Informacje - Praca

Praca


Czym są i jak działają przekładnie?

Czym są i jak działają przekładnie?

Wiele urządzeń i maszyn, z których korzystamy na co dzień, nie mogłoby funkcjonować gdyby nie przekładnie. Znajdziemy je praktycznie w każdym urządzeniu, zarówno budowlanym czy wykorzystywanym przy produkcji, jak i wielu, których używamy w domu. Czym są przekładnie i jak działają? Gdzie można je kupić?

Sklepy internetowe - sprawdź wady i zalety Prestashop

Sklepy internetowe - sprawdź wady i zalety Prestashop

Coraz więcej firm przenosi swój biznes do internetu. E-sklepy cieszą się stale rosnącą popularnością wśród klientów. Umożliwiają szybkie i proste zamówienie dowolnych produktów z dostawą wprost do domu. Dostępnych jest wiele skryptów do prowadzenia sklepu internetowego, spośród których jednym z najbardziej popularnych jest Prestashop. Czym się charakteryzuje? Jakie są jego zalety i ewentualne wady? Sprawdź.

Dzisiejsze czytniki kodów kreskowych

Dzisiejsze czytniki kodów kreskowych

Skanery kodów kreskowych mają szerokie zastosowanie. Są niezbędne w sklepie, gdzie po zeskanowaniu kodu kasa fiskalna zapisuje produkt na paragonie. Tego rodzaju terminale ułatwiają także odnalezienie towaru w magazynie i hurtowni, czy proces odczytywania kodów kreskowych z książek w bibliotece. Można ich używać także w placówkach medycznych, hotelach i rozmaitych systemach bezpieczeństwa.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o meblach gabinetowych

Wszystko co powinieneś wiedzieć o meblach gabinetowych

Meble w gabinecie, tak samo jak meble pracownicze, powinny umożliwić komfortowe wykonanie różnego typu prac. W odróżnieniu od pomieszczeń dla pracowników gabinet pełni funkcję reprezentacyjną, musi on zrobić dobre wrażenie na klientach, kontrahentach oraz interesantach. Gabinet powinien więc być funkcjonalny, gustownie zaaranżowany ‒ dobrym rozwiązaniem jest wydzielenie stref, na przykład strefy pracy i strefy spotkań z interesantami. Wybór odpowiednich mebli gabinetowych oraz ich ustawienie to dość trudne zadanie, co warto wiedzieć na ten temat? Zachęcamy do lektury!

Praca w domu – czy to się opłaca?

Praca w domu – czy to się opłaca?

Najnowsze technologie i ciągle rozwijający się internet mają niebagatelny wpływ także na rynek pracy. Coraz popularniejsza jest praca zdalna – nie wymaga ona od pracownika konieczności stawiania się w miejscu pracy. Swoje zadania i obowiązki może on wykonywać w domu. Najczęściej opiera się ona na pracy przez internet i prostych, powtarzalnych zadaniach, w oparciu o które rozliczany jest pracownik. Praca zdalna jest zwykle traktowana jako dodatkowa możliwość podreperowania domowego budżetu. Zdarza się jednak, że staje się stałym źródłem utrzymania. Jak znaleźć pracę zdalną?

Obsługa klienta kluczem do sukcesu twojej firmy

Obsługa klienta kluczem do sukcesu twojej firmy

Wiele firm prześciga się w tworzeniu coraz to nowych produktów i usług, zapominając jednocześnie, że tym co bardzo często decyduje o sukcesie firmy i wyborze jej przez klienta jest jakość obsługi, czyli tzw. customer serive. Od momentu pierwszego kontaktu, kiedy klient wchodzi do firmy, do ostatniej usługi posprzedażowej, ważą się losy tego, czy klient będzie chciał do firmy wrócić, polecić ją innym lub stać się jej nieformalnym ambasadorem.

Pomysły na biznes – franczyza

Pomysły na biznes – franczyza

Model biznesowy w formie franczyzy ma wiele zalet i jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie biznesu. Na polskim rynku istniej wiele marek franczyzowych, a współpraca z nimi to dla wielu osób szansa na rozwój przedsiębiorczości. Czy franczyza jest opłacalna?

Czym się kierować przy wyborze ubrań roboczych?

Czym się kierować przy wyborze ubrań roboczych?

Aby zapewnić sobie komfort podczas pracy, upewnij się, że masz odpowiednią odzież roboczą dopasowaną do wykonywanego zadania. Większość z tych nowoczesnych ubrań oferuje najwyższą trwałość i komfort. Ale uwaga - wybierając odpowiednie ubrania robocze, upewnij się, że poświęcasz większość czasu na sprawdzenie niektórych krytycznych czynników, które pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję zakupową.

Teczki na akta osobowe pracowników – jak prawidłowo je prowadzić?

Teczki na akta osobowe pracowników – jak prawidłowo je prowadzić?

Akta osobowe to bardzo ważne dokumenty, szczególnie w przypadku działu kadr i zarządzania zasobami ludzkimi. Dane o pracownikach są nie tylko przydatne, ale także chronione i wymagają odpowiedniego archiwizowania. Jakich materiałów biurowych do kancelarii i firm powinny używać kadry? My wybraliśmy solidne teczki na akta osobowe firmy Kataga – solidnie wykonane, z czytelnym i miłym dla oka designem.

Uprawnienia do jazdy wózkami widłowymi

Uprawnienia do jazdy wózkami widłowymi

Wciąż rozwijający się handel, import oraz eksport oraz nowo budowane centra handlowe potrzebują operatorów wózków widłowych, gdyż maszyny te są niezbędne do transportowania produktów. Wzrastające zapotrzebowanie na nowych pracowników tworzy popyt na nowe miejsca szkoleń, które stają się dla siebie coraz bardziej konkurencyjne.Strona: 1/13 | 1 2 3 4 ...13 > >>
Polecamy produkty