Informacje - Praca

Praca

 • Obudź w sobie zwycięzcę – zmień Twoją opinie o sobie z Mateuszem Grzesiakiem

  Obudź w sobie zwycięzcę – zmień Twoją opinie o sobie z Mateuszem Grzesiakiem

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-06-28
  Nie stać mnie na to, nie nadaję się, nie mam kwalifikacji, nie mam odwagi – to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby, które nie wierzą w swoje możliwości. Zaliczasz się do tej grupy? Myślisz, że już nic lepszego Cię w życiu nie spotka? Po szkoleniu Mateusza Grzesiaka szybko zmienisz zdanie. Przekonasz się, że sami tworzymy ograniczenia, a lęki i obawy powstrzymują nas przed dążeniem do realizowania określonych przez nas celów zawodowych i prywatnych. Zależy Ci na rozwoju, masz marzenia, ale nie wiesz, jak je spełnić? Nie wiesz czy się nadajesz? Jasne, że się nadajesz! W każdym człowieku tkwią duże pokłady energii, wystarczy tylko do nich dotrzeć i poznać prawdziwy potencjał będący motorem napędowym sukcesu.... więcej »

 • Czym jest i jakie uprawnienia posiada UDT?

  Czym jest i jakie uprawnienia posiada UDT?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-22
  Zielone charakterystyczne naklejki z tymi trzema literami można często znaleźć w zakładzie pracy czy w każdej zarówno osobowej, jak i towarowej windzie. Wiele osób widząc skrót “UDT” zastanawia się, skąd pochodzi i co oznacza. Na te (i inne) pytania postaramy się udzielić odpowiedzi w poniższym artykule!... więcej »

 • Jakie meble sklepowe wybrać? Wskazówki dla urządzających wnętrze punktu handlowego

  Jakie meble sklepowe wybrać? Wskazówki dla urządzających wnętrze punktu handlowego

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-26
  Odpowiednie wyposażenie meblowe sklepu może zwiększyć zainteresowanie klientów i pozytywnie wpłynąć na wyniki sprzedaży. Jeśli planujesz urządzanie swojego lokalu handlowego, zobacz jakie meble sklepowe warto rozważyć i skompletuj zestaw, który najlepiej się u Ciebie sprawdzi.... więcej »

 • Wynajmij swoje call center

  Wynajmij swoje call center

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-15
  Udostępnienie klientom możliwości swobodnego kontaktu telefonicznego zwiększa szanse na skuteczną sprzedaż i buduje pozytywny wizerunek firmy. Nie zawsze trzeba tworzyć od podstaw własny dział call center – obecnie coraz popularniejszy jest outsourcing tych usług. Kto może najwięcej na nim skorzystać i czym kierować się przy wyborze?... więcej »

 • Operator wózka widłowego – na czym to polega?

  Operator wózka widłowego – na czym to polega?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-12-19
  Kursy na operatora wózka widłowego to jedne z najtańszych i najłatwiejszych do zdobycia kwalifikacji zawodowych. Nie ma też większych problemów ze zdobyciem pracy. Jak jednak w rzeczywistości wygląda praca operatora wózka widłowego?... więcej »

 • Ubezpieczenie OC rolnika i świadczenia z tego tytułu

  Ubezpieczenie OC rolnika i świadczenia z tego tytułu

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-11-30
  Pomimo tego, że polskie sądy coraz częściej wypłacają większe odszkodowania oraz zadośćuczynienia za wszelkiego rodzaju wypadki, to wypadki związane z prowadzeniem gospodarstwa rolnego wciąż stanowią niewielki procent wszystkich spraw sądowych związanych z odszkodowaniami. Co warto wiedzieć w tej dziedzinie, aby uchronić się od finansowej odpowiedzialności i na jakie świadczenia możemy liczyć, uczestnicząc w wypadku rolniczym?... więcej »

 • Jak odbywa się elektroniczne archiwizowanie danych?

  Jak odbywa się elektroniczne archiwizowanie danych?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-11-17
  "Jako nowoczesne społeczeństwo jesteśmy przyzwyczajeni to tego, że większość informacji, danych a nawet dokumentów można bez problemu przesłać zdanie za pośrednictwem sieci internetowej. Jednak takie udogodnienie działa dopiero o kilkunastu lat, wcześniej bowiem wszystko odbywało się w o wiele bardziej skomplikowany sposób. Nowoczesne rozwiązania zawdzięczamy przede wszystkim elektronicznemu archiwizowaniu danych."... więcej »

 • Jakie są obowiązki pracownika?

  Jakie są obowiązki pracownika?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-10-27
  Współcześnie wiele mówi się o obowiązkach pracodawcy wobec pracownika. Jest to kwestia bardzo ważna, jednak nie należy zapominać, że osoba zatrudniona w danej firmie ma również określone obowiązki wobec swojego pracodawcy. Co warto o nich wiedzieć?... więcej »

 • Wyjazd służbowy do Bydgoszczy – istotne pytania i odpowiedzi

  Wyjazd służbowy do Bydgoszczy – istotne pytania i odpowiedzi

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-10-26
  Bydgoszcz stała się jednym z najprężniej rozwijających się pod względem biznesowym polskich miast. Nic więc dziwnego w tym, że coraz więcej wyjazdów służbowych, różnego rodzaju konferencji, zebrań i szkoleń ma miejsce właśnie tam.... więcej »

 • Wyjazd firmowy. Czemu warto wynająć autokar?

  Wyjazd firmowy. Czemu warto wynająć autokar?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-10-04
  Wynajem autokaru to najlepszy sposób na zapewnienie transportu na wyjazd firmowy. Jak jednak wybrać firmę, która udostępni autobus? Jak uniknąć przykrych pomyłek?... więcej »


 • Strona: 1/9 | 1 2 3 4 ...9 > >>
  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Biolumed | ArtMe Ręcznie robiona biżuteria | Okiem Blondynki | Kosą po patelni | Hapi Hapi |