaci szczupłej sylwetki, ale także wpływa pozytywnie na zdrowie i samopoczucie.... więcej »

 • Kiedy warto wykonać operację przegrody nosa?

  Kiedy warto wykonać operację przegrody nosa?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-12
  Problemy z krzywą przegrodą nosową dotyczą znacznej części społeczeństwa i w większości przypadków wymagają leczenia operacyjnego. Krzywa przegroda nosowa powoduje wiele utrudnień podczas codziennego funkcjonowania, dlatego warto wiedzieć jakie są przesłanki świadczące o konieczności poddania się zabiegowi oraz czego należy spodziewać się tuż po przeprowadzeniu operacji.... więcej »

 • Co z tym smogiem?

  Co z tym smogiem?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-05
  W polskim powietrzu znajdują się różne zanieczyszczenia. Najbardziej szkodliwe są drobne, zawieszone w powietrzu pyły PM2,5 oraz PM10 zwane powszechnie smogiem. Mogą one powodować następstwa zdrowotne w postaci problemów z oddychaniem, nieustępującego kaszlu czy nasilenia alergii i astmy. Co więcej, udowodniono, że smog może również niszczyć budynki, na których osiada. Czy można wystąpić o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu wywołany pyłami?... więcej »

 • Sposoby na walkę z otyłością

  Sposoby na walkę z otyłością

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-30
  Otyłość jest nie tylko męcząca, ale też bardzo niebezpieczna dla zdrowia. Do jej najczęstszych przyczyn należą: uwarunkowania genetyczne, wysokokaloryczna dieta, przekarmianie w dzieciństwie, a także brak aktywności fizycznej. Istnieje kilka metod jej leczenia. Każda jednak wymaga konsekwencji oraz determinacji ze strony osób, które się z nią borykają.... więcej »

 • Co zrobić, gdy dopadnie nas wiosenne przeziębienie?

  Co zrobić, gdy dopadnie nas wiosenne przeziębienie?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-18
  W naszej strefie klimatycznej mamy w ciągu całego roku dwa punkty zapalne, jeśli chodzi o sezon na choroby i przeziębienia – to wiosna i jesień. Niby każdy z nas o tym wie, ale sama wiedza nie pomaga, by się przed przeziębieniem uchronić. Jak się wówczas leczyć, by nie spędzić pierwszych wiosennych dni w łóżku?... więcej »

 • Trądzik różowaty – uporczywe schorzenie skórne

  Trądzik różowaty – uporczywe schorzenie skórne

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-14
  Trądzik różowaty jest przewlekłym stanem zapalnym skóry. Schorzenie dotyka niewielką część populacji, głównie mieszkańców Północnej i Zachodniej Europy. Większą częstość występowania notuje się również w Ameryce Północnej. Z chorobą dotykającą określonych części twarzy, zmagają się przede wszystkim kobiety.... więcej »

 • Sen na zdrowie

  Sen na zdrowie

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-14
  Na sen w życiu człowieka wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest jedzenie. Jeżeli borykasz się z problemami z zaśnięciem, często budzisz się w nocy, to przeczytaj uważnie ten artykuł. Niniejszy tekst powie ci między innymi: czego nie jeść i nie pić przed snem, czemu pomimo teoretycznego wyspania się nadal nie masz energii do działania oraz co robić żeby to się zmieniło.... więcej »

 • Alternatywa dla liposukcji to... Sprawdź!

  Alternatywa dla liposukcji to... Sprawdź!

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-27
  Nadmiar kilogramów i związana z nimi tkanka tłuszczowa to problem wielu osób. Chociaż większość podejmuje próbę samodzielnego wyszczuplania poprzez dietę i aktywność fizyczną, nie zawsze udaje się osiągnąć zadowalające rezultaty. Wtedy do gry często wkracza liposukcja – inwazyjny zabieg, który polega na odsysaniu tłuszczu. Wcale jednak nie musisz decydować się na tak drastyczne rozwiązanie – poznaj inne skuteczne możliwości, np. kriolipolizę i lipolizę... więcej »


 • Strona: 1/26 | 1 2 3 4 ...26 > >>

  Najnowsze informacje

  Mapa świata na ścianie - hit czy kit?
  Interesujesz się geografią, lubisz podróżować i zastanawiasz się, czy umieszczenie mapy na ścianie nie okaże się kiczem? więcej »
  Paznokcie u nóg - jak o nie dbać? Czy podolog w tym pomoże?
  Prawidłowa pielęgnacja stóp może zapobiec wielu chorobom, ponieważ codziennie stopy narażone są na duży wysiłek podtrzymywania swojego ciała powinno się bardzo uważnie je obserwować aby w zarodku zapobiec ewentualnym schorzeniom. Podstawą jest pedicure, odpowiednio przycięte paznokcie zapobiegają poważnym problemom zdrowotnym jak wrastanie paznokci, łamliwość płytki. więcej »
  Czerwcowe wydarzenia i imprezy w Narodowym Forum Muzyki
  Narodowe Forum Muzyki imienia Witolda Lutosławskiego to jedna z flagowych instytucji kulturalnych Wrocławia. Jest to także nowoczesny obiekt muzyczny z czterema wielofunkcyjnymi salami koncertowymi. Narodowe Forum Muzyki przyciąga nie tylko melomanów - budynek jest przeznaczony także do zwiedzania ze względu na jego imponującą architekturę oraz przestrzenie wystawiennicze. Dowiedz się jakie imprezy i wydarzenia muzyczne odbędą się w NFM w najbliższej przyszłości! więcej »

  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Hapi Hapi | ACT-Natural | Old Timers Garage | Kolorowa Ryba | Opycha.pl |