Informacje - Uroda i kosmetyki

Uroda i kosmetyki

 • Objawy i sposób leczenia wrastających paznokci

  Objawy i sposób leczenia wrastających paznokci

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-08-09
  Wrastający paznokieć to dolegliwość dotykająca zarówno kobiety jak i mężczyzn. Problem ten wiąże się nie tylko z nieestetycznym wyglądem paznokcia ale przede wszystkim z dolegliwościami bólowymi. W przypadku wystąpienia długo utrzymującego się bólu oraz zaczerwienienia skóry przy paznokciu, należy jak najprędzej odwiedzić podologa.... więcej »

 • Orzeźwiające perfumy Lacoste na lato dla niej i dla niego

  Orzeźwiające perfumy Lacoste na lato dla niej i dla niego

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-07-24
  Uwielbiasz gorące lato i wszystko, co wiąże się z tym niesamowitym okresem? Jeśli wolny czas wolisz spędzać nad wodą niż w klimatyzowanym hotelu, ciągnie Cię do spontanicznej gry w siatkówkę plażową, a rower i rolki są Twoimi ulubionymi środkami transportu, to znak, że doskonale będą pasować do Ciebie energetyczne, rześkie i inspirujące zapachy. Poznaj te najbardziej nietuzinkowe i stwórz od nowa swój wakacyjny wizerunek.... więcej »

 • Jak dobrać szminkę do ciemnej sukienki?

  Jak dobrać szminkę do ciemnej sukienki?

  Autor:     Data: 2018-07-16
  Wybierając szminkę, najczęściej kierujemy się takimi aspektami jak kolor cery, typ urody czy nawet kolor zębów. A przecież równie ważne jest to, żeby makijaż ust współgrał z ubraniem. Jak dobrać szminkę do ciemnej sukienki, by wszystkich olśnić?... więcej »

 • Jak wykonać makijaż?

  Jak wykonać makijaż?

  Autor:     Data: 2018-07-16
  Zasady wykonywania makijażu nie zmieniają się od lat. Nie ma znaczenia, czy siadamy przed lustrem, aby zrobić makijaż codzienny, czy też dopracowujemy jego wieczorowe wydanie. Podstawowe reguły zawsze będą identyczne. Owszem, zmieniają się kosmetyki, ich jakość jest coraz lepsza, paleta kolorystyczna zachwyca nas z każdym rokiem jeszcze mocniej, ale zasady zawsze pozostają te same. Prześledźmy jeszcze raz, krok po kroku, jak wykonać makijaż prawidłowo, bo być może jednak coś Cię zaskoczy…... więcej »

 • Makijaż do pracy - jak powinnaś podkreślić oczy?

  Makijaż do pracy - jak powinnaś podkreślić oczy?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-07-04
  Pięknie podkreślone oczy to największy atut kobiecej twarzy. Aby kusić spojrzeniem, nie musisz doklejać sztucznych rzęs, tworzyć misternych kompozycji kolorystycznych ani malować precyzyjnych jaskółek. Podpowiemy Ci, jak w kilka minut stworzyć szybki makijaż do pracy, który będziesz mogła wykonywać codziennie w zaciszu własnego domu.... więcej »

 • Zrób prezent swojemu mężczyźnie – oto perfumy, które warto mu kupić!

  Zrób prezent swojemu mężczyźnie – oto perfumy, które warto mu kupić!

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-06-04
  Nie ulega wątpliwości, że perfumy są zawsze świetnym pomysłem na prezent dla ukochanego. Wybierając je, kieruj się jednak nie tylko swoimi upodobaniami, lecz przede wszystkim jego charakterem. Oto kilka podpowiedzi, z których możesz skorzystać!... więcej »

 • Paznokcie u nóg - jak o nie dbać? Czy podolog w tym pomoże?

  Paznokcie u nóg - jak o nie dbać? Czy podolog w tym pomoże?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-21
  Prawidłowa pielęgnacja stóp może zapobiec wielu chorobom, ponieważ codziennie stopy narażone są na duży wysiłek podtrzymywania swojego ciała powinno się bardzo uważnie je obserwować aby w zarodku zapobiec ewentualnym schorzeniom. Podstawą jest pedicure, odpowiednio przycięte paznokcie zapobiegają poważnym problemom zdrowotnym jak wrastanie paznokci, łamliwość płytki.... więcej »

 • Szukasz skutecznej broni do walki z siwymi włosami ? Wypróbuj GR-7 Professional!

  Szukasz skutecznej broni do walki z siwymi włosami ? Wypróbuj GR-7 Professional!

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-10
  Siwizna zarówno u mężczyzn jak i u kobiet jest często powodem kompleksów i słabego samopoczucia. Białe kosmki przypominają o przemijającym czasie i traconej nieubłaganie młodości. Proces siwienia jest współcześnie odwracalny i przy pomocy dobrych preparatów można odzyskać swój naturalny kolor włosów. Jednym z takich środków odsiwiających jest GR-7 Professional. Na jego przykładzie opiszemy jak pozbyć się skutecznie siwych włosów.... więcej »

 • Quo vadis przemyśle perfumeryjny?

  Quo vadis przemyśle perfumeryjny?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-09
  Jak to możliwe, że coś tak ulotnego jak zapach, robi od zawrotną tak wielką karierę, i szturmem zdobywa serca kolejnych użytkowników. Nadal ekscytujemy się premierami nowych zapachów, a posiadanie flakonika z klasycznymi perfumami pozostaje synonimem dobrego gustu. Może się wydawać, że w kwestii zapachów nic nowego już nie można wymyślić. Perfumy znane są przecież od tak dawna. Ot, pachnidła po prostu. Jednak myli się ten kto twierdzi, że w świecie wonności padło już ostatnie słowo. To nadal bardzo dynamicznie rozwijający się segment rynku.... więcej »

 • Jakie weselne klimaty są dziś na topie?

  Jakie weselne klimaty są dziś na topie?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-03
  Od pewnego czasu niemal każda para narzeczonych nadaje swojemu ślubowi oraz przyjęciu weselnemu konkretny styl przewodni lub też przynajmniej kolor przewodni.... więcej »


 • Strona: 1/14 | 1 2 3 4 ...14 > >>
  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Psychostrefa | MiniMili.pl | Medycyna estetyczna | Życie jak bajka | Kolorowa Ryba |