Informacje - Porady

Porady


Ratowanie małżeństwa w kryzysie

Ratowanie małżeństwa w kryzysie

Kryzys małżeński to jedno z najboleśniejszych doświadczeń, jakie mogą spotkać człowieka. Jego przyczyny bywają rozmaite - czasem chodzi o problemy w komunikacji, czasami o zdradę, a w najtrudniejszych przypadkach kryzys w związku stanowi skutek świeżo przebytej tragedii rodzinnej (np. śmierci dziecka). Niezależnie od przyczyny, w razie przedłużających się trudności zawsze warto zasięgnąć porady doświadczonego terapeuty.

Umowa przedwstępna - dlaczego warto podpisać ją u notariusza?

Umowa przedwstępna - dlaczego warto podpisać ją u notariusza?

Umowa przedwstępna to specyficzną formą umowy, w której zainteresowane strony zobowiązują się do zawarcia innej umowy - umowy przyrzeczonej. Jej celem jest więc uregulowanie postanowień przyszłej umowy, dotyczącej zwykle sprzedaży nieruchomości. Rozwiązanie to pozwala skupić się na różnych szczegółach związanych z procesem przenoszenia własności. Dlaczego warto zawrzeć umowę przedwstępną w formie aktu notarialnego?

Telefon przez Internet – 5 największych mitów

Telefon przez Internet – 5 największych mitów

Telefon przez Internet to coś, co ostatnimi czasy stało się niezwykle popularnym rozwiązaniem, szczególnie w firmach, w których pożądana jest skuteczna komunikacja wewnętrzna oraz zewnętrzna. Jednak, tak jak w przypadku każdego innego rozwiązania dla biznesu, centrala IP budzi wątpliwości i powstało na jej temat wiele mitów, mogących wprowadzać w błąd tych przedsiębiorców, którzy jeszcze nie zdecydowali się na skorzystanie z tego rozwiązania. Sprawdźmy więc jakie mity krążą wokół telefonu przez Internet i rozwiejmy wszelkie wątpliwości!

Cena wypożyczenia zależna od segmentu i wyposażenia pojazdu

Cena wypożyczenia zależna od segmentu i wyposażenia pojazdu

Wypożyczając samochód jednym z podstawowych kryteriów jest całkowity koszt wynajmu. Zależy on od wielu czynników, wśród których wskazać można segment, do którego zostało zakwalifikowane auto oraz standardu wyposażenia pojazdu.

Bukiet dla panny młodej

Bukiet dla panny młodej

Zamówienie bukietu ślubnego dla panny młodej jest jednym z obowiązkowych zadań na liście rzeczy, które trzeba zrobić jeszcze przed dniem ceremonii. Tego rodzaju bukiety zawsze składają się z wielu kwiatów, posiadają liczne dekoracje, a także muszą zostać wykonane tak, aby były wygodne do trzymania w ręce nawet przez dłuższy czas. Z pewnością żadna panna młoda nie chciałaby, aby jej bukiet ślubny Gliwice rozsypywał się jej w rękach, albo też posiadał wystające elementy, które raniłyby dłonie. Dlatego też taki bukiet koniecznie trzeba zamówić w renomowanej kwiaciarni, która zatrudnia florystę, który takimi bukietami się zajmuje na co dzień.

OC? Płacę tylko tyle, ile muszę!

OC? Płacę tylko tyle, ile muszę!

Oszczędności w życiu codziennym można szukać na każdym kroku. Czy to zakupy spożywcze w supermarketach, czy zamawianie przez internet, czy wreszcie korzystanie ze sposobów na obniżenie składek OC – wszystko przekłada się na domowy budżet i pozwala na odłożenie dodatkowych pieniędzy. Sprawdź, jak płacić za ubezpieczenie absolutne minimum!

Planujesz założenie sklepu internetowego? Sprawdź, dlaczego warto zainteresować się PrestaShop

Planujesz założenie sklepu internetowego? Sprawdź, dlaczego warto zainteresować się PrestaShop

PrestaShop to dobrze znany skrypt, chętnie wykorzystywany przez tysiące polskich przedsiębiorców prowadzących swoje sklepy internetowe. Mnogość dostępnych opcji, a przy tym duża przejrzystość obsługi, możliwość rozszerzania sklepu o kolejne moduły wraz z rozwojem marki – to zaledwie kilka najważniejszych aspektów, dla których PrestaShop zyskała dużą popularność. Dlaczego warto zainteresować się tym rozwiązaniem dla e-commerce?

Adwokat w Zabrzu

Adwokat w Zabrzu

Większości z nas praca adwokata kojarzy się głównie z salą sądową i obroną osób zamieszanych w sprawy karne. W społeczeństwie pokutuje także przekonanie, że wynagrodzenie adwokatów sięga przeważnie niebotycznych kwot, w związku z czym na ich usługi mogą sobie pozwolić jedynie bardzo zamożni klienci korporacyjni. Oba te mniemania okazują się jednak całkowicie niezgodne z rzeczywistością.

Wyjazd za granicę, a wynajem samochodu?

Wyjazd za granicę, a wynajem samochodu?

Wynajem samochodu? Zdaje się, że to bardzo proste! Wystarczy posiadać aktualny dowód osobisty, aktualne prawo jazdy kat. B i odrobinę gotówki. Pytanie jednak czy to faktycznie tak proste jak mogłoby się wydawać? Otóż nie. Istnieją pewne szczegóły na które koniecznie musisz zwrócić uwagę! O wszystkich niezbędnych rzeczach w tym temacie dowiesz się czytając ten artykuł do końca.

Polisa dla taksówki – w trosce o bezpieczeństwo swoje i innych

Polisa dla taksówki – w trosce o bezpieczeństwo swoje i innych

Warunki polis ubezpieczeniowych dla flot samochodów firmowych zdecydowanie różnią się od tych oferowanych klientom indywidualnym. Dobrym tego przykładem są ubezpieczenia dla taksówek. Bezpośrednim tego powodem jest specyfika pracy taksówkarza, która wbrew pozorom do najłatwiejszych nie należy.Strona: 1/23 | 1 2 3 4 ...23 > >>
Polecamy produkty

Polecamy strony: Tatee - porozmawiajmy o byciu Tatą | Hapi Hapi | Psychostrefa | Mama na pełnych obrotach | Kosą po patelni |