Informacje - Porady

Porady

 • Jakie imprezy Polacy organizują w hotelach?

  Jakie imprezy Polacy organizują w hotelach?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-24
  Trend organizowania różnorakich imprez i uroczystości w hotelach to dość świeża sprawa na polskim gruncie. Dotychczas, mając na względzie szlachecką i chłopską tradycję polską, wszelkiego rodzaju wydarzenia rodzinne organizowano w domach, samodzielnie przygotowując potrawy oraz powitanie dla Gości. Co się zmieniło? I w jakich kwestiach polegamy na hotelach?... więcej »

 • Czerwcowe wydarzenia i imprezy w Narodowym Forum Muzyki

  Czerwcowe wydarzenia i imprezy w Narodowym Forum Muzyki

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-21
  Narodowe Forum Muzyki imienia Witolda Lutosławskiego to jedna z flagowych instytucji kulturalnych Wrocławia. Jest to także nowoczesny obiekt muzyczny z czterema wielofunkcyjnymi salami koncertowymi. Narodowe Forum Muzyki przyciąga nie tylko melomanów - budynek jest przeznaczony także do zwiedzania ze względu na jego imponującą architekturę oraz przestrzenie wystawiennicze. Dowiedz się jakie imprezy i wydarzenia muzyczne odbędą się w NFM w najbliższej przyszłości!... więcej »

 • Smart city - krótki poradnik

  Smart city - krótki poradnik

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-16
  W obecnych czasach coraz częściej słyszymy pojęcie smart city. O co tu dokładnie chodzi? Jak w istocie wygląda wdrażanie tej idei w życie? Czy to w ogóle ma sens? Na te wszystkie pytania odpowiemy w poniższym artykule.... więcej »

 • Scrapbooking, czyli metoda tworzenia i ozdabiania albumów - na czym polega?

  Scrapbooking, czyli metoda tworzenia i ozdabiania albumów - na czym polega?

  Autor: M. B.     Data: 2018-05-04
  Album na zdjęcia wykonany metodą scrapbooking to oryginalna pamiątka na długie lata. Technika ozdabiania bazuje na oklejaniu konkretnego przedmiotu, np.: wstążkami, kolorowym papierem, brokatem, koronką, stemplami czy masą plastyczną. Scrapbooking pozwala tworzyć oryginalne ozdoby, których wykonanie może ograniczać jedynie wyobraźnia.... więcej »

 • Czy wakacje nad morzem są drogie?

  Czy wakacje nad morzem są drogie?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-26
  Wybór wakacyjnego kierunku często bywa okupiony dylematem: gdzie będzie taniej i co będzie się bardziej opłacało. Przeciwnicy wypoczynku w Polsce uważają, że wczasy zagraniczne są atrakcyjniejsze cenowo od urlopu spędzonego w rodzinnym kraju. Czy aby na pewno?... więcej »

 • Pomniki i nagrobki naszych bliskich

  Pomniki i nagrobki naszych bliskich

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-26
  Przynajmniej raz w życiu, niemal każdy musi zmierzyć się z trudną sytuacją życiową, jaką jest śmierć bliskiej osoby. Takie traumatyczne sytuacje powodują konieczność podejmowania wielu decyzji, a jedną z nich jest wybór nagrobka, który znajdując się na mogile, ma przypominać o zmarłym przez długie lata. Jak wybierać rodzaj pomnika i materiał z jakiego będzie on wykonany?... więcej »

 • Noclegowe hity przy Gdańskiej plaży

  Noclegowe hity przy Gdańskiej plaży

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-16
  Gdańsk to historyczny ośrodek hanzeatycki będący stolicą województwa pomorskiego. Miasto zachwyca bogatą architekturą i mnóstwem zabytków. Gdańsk jest chętnie odwiedzany dzięki dogodnym połączeniom drogą powietrzną, lądową i morską. Dla szukających odpoczynku w zaciszu szumu fal miasto dysponuje między innymi plażą w Brzeźnie i Jelitkowie. Głównymi atrakcjami są: Żuraw nad Motławą, Bazylika Mariacka, Latarnia Morska i Westerplatte.... więcej »

 • Jak wybrać odpowiedni bagaż? Która walizka najlepsza?

  Jak wybrać odpowiedni bagaż? Która walizka najlepsza?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-23
  Turystyka wiąże się nie tylko z poznawaniem nowych miejsc, ale także z przewożeniem dobytku. W przypadku wyprawy lotniczej czy wyjazdu samochodem konieczne staje się więc posiadanie odpowiedniego opakowania na bagaż, w którym będzie można bez problemu umieścić ubrania, buty, kosmetyki, ręczniki czy inne przedmioty. W tym celu doskonale sprawdzą się walizki, zwłaszcza twarde walizki na kółkach. Co warto wiedzieć o tych produktach?... więcej »

 • Czy małe firmy powinny zakładać strony internetowe?

  Czy małe firmy powinny zakładać strony internetowe?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-05
  Przedsiębiorcy, którzy zajmują się prowadzeniem niewielkiego, np. lokalnego biznesu, często wstrzymują się z rozpoczęciem marketingu w Internecie. Uważają, że i tak nie pozyskają dzięki temu większej liczby klientów, albo że koszty inwestycji w stronę WWW są niewspółmierne do przychodów firmy i do prognozowanych rezultatów. Zamiast zastanawiać się, czy firmowa witryna przyniesie im jakiekolwiek korzyści, powinni oni jak najszybciej wziąć się do roboty. W dzisiejszych czasach można zakupić dobre i tanie strony internetowe, które są w stanie odmienić losy (nawet małej) firmy o 180 stopni.... więcej »

 • Alkohol na prezent – jak odpowiednio dobrać go do okazji?

  Alkohol na prezent – jak odpowiednio dobrać go do okazji?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-26
  Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym często stoimy przed trudnym wyborem dokonania upominku. Ból głowy zaczyna się wówczas, kiedy brakuje nam pomysłów lub nie znamy zbyt dobrze osoby, którą chcemy obdarować. Łatwo jest przecież popełnić wizerunkową "wtopę", która może nas sporo kosztować. W przypadku alkoholu na prezent sprawa jest wyjątkowo delikatna. Wódka, wino, whiskey, a może brandy? Komu, kiedy i w jakich ilościach wypada wręczyć buteleczkę? Sprawdźmy zatem.... więcej »


 • Strona: 1/19 | 1 2 3 4 ...19 > >>

  Najnowsze informacje

  Jak kupować buty przez internet?
  Zakupy internetowe stały się tak popularne, że przez sieć da się już kupić wszystko. Ubrania, jedzenie, elektronika… To już nikogo nie dziwi. Wiele osób jednak wciąż ma obawy co do kupowania przez internet butów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? O czym pamiętać, decydując się na zakup obuwia w sklepie internetowym? więcej »
  Jakie imprezy Polacy organizują w hotelach?
  Trend organizowania różnorakich imprez i uroczystości w hotelach to dość świeża sprawa na polskim gruncie. Dotychczas, mając na względzie szlachecką i chłopską tradycję polską, wszelkiego rodzaju wydarzenia rodzinne organizowano w domach, samodzielnie przygotowując potrawy oraz powitanie dla Gości. Co się zmieniło? I w jakich kwestiach polegamy na hotelach? więcej »
  Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
  Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »

  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Biolumed | Życie jak bajka | Kosą po patelni | Spice Things Up | Medycyna estetyczna |