Informacje - Uroda i kosmetyki

Uroda i kosmetyki

 • Kosmetyki na trądzik różowaty, czyli jak pielęgnować cerę z trądzikiem różowatym?

  Kosmetyki na trądzik różowaty, czyli jak pielęgnować cerę z trądzikiem różowatym?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-10-29
  Trądzik różowaty dotyka głównie osoby po 30. roku życia. Pojawia się nagle i potrafi naprawdę obniżyć komfort życia. Bardzo charakterystyczne dla trądziku różowatego są czerwone, zaognione plamy na twarzy. ... więcej »

 • Jakie składniki powinien zawierać peeling przeciwzmarszczkowy?

  Jakie składniki powinien zawierać peeling przeciwzmarszczkowy?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-10-02
  Dobry peeling przeciwzmarszczkowy to dziś niezbędny kosmetyk w rękach kobiety, która musi podejmować już zdecydowane kroki w celu utrzymania cery w jak najlepszej kondycji. Zmarszczki, nieciekawy koloryt skóry czy drobne przebarwienia są zmorą codzienności. Właściwie dobrany peeling przeciwzmarszczkowy potrafi zdecydowanie przeciwdziałać tym zjawiskom i wspomaga panie w utrzymywaniu promiennego wyglądu twarzy. Sprawdź, jak wybierać peeling przeciwzmarszczkowy, aby był dobrym orężem w walce z upływającym czasem.... więcej »

 • Małe dzieła sztuki

  Małe dzieła sztuki

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-10-02
  Mieszkańcy Warszawy oraz turyści odwiedzający stolicę 24 września mogli na jej ulicach spotkać ciekawy happening promujący przedłużanie rzęs. Oczy przykuła wały specjalnie przygotowane samochody z przedłużonymi rzęsami. Ta akcja oraz wpuszczone do sieci filmiki miały zwrócić uwagę na fakt, iż praca stylistów może być porównywalna do aktu twórczego, w jakim tworzyli najwybitniejsi artyści.... więcej »

 • Płyn micelarny 3w1. Ranking Top 5

  Płyn micelarny 3w1. Ranking Top 5

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-21
  Płyn micelarny to produkt magiczny. Wystarczy powiedzieć, że pozwala zmyć makijaż bez pocierania skóry płatkiem kosmetycznym. To zbawienne dla cery wrażliwej. Na dodatek najczęściej kosmetyki te zawierają dodatkowe składniki aktywne i mają niezwykłe właściwości pielęgnujące. Poznaj nasz ranking TOP 5 najlepszych płynów micelarnych 3w1.... więcej »

 • Objawy i sposób leczenia wrastających paznokci

  Objawy i sposób leczenia wrastających paznokci

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-08-09
  Wrastający paznokieć to dolegliwość dotykająca zarówno kobiety jak i mężczyzn. Problem ten wiąże się nie tylko z nieestetycznym wyglądem paznokcia ale przede wszystkim z dolegliwościami bólowymi. W przypadku wystąpienia długo utrzymującego się bólu oraz zaczerwienienia skóry przy paznokciu, należy jak najprędzej odwiedzić podologa.... więcej »

 • Orzeźwiające perfumy Lacoste na lato dla niej i dla niego

  Orzeźwiające perfumy Lacoste na lato dla niej i dla niego

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-07-24
  Uwielbiasz gorące lato i wszystko, co wiąże się z tym niesamowitym okresem? Jeśli wolny czas wolisz spędzać nad wodą niż w klimatyzowanym hotelu, ciągnie Cię do spontanicznej gry w siatkówkę plażową, a rower i rolki są Twoimi ulubionymi środkami transportu, to znak, że doskonale będą pasować do Ciebie energetyczne, rześkie i inspirujące zapachy. Poznaj te najbardziej nietuzinkowe i stwórz od nowa swój wakacyjny wizerunek.... więcej »

 • Jak dobrać szminkę do ciemnej sukienki?

  Jak dobrać szminkę do ciemnej sukienki?

  Autor:     Data: 2018-07-16
  Wybierając szminkę, najczęściej kierujemy się takimi aspektami jak kolor cery, typ urody czy nawet kolor zębów. A przecież równie ważne jest to, żeby makijaż ust współgrał z ubraniem. Jak dobrać szminkę do ciemnej sukienki, by wszystkich olśnić?... więcej »

 • Jak wykonać makijaż?

  Jak wykonać makijaż?

  Autor:     Data: 2018-07-16
  Zasady wykonywania makijażu nie zmieniają się od lat. Nie ma znaczenia, czy siadamy przed lustrem, aby zrobić makijaż codzienny, czy też dopracowujemy jego wieczorowe wydanie. Podstawowe reguły zawsze będą identyczne. Owszem, zmieniają się kosmetyki, ich jakość jest coraz lepsza, paleta kolorystyczna zachwyca nas z każdym rokiem jeszcze mocniej, ale zasady zawsze pozostają te same. Prześledźmy jeszcze raz, krok po kroku, jak wykonać makijaż prawidłowo, bo być może jednak coś Cię zaskoczy…... więcej »

 • Makijaż do pracy - jak powinnaś podkreślić oczy?

  Makijaż do pracy - jak powinnaś podkreślić oczy?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-07-04
  Pięknie podkreślone oczy to największy atut kobiecej twarzy. Aby kusić spojrzeniem, nie musisz doklejać sztucznych rzęs, tworzyć misternych kompozycji kolorystycznych ani malować precyzyjnych jaskółek. Podpowiemy Ci, jak w kilka minut stworzyć szybki makijaż do pracy, który będziesz mogła wykonywać codziennie w zaciszu własnego domu.... więcej »

 • Zrób prezent swojemu mężczyźnie – oto perfumy, które warto mu kupić!

  Zrób prezent swojemu mężczyźnie – oto perfumy, które warto mu kupić!

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-06-04
  Nie ulega wątpliwości, że perfumy są zawsze świetnym pomysłem na prezent dla ukochanego. Wybierając je, kieruj się jednak nie tylko swoimi upodobaniami, lecz przede wszystkim jego charakterem. Oto kilka podpowiedzi, z których możesz skorzystać!... więcej »


 • Strona: 1/14 | 1 2 3 4 ...14 > >>
  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Okiem Blondynki | Myśli Potarganej | ACT-Natural | Sportera Fitness | Medycyna estetyczna |