Informacje - Porady

Porady

 • Wyjazd za granicę, a wynajem samochodu?

  Wyjazd za granicę, a wynajem samochodu?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-11-08
  Wynajem samochodu? Zdaje się, że to bardzo proste! Wystarczy posiadać aktualny dowód osobisty, aktualne prawo jazdy kat. B i odrobinę gotówki. Pytanie jednak czy to faktycznie tak proste jak mogłoby się wydawać? Otóż nie. Istnieją pewne szczegóły na które koniecznie musisz zwrócić uwagę! O wszystkich niezbędnych rzeczach w tym temacie dowiesz się czytając ten artykuł do końca.... więcej »

 • Polisa dla taksówki – w trosce o bezpieczeństwo swoje i innych

  Polisa dla taksówki – w trosce o bezpieczeństwo swoje i innych

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-11-05
  Warunki polis ubezpieczeniowych dla flot samochodów firmowych zdecydowanie różnią się od tych oferowanych klientom indywidualnym. Dobrym tego przykładem są ubezpieczenia dla taksówek. Bezpośrednim tego powodem jest specyfika pracy taksówkarza, która wbrew pozorom do najłatwiejszych nie należy.... więcej »

 • Aplikacje mobilne zwiększają szansę rozwoju małych firm

  Aplikacje mobilne zwiększają szansę rozwoju małych firm

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-11-05
  Smartfony są dziś jednym z najpowszechniejszych i najszybszych narzędzi komunikacji. Dzięki nim robi się zakupy, odpowiada się na służbowe maile oraz używa się wielu aplikacji. Firmy zdają sobie sprawę z tego, jak wielką szansą jest dla nich docieranie do klientów przez smartfony, dlatego nawet małe przedsiębiorstwa tworzą własne aplikacje.... więcej »

 • Planujesz urządzanie imprezy w lokalu? Rezerwuj wcześniej!

  Planujesz urządzanie imprezy w lokalu? Rezerwuj wcześniej!

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-10-30
  Urodziny, imieniny, chrzciny, komunie czy wesela – w lokalach organizujemy obecnie coraz więcej imprez. Jeśli również myślisz o skorzystaniu z takiej właśnie oferty, pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji!... więcej »

 • Botswana wycieczki – Wielka Piątka Afryki w Twoim obiektywie

  Botswana wycieczki – Wielka Piątka Afryki w Twoim obiektywie

  Autor:     Data: 2018-10-30
  Botswana to położony na południu Afryki kraj śródlądowy, który już w roku 1966 ogłosił niepodległość od Wielkiej Brytanii. Dziś dumnie reklamuje się jako najmniej skorumpowane państwo kontynentu, co zresztą potwierdzają niezależne rankingi. Gospodarka Botswany jest jedną z najstabilniejszych w tej części świata, a jej główne gałęzie to wydobycie diamentów oraz turystyka. Kraj ten rocznie przyjmuje ponad półtora miliona turystów, których zachwyca bogatą historią i kulturą, a przede wszystkim niesamowitymi krajobrazami, z unikalną fauną i florą.... więcej »

 • Sprawa rozwodowa. Co musisz wiedzieć?

  Sprawa rozwodowa. Co musisz wiedzieć?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-10-29
  Sprawa rozwodowa to często nasz pierwszy kontakt z wymiarem sprawiedliwości - obok ogromnego stresu związanego z nową sytuacją życiową, dochodzi nam więc problem braku doświadczenia w rozprawach sądowych. Kiedy w grę wchodzi jednocześnie podział majątku czy uzyskania praw do władzy rodzicielskiej, sytuacja robi się jeszcze bardziej niekorzystna. Na co się przygotować, kiedy sąd może odmówić rozwodu i ile kosztuje sprawa rozwodowa? O tym w artykule.... więcej »

 • Wizy do Rosji - kompendium wiedzy

  Wizy do Rosji - kompendium wiedzy

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-10-29
  Polacy oraz obywatele innych państw Unii Europejskiej są zobowiązani do uzyskania wizy przed wjazdem na terytorium Federacji Rosyjskiej. Przepisy dotyczą nawet Obwodu Kaliningradzkiego, do którego często podróżują mieszkańcy Pomorza i Podlasia.... więcej »

 • Czym powinny cechować się krzesła do restauracji?

  Czym powinny cechować się krzesła do restauracji?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-10-23
  Meble restauracyjne są narażone na znacznie więcej uszkodzeń niż meble, z których korzysta się w domowym zaciszu. Każdego dnia na restauracyjnych krzesłach siada kilkudziesięciu gości, a stoły są przecierane po zakończeniu wizyty każdego gościa. Na co zwrócić uwagę, gdy poszukuje się solidnych krzeseł do restauracji?... więcej »

 • Szybkość internetu - jak ją sprawdzić i od czego zależy?

  Szybkość internetu - jak ją sprawdzić i od czego zależy?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-10-22
  We współczesnym świecie internet towarzyszy nam każdego dnia. Wielu osobom wręcz trudno wyobrazić sobie spędzenie dnia bez dostępu do globalnej sieci. Dlatego właśnie jakość naszego łącza ma coraz większe znaczenie. Nie warto więc kierować się wyłącznie ceną w jego wyborze. Liczy się także stabilność oraz szybkość internetu. Zobacz, czy potrzebujesz superszybkiego łącza i jak przeprowadzić test prędkości internetu na Twoim urządzeniu!... więcej »

 • Książka na prezent, czyli jak wybrać idealną lekturę dla bliskiej osoby

  Książka na prezent, czyli jak wybrać idealną lekturę dla bliskiej osoby

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-10-17
  Wbrew temu, co mówią statystyki dotyczące stanu czytelnictwa w Polsce, książki od wielu lat wiodą prym wśród prezentów na wszelkiego rodzaju okazje. Publikacje książkowe rok w rok lądują pod niejedną choinką, są wręczane z okazji urodzin, a nawet coraz więcej nowożeńców prosi, by zamiast kwiatów, które będą ich cieszyć tylko przez kilka dni, goście weselni wręczyli im upominek w postaci książki. Księgarniane półki uginają się od niezliczonych woluminów, co z jednej strony daje kupującemu ogromny wybór, ale z drugiej – zupełnie go przytłacza. Jak bowiem wybrać tę jedną, jedyną, idealną książkę z takiego mrowia publikacji? Poniżej znajdziesz krótki przewodnik, dzięki któremu łatwiej Ci będzie podjąć ostateczną decyzję, jaką książkę kupić w prezencie.... więcej »


 • Strona: 1/22 | 1 2 3 4 ...22 > >>
  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Biolumed | ArtMe Ręcznie robiona biżuteria | Spice Things Up | Medycyna estetyczna | Sportera Fitness |