Informacje - Porady

Porady


Prezent na Dzień Babci

Prezent na Dzień Babci

21 stycznia obchodzimy wyjątkowe święto - Dzień Babci. To doskonała okazja, aby podziękować naszym babciom za wszystko, co dla nas zrobiły. Oprócz szczerych życzeń, możemy również skusić się na jakiś drobiazg. Jakie upominki w szczególności sprawdzą się? My polecamy kwiaty. Propozycji kwiatowych kompozycji jest naprawdę wiele, na jaką warto zdecydować się? Poniżej kilka podpowiedzi. Zachęcamy do lektury!

Jak stosować BCAA?

Jak stosować BCAA?

Po BCAA najlepiej sięgać zarówno przed treningiem, jak i w jego trakcie, czyli po zakończeniu pierwszej części treningu (najczęściej jest to trening siłowy). Zażywanie BCAA przed treningiem ma za zadanie wzmocnić organizm i poprawić jego wydolność.

Bierzta bo reszta

Bierzta bo reszta

Zajmując się dekorowaniem wnętrz, które mają stanowić miejsce zamieszkania lub pracy, każdy pragnie dobrać wszystkie elementy wystroju tak, by pasowały do gustu użytkowników i jednocześnie służyły jak najdłużej. Kwestia ta odnosi się także do dekoracji podłóg.

Wyprawka dla kota

Wyprawka dla kota

Pojawienie się w domu nowego kociego członka rodziny to ogromna radość. Ale zanim nasz pupil pojawi się w naszych czterech kątach, należy skompletować wyprawkę dla niego.

Nowoczesne podejście do produkcji kontraktowej - OMIX

Nowoczesne podejście do produkcji kontraktowej - OMIX

Coraz powszechniejsze staje się zlecanie innym firmom wykonywania specjalistycznych usług, ale również produkcja może być delegowana z korzyścią dla zleceniodawcy. Tak jest m.in. w branży kosmetyków i chemii gospodarczej, ale też w elektronice. Jest to tzw. produkcja kontraktowa.

Jak w ostatnich latach zmieniała się liczba Polaków mieszkających na Wyspach Brytyjskich?

Jak w ostatnich latach zmieniała się liczba Polaków mieszkających na Wyspach Brytyjskich?

Niemal o 100 tys. osób spadła liczba Polaków zamieszkujących Wyspy Brytyjskie w 2018 roku. Częstsze powroty do Polski oraz rezygnacja z osiedlenia się na stałe wynikają przede wszystkim z widma nadciągającego brexitu. Sprawdź, jak wyglądała populacja rodaków w Anglii w poprzednich latach.

Najciekawsze pomysły na gwiazdkowe prezenty

Najciekawsze pomysły na gwiazdkowe prezenty

Aby zaskoczyć najbliższych przy wigilijnym stole wcale nie musisz wydać fortuny – wartości podarunku nie mierzy się w końcu tylko przy pomocy metki. Znacznie większe znaczenie niesie ze sobą prezent spersonalizowany, dobrany pod preferencje obdarowywanej osoby. Jeśli nie masz pomysłu na interesujący prezent pod choinkę, zapoznaj się z opracowanymi przez nas propozycjami...

Najpiękniejsze bransoletki na prezent

Najpiękniejsze bransoletki na prezent

Zastanawiasz się, co kupić swojej wybrance w ramach świątecznego prezentu? Koniecznie sprawdź ofertę bransoletek Swarovski, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Bransoletki dostępne są w różnych wariantach, dzięki czemu łatwo uda ci się dopasować prezent do stylu preferowanego przez kobietę, którą chcesz obdarować.

Zestaw garnków – idealny pomysł na prezent ślubny

Zestaw garnków – idealny pomysł na prezent ślubny

Wybór prezentu dla nowożeńców nastręcza wielu problemów. Tak modne od dłuższego czasu obdarowywanie młodej pary kopertą z banknotami nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Stylowy i osobisty prezent może okazać się znacznie lepszym podarkiem, który przez lata będzie przypominał małżonkom o jednym z najpiękniejszych dni w ich życiu. Jednym z pomysłów na taki wyjątkowy prezent ślubny jest zestaw garnków.

Dzban - młodzieżowe słowo roku. Sprawdź konkursową listę 2019

Dzban - młodzieżowe słowo roku. Sprawdź konkursową listę 2019

Plebiscyt na młodzieżowe słowo roku z każdą kolejną edycją zyskuje na popularności. Choć sami zainteresowani podchodzą do niego nieco ironicznie, nie brakuje chętnych do głosowania i weryfikowania konkursowej listy słów. Nie możemy też zapominać o dorosłych, dla których slang młodzieżowy to często całkowicie obcy język. Coraz więcej rodziców chce być jednak na czasie, aby „jarzyć”, „czaić” i „łapać” o czym mówią ich dzieci. Przyjrzyjmy się więc słowom, jakie mogą się znaleźć wśród tegorocznych nominacji na młodzieżowe słowo roku.Strona: 1/31 | 1 2 3 4 ...31 > >>
Polecamy produkty