Informacje - Praca

Praca

 • Jak wybrać monitor do pracy

  Jak wybrać monitor do pracy

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-11-07
  Na ilustracyjnych zdjęciach w Internecie, przedstawiających ludzi, którzy pracują, najczęściej widać komputery przenośne. To takie nowoczesne, można to wszędzie ze sobą zabrać, można pracować w dowolnym miejscu, nie jest się przykutym do biurka itd. W rzeczywistości jednak ktoś, kto spędza przy komputerze wiele godzin, dobrze wie, że nie ma to jak stary (choć najlepiej: nowy), dobry pecet z porządnym monitorem. No dobrze, ale co to jest porządny monitor?... więcej »

 • Polisa dla taksówki – w trosce o bezpieczeństwo swoje i innych

  Polisa dla taksówki – w trosce o bezpieczeństwo swoje i innych

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-11-05
  Warunki polis ubezpieczeniowych dla flot samochodów firmowych zdecydowanie różnią się od tych oferowanych klientom indywidualnym. Dobrym tego przykładem są ubezpieczenia dla taksówek. Bezpośrednim tego powodem jest specyfika pracy taksówkarza, która wbrew pozorom do najłatwiejszych nie należy.... więcej »

 • Aplikacje mobilne zwiększają szansę rozwoju małych firm

  Aplikacje mobilne zwiększają szansę rozwoju małych firm

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-11-05
  Smartfony są dziś jednym z najpowszechniejszych i najszybszych narzędzi komunikacji. Dzięki nim robi się zakupy, odpowiada się na służbowe maile oraz używa się wielu aplikacji. Firmy zdają sobie sprawę z tego, jak wielką szansą jest dla nich docieranie do klientów przez smartfony, dlatego nawet małe przedsiębiorstwa tworzą własne aplikacje.... więcej »

 • Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu operatora maszyn budowlanych?

  Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu operatora maszyn budowlanych?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-10-30
  Polski rynek budowlany pod względem pracowniczym nie jest w najlepszej kondycji. Nieustanny brak wyspecjalizowanych fachowców przedsiębiorstwa budowlane oraz deweloperzy starają się zapełnić, sprowadzając pracowników zza wschodniej granicy. Niestety, są to zwykle niewykwalifikowani robotnicy zajmujący mało wymagające stanowiska.... więcej »

 • Konwencja MLI wprowadza zmiany w podatkach 2019 – kto musi się na nie przygotować?

  Konwencja MLI wprowadza zmiany w podatkach 2019 – kto musi się na nie przygotować?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-10-29
  Już od przyszłego roku część Polaków pracujących za granicą będzie musiała rozliczać się zarówno w kraju, w którym zarabia, jak i w Polsce. Taką zmianę wprowadza konwencja MLI, czyli Multilateral Instrument to Modify Bilateral Tax Treaties. Jak podaje Ministerstwo Finansów, ma ona zapobiegać agresywnym optymalizacjom podatkowym na międzynarodową skalę.... więcej »

 • Jak sprzedawać więcej? Poznaj dodatkowy kanał sprzedaży

  Jak sprzedawać więcej? Poznaj dodatkowy kanał sprzedaży

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-10-17
  Istnieje mnóstwo sposobów na to, by zwiększyć sprzedaż swojego produktu i zainteresować nim jak największą grupę odbiorców. Reklamy Google Ads, video marketing oraz wykorzystanie mediów społecznościowych to tylko niektóre z nich. Ogromne znaczenie ma także to, jakie oprogramowanie e-commerce dla producentów wybierzemy. Spośród wielu możliwości mamy szansę skorzystać również z innowacyjnego i prostego w obsłudze narzędzia, jakim jest wtyczka Where to buy.... więcej »

 • Sklep internetowy jako biznes po godzinach pracy? - Jak to zrobić najlepiej?

  Sklep internetowy jako biznes po godzinach pracy? - Jak to zrobić najlepiej?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-03
  Sklep internetowy zdaje się być idealnym biznesem do prowadzenia po pracy. Daje on sporo elastyczności właścicielowi, nie wymaga dużego wkładu finansowego, i - co najważniejsze - dobrze zorganizowany może wnosić do naszego budżetu znacznie więcej niż nawet nasza praca na etacie. Jak zatem rozkręcić biznes po pracy w taki sposób, aby stanowił on dla nas bardzo dobre dodatkowe źródło dochodu? Sprawdźmy.... więcej »

 • Paleciak, czyli ręczny wózek paletowy

  Paleciak, czyli ręczny wózek paletowy

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-08-31
  Paleciak tu, paleciak tam – czym właściwie jest paleciak i do czego służy? Czy przyda się w Twoim przedsiębiorstwie? Dzisiaj pod lupę bierzemy najprostszy ręczny wózek paletowy oraz jego zastosowanie w gospodarce magazynowej.... więcej »

 • Tablice reklamowe i nie tylko – dlaczego przedsiębiorcy wybierają reklamę outdoorową?

  Tablice reklamowe i nie tylko – dlaczego przedsiębiorcy wybierają reklamę outdoorową?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-08-31
  Dlaczego reklama outdoorowa jest tak ważna? Czemu zewnętrzne tablice reklamowe zawdzięczają swoją popularność? Czy to najwyższy czas, żeby Twoja firma również zainwestowała w nośnik reklamy zewnętrznej?... więcej »

 • Praca jako telefoniczny doradca klienta

  Praca jako telefoniczny doradca klienta

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-08-28
  W czasie intensywnego rozwoju komunikacji elektronicznej coraz popularniejszy staje się handel towarami i usługami na odległość. Podpisywane w ten sposób umowy to już niemal codzienność. Stąd też rosnący popyt na telefonicznych sprzedawców i doradców klienta. Na czym polega ta praca? Jakie są jej wady i zalety?... więcej »


 • Strona: 1/10 | 1 2 3 4 ...10 > >>
  Polecamy produkty

  Polecamy strony: MiniMili.pl | Hapi Hapi | Myśli Potarganej | Sportera Fitness | Opycha.pl - Blog kulinarny |