Informacje - Zdrowie

Zdrowie

 • Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?

  Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-23
  Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie.... więcej »

 • Rozejścia spojenia łonowego można uniknąć! Sprawdź, co możesz zrobić

  Rozejścia spojenia łonowego można uniknąć! Sprawdź, co możesz zrobić

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-09
  W okresie ciąży kobiety uskarżają się na wiele dolegliwości. Chociaż standardem jest ból kręgosłupa, wiele pań cierpi z powodu bólu pojawiającego się podczas chodzenia, dłuższego stania czy nawet siedzenia. Taki dyskomfort towarzyszy często rozejściu spojenia łonowego. Dowiedz się, co to za przypadłość i sprawdź jak jej uniknąć.... więcej »

 • Łuszczyca – kłopotliwe i nieuleczalne schorzenie. Jak się przed nią bronić?

  Łuszczyca – kłopotliwe i nieuleczalne schorzenie. Jak się przed nią bronić?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-04
  Łuszczyca jest jedną z najczęściej występujących chorób skóry, której cechą charakterystyczną jest m.in. pojawienie się na ciele czerwonych, wypukłych, łuszczących się plam. Jej podłoże jest w dużej mierze nieprzewidywalne. Na łuszczycę może zachorować każdy, dlatego warto o niej wiedzieć jak najwięcej. Czy da się przed nią obronić? Jakie są jej objawy? A co najważniejsze – czy da się ją całkowicie zwalczyć?... więcej »

 • Moc ukryta w wodzie, czyli wszystko o diecie wodnej i jej efektach

  Moc ukryta w wodzie, czyli wszystko o diecie wodnej i jej efektach

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-26
  Każdy rodzaj diety ma swoich zwolenników i przeciwników. Przy wyborze sposobu odżywiania zawsze warto oprzeć się nie tylko na relacjach osób stosujących daną dietę, ale skorzystać z porad specjalistów. Jeżeli chodzi o dietę wodną, opinie ekspertów są na ogół bardzo pozytywne. Daje ona nie tylko bardzo pożądane efekty wizualne w postaci szczupłej sylwetki, ale także wpływa pozytywnie na zdrowie i samopoczucie.... więcej »

 • Kiedy warto wykonać operację przegrody nosa?

  Kiedy warto wykonać operację przegrody nosa?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-12
  Problemy z krzywą przegrodą nosową dotyczą znacznej części społeczeństwa i w większości przypadków wymagają leczenia operacyjnego. Krzywa przegroda nosowa powoduje wiele utrudnień podczas codziennego funkcjonowania, dlatego warto wiedzieć jakie są przesłanki świadczące o konieczności poddania się zabiegowi oraz czego należy spodziewać się tuż po przeprowadzeniu operacji.... więcej »

 • Co z tym smogiem?

  Co z tym smogiem?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-05
  W polskim powietrzu znajdują się różne zanieczyszczenia. Najbardziej szkodliwe są drobne, zawieszone w powietrzu pyły PM2,5 oraz PM10 zwane powszechnie smogiem. Mogą one powodować następstwa zdrowotne w postaci problemów z oddychaniem, nieustępującego kaszlu czy nasilenia alergii i astmy. Co więcej, udowodniono, że smog może również niszczyć budynki, na których osiada. Czy można wystąpić o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu wywołany pyłami?... więcej »

 • Sposoby na walkę z otyłością

  Sposoby na walkę z otyłością

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-30
  Otyłość jest nie tylko męcząca, ale też bardzo niebezpieczna dla zdrowia. Do jej najczęstszych przyczyn należą: uwarunkowania genetyczne, wysokokaloryczna dieta, przekarmianie w dzieciństwie, a także brak aktywności fizycznej. Istnieje kilka metod jej leczenia. Każda jednak wymaga konsekwencji oraz determinacji ze strony osób, które się z nią borykają.... więcej »

 • Co zrobić, gdy dopadnie nas wiosenne przeziębienie?

  Co zrobić, gdy dopadnie nas wiosenne przeziębienie?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-18
  W naszej strefie klimatycznej mamy w ciągu całego roku dwa punkty zapalne, jeśli chodzi o sezon na choroby i przeziębienia – to wiosna i jesień. Niby każdy z nas o tym wie, ale sama wiedza nie pomaga, by się przed przeziębieniem uchronić. Jak się wówczas leczyć, by nie spędzić pierwszych wiosennych dni w łóżku?... więcej »

 • Trądzik różowaty – uporczywe schorzenie skórne

  Trądzik różowaty – uporczywe schorzenie skórne

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-14
  Trądzik różowaty jest przewlekłym stanem zapalnym skóry. Schorzenie dotyka niewielką część populacji, głównie mieszkańców Północnej i Zachodniej Europy. Większą częstość występowania notuje się również w Ameryce Północnej. Z chorobą dotykającą określonych części twarzy, zmagają się przede wszystkim kobiety.... więcej »

 • Sen na zdrowie

  Sen na zdrowie

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-14
  Na sen w życiu człowieka wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest jedzenie. Jeżeli borykasz się z problemami z zaśnięciem, często budzisz się w nocy, to przeczytaj uważnie ten artykuł. Niniejszy tekst powie ci między innymi: czego nie jeść i nie pić przed snem, czemu pomimo teoretycznego wyspania się nadal nie masz energii do działania oraz co robić żeby to się zmieniło.... więcej »


 • Strona: 1/26 | 1 2 3 4 ...26 > >>

  Najnowsze informacje

  Jak kupować buty przez internet?
  Zakupy internetowe stały się tak popularne, że przez sieć da się już kupić wszystko. Ubrania, jedzenie, elektronika… To już nikogo nie dziwi. Wiele osób jednak wciąż ma obawy co do kupowania przez internet butów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? O czym pamiętać, decydując się na zakup obuwia w sklepie internetowym? więcej »
  Jakie imprezy Polacy organizują w hotelach?
  Trend organizowania różnorakich imprez i uroczystości w hotelach to dość świeża sprawa na polskim gruncie. Dotychczas, mając na względzie szlachecką i chłopską tradycję polską, wszelkiego rodzaju wydarzenia rodzinne organizowano w domach, samodzielnie przygotowując potrawy oraz powitanie dla Gości. Co się zmieniło? I w jakich kwestiach polegamy na hotelach? więcej »
  Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
  Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »

  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Kolorowa Ryba | Kosą po patelni | ACT-Natural | Sportera Fitness | Okiem Blondynki |