Informacje - Porady

Porady

 • Jak wybrać opony 195/65r15? Najpopularniejszy rozmiar ogumienia

  Jak wybrać opony 195/65r15? Najpopularniejszy rozmiar ogumienia

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-07-04
  Opony zimowe 195/65r15 to jedne z najpopularniejszych rozmiarów ogumienia. Szeroki wybór możliwości sprawia, że kierowcy mają w czym wybierać i mogą dostosować ogumienie do potrzeb swojego budżetu.... więcej »

 • Pierwszy samochód? Na kogo zarejestrować?

  Pierwszy samochód? Na kogo zarejestrować?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-07-02
  Egzamin na prawo jazdy zdany z pozytywnym wynikiem, pieniądze na pierwsze auto odłożone – teraz czas pomyśleć, na kogo zarejestrować samochód. Ma to znaczenie przede wszystkim dla wysokości składki ubezpieczeniowej, dlatego należy dokładnie przemyśleć swój wybór.... więcej »

 • Rozwód - dlaczego warto wynająć adwokata?

  Rozwód - dlaczego warto wynająć adwokata?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-07-02
  Rozwód to dla każdego ogromne przeżycie. Często nie mamy pojęcia, ile formalności na nas czeka. Niektóre rozwody ciągną się miesiącami, inne zaś odbywają się na jednej rozprawie. Oczywiście nie musimy korzystać z usług prawnika. Wiele osób decyduje się samodzielnie bronić swoich racji. Pamiętajmy jednak, ze nie jest to proste zadanie. Doświadczony adwokat rozwód Kraków pomoże nam na każdym etapie postępowania. Wparcie wyspecjalizowanej osoby bezpośrednio wpływa na przebieg sprawy rozwodowej. Dlaczego warto?... więcej »

 • Czy kalendarze reklamowe są jeszcze komukolwiek potrzebne?

  Czy kalendarze reklamowe są jeszcze komukolwiek potrzebne?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-06-18
  Znajdujemy się w czasach bardzo intensywnego rozwoju nowych technologii. Codziennie słyszymy o przełomowych rozwiązaniach usprawniających życie setek tysięcy osób. Czy w erze postępującej mobilności w pracy, tradycyjne rozwiązania takie jak papierowe kalendarze reklamowe mogą być jeszcze atrakcyjne?... więcej »

 • Jak ekspresowo wysłać paczkę do Anglii?

  Jak ekspresowo wysłać paczkę do Anglii?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-06-07
  W dzisiejszych czasach możemy nie tylko podróżować w najdalsze zakątki świata, ale także bez problemu nadać paczkę w niemal dowolne miejsce. Z Polski najczęściej wysyłamy przesyłki do krajów europejskich, takich jak Niemcy czy Anglia. W zasadzie nadawanie paczek za granicę nie różni się zbytnio od przesyłek krajowych, ale mimo to powinniśmy zwrócić uwagę na kilka bardzo istotnych kwestii.... więcej »

 • Najlepszy relaks na własnej działce? Tylko w domku letniskowym!

  Najlepszy relaks na własnej działce? Tylko w domku letniskowym!

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-06-06
  Czy na działce można wypoczywać i otaczać się przepięknymi przedmiotami? Oczywiście! Działka już dawno przestała kojarzyć się z toporną altanką i małymi grządkami na warzywniak, które muszą się zmieścić na kilku metrach kwadratowych.... więcej »

 • Sposoby na letnie orzeźwienie

  Sposoby na letnie orzeźwienie

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-29
  Lato za pasem, wysokie temperatury dadzą Ci się we znaki niejednokrotnie. Jak radzić sobie z upałem? Jak chronić skórę, nawilżać ją i pielęgnować? Oto kilka sugestii.... więcej »

 • Czym różnią się taryfy dla klientów biznesowych i indywidualnych na prąd?

  Czym różnią się taryfy dla klientów biznesowych i indywidualnych na prąd?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-29
  Wybór najlepszej taryfy od dostawcy prądu jest nie lada zadaniem. Ujednolicone nazewnictwo może być pomocne pod warunkiem, że orientujemy się w dość skomplikowanej nomenklaturze. Warto się jej jednak przyjrzeć, by dowiedzieć się, czym różnią się taryfy indywidualne, od tych biznesowych i jak zapewnić sobie niskie rachunki za prąd. Wciąż rosnące koszy życia zdecydowanie do tego prowadzą.... więcej »

 • Jakie imprezy Polacy organizują w hotelach?

  Jakie imprezy Polacy organizują w hotelach?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-24
  Trend organizowania różnorakich imprez i uroczystości w hotelach to dość świeża sprawa na polskim gruncie. Dotychczas, mając na względzie szlachecką i chłopską tradycję polską, wszelkiego rodzaju wydarzenia rodzinne organizowano w domach, samodzielnie przygotowując potrawy oraz powitanie dla Gości. Co się zmieniło? I w jakich kwestiach polegamy na hotelach?... więcej »

 • Czerwcowe wydarzenia i imprezy w Narodowym Forum Muzyki

  Czerwcowe wydarzenia i imprezy w Narodowym Forum Muzyki

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-21
  Narodowe Forum Muzyki imienia Witolda Lutosławskiego to jedna z flagowych instytucji kulturalnych Wrocławia. Jest to także nowoczesny obiekt muzyczny z czterema wielofunkcyjnymi salami koncertowymi. Narodowe Forum Muzyki przyciąga nie tylko melomanów - budynek jest przeznaczony także do zwiedzania ze względu na jego imponującą architekturę oraz przestrzenie wystawiennicze. Dowiedz się jakie imprezy i wydarzenia muzyczne odbędą się w NFM w najbliższej przyszłości!... więcej »


 • Strona: 1/19 | 1 2 3 4 ...19 > >>
  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Kolorowa Ryba | ArtMe Ręcznie robiona biżuteria | Old Timers Garage | Okiem Blondynki | Hapi Hapi |