Informacje - Praca

Praca

 • Sklep internetowy jako biznes po godzinach pracy? - Jak to zrobić najlepiej?

  Sklep internetowy jako biznes po godzinach pracy? - Jak to zrobić najlepiej?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-03
  Sklep internetowy zdaje się być idealnym biznesem do prowadzenia po pracy. Daje on sporo elastyczności właścicielowi, nie wymaga dużego wkładu finansowego, i - co najważniejsze - dobrze zorganizowany może wnosić do naszego budżetu znacznie więcej niż nawet nasza praca na etacie. Jak zatem rozkręcić biznes po pracy w taki sposób, aby stanowił on dla nas bardzo dobre dodatkowe źródło dochodu? Sprawdźmy.... więcej »

 • Paleciak, czyli ręczny wózek paletowy

  Paleciak, czyli ręczny wózek paletowy

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-08-31
  Paleciak tu, paleciak tam – czym właściwie jest paleciak i do czego służy? Czy przyda się w Twoim przedsiębiorstwie? Dzisiaj pod lupę bierzemy najprostszy ręczny wózek paletowy oraz jego zastosowanie w gospodarce magazynowej.... więcej »

 • Tablice reklamowe i nie tylko – dlaczego przedsiębiorcy wybierają reklamę outdoorową?

  Tablice reklamowe i nie tylko – dlaczego przedsiębiorcy wybierają reklamę outdoorową?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-08-31
  Dlaczego reklama outdoorowa jest tak ważna? Czemu zewnętrzne tablice reklamowe zawdzięczają swoją popularność? Czy to najwyższy czas, żeby Twoja firma również zainwestowała w nośnik reklamy zewnętrznej?... więcej »

 • Praca jako telefoniczny doradca klienta

  Praca jako telefoniczny doradca klienta

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-08-28
  W czasie intensywnego rozwoju komunikacji elektronicznej coraz popularniejszy staje się handel towarami i usługami na odległość. Podpisywane w ten sposób umowy to już niemal codzienność. Stąd też rosnący popyt na telefonicznych sprzedawców i doradców klienta. Na czym polega ta praca? Jakie są jej wady i zalety?... więcej »

 • Faktura VAT marża – najważniejsze korzyści dla przedsiębiorcy

  Faktura VAT marża – najważniejsze korzyści dla przedsiębiorcy

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-08-23
  Faktura VAT marża to specyficzny rodzaj faktury, który może być wystawiany jedynie przez ściśle określone podmioty gospodarcze. Z wielu względów jest to także jeden z najkorzystniejszych rodzajów faktur...... więcej »

 • Czy programy lojalnościowe wpływają na świadomość konsumentów?

  Czy programy lojalnościowe wpływają na świadomość konsumentów?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-08-13
  Stworzenie marki pozytywnie kojarzonej i chętnie wybierane przez konsumentów nie musi być wyjątkowo trudne. Dzisiaj firmy coraz częściej korzystają w tym celu z programów lojalnościowych niosących ze sobą szereg korzyści.... więcej »

 • Praca  IT – na co zwracają uwagę rekruterzy?

  Praca  IT – na co zwracają uwagę rekruterzy?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-08-03
  Branża IT ciągle się rozwija. To sprawia, że firmy coraz częściej szukają programistów do swoich projektów. Nie oznacza to jednak, że łatwo znaleźć zatrudnienie. W kolejce czeka mnóstwo chętnych, których marzeniem jest praca IT. Nie wiesz, co zrobić by wyróżnić się na ich tle i zdobyć upragnioną posadę? Dowiedz się, jakie umiejętności i kwalifikacje są ważne dla rekruterów.... więcej »

 • Praca dla finansistów i ekonomistów w Warszawie - czy trudno ją znaleźć?

  Praca dla finansistów i ekonomistów w Warszawie - czy trudno ją znaleźć?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-08-01
  Duża ilość ogłoszeń o pracę w Warszawie dla ekspertów w obszarze ekonomii i finansów sprawia, że kandydaci mogą wybierać najlepsze dla siebie propozycje pracodawców. Na atrakcyjne warunki mogą liczyć tylko ci, którzy spełniają wysokie wymagania przyszłych szefów.... więcej »

 • Czym są darmowe certyfikaty SSL?

  Czym są darmowe certyfikaty SSL?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-07-27
  Rozpoczęcie prowadzenia działalności w Internecie pozwala na szybsze znalezienie nowych klientów zainteresowanych współpracą. W przypadku większości witryn, warto zadbać o odpowiednio wysoki poziom bezpieczeństwa.... więcej »

 • Obudź w sobie zwycięzcę – zmień Twoją opinie o sobie z Mateuszem Grzesiakiem

  Obudź w sobie zwycięzcę – zmień Twoją opinie o sobie z Mateuszem Grzesiakiem

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-06-28
  Nie stać mnie na to, nie nadaję się, nie mam kwalifikacji, nie mam odwagi – to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby, które nie wierzą w swoje możliwości. Zaliczasz się do tej grupy? Myślisz, że już nic lepszego Cię w życiu nie spotka? Po szkoleniu Mateusza Grzesiaka szybko zmienisz zdanie. Przekonasz się, że sami tworzymy ograniczenia, a lęki i obawy powstrzymują nas przed dążeniem do realizowania określonych przez nas celów zawodowych i prywatnych. Zależy Ci na rozwoju, masz marzenia, ale nie wiesz, jak je spełnić? Nie wiesz czy się nadajesz? Jasne, że się nadajesz! W każdym człowieku tkwią duże pokłady energii, wystarczy tylko do nich dotrzeć i poznać prawdziwy potencjał będący motorem napędowym sukcesu.... więcej »


 • Strona: 1/9 | 1 2 3 4 ...9 > >>
  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Kosą po patelni | Sportera Fitness | Opycha.pl - Blog kulinarny | ACT-Natural | MiniMili.pl |