Informacje - Odchudzanie

Odchudzanie


Zumba fitness - czy zumba jest dobra na odchudzanie?

Zumba fitness - czy zumba jest dobra na odchudzanie?

Już od kilku lat trwa boom na zumbę fitness. Zajęcia tego typu znajdziemy niemal w każdym klubie fitness. Pewnie każdy też zna osobę, która miała swoją przygodę właśnie z zumbą. Postanowiliśmy sprawdzić, czy zumba jest dobra na odchudzanie. Jakie są efekty trenowania zumby? Zobaczcie nasze wnioski!

Fitness -  profesjonalne modelowanie sylwetki

Fitness - profesjonalne modelowanie sylwetki

Fitness to idealna forma aktywności fizycznej dla osób, które marzą o pięknej sylwetce.

Najlepsze superfoods, które pomogą Ci schudnąć

Najlepsze superfoods, które pomogą Ci schudnąć

Superfoods to niezwykłe produkty, kumulujące w sobie ogromne zasoby substancji odżywczych, witamin, minerałów i antyoksydantów. Nawet niewielka ich ilość dostarcza organizmowi składników, które przywracają młodość, wspomagają leczenie chorób, a także... mają działanie odchudzające.

FitLabs – producent odżywek

FitLabs – producent odżywek

FitLabs to producent specyfików i odżywek dla osób trenujących profesjonalnie oraz dla tych, które po prostu chcą zadbać o swoje zdrowie. Chociaż FitLabs nie produkuje farmaceutyków sensu stricto, produkty FitLabs nie wiele im ustępują pod względem zaawansowania technologicznego, a gdyby porównać je z typowymi lekami dostępnymi na rynku, można z czystym sumieniem powiedzieć, że są to znacznie bardziej skomplikowane substancje, chociaż często wywodzą się z rzeczy bardzo prostych i wręcz codziennych, takich jak na przykład glukoza czy skrobia. Możliwe jest to dzięki działaniu laboratoriów FitLabs w bardzo specyficzny sposób charakterystyczny dla instytutów naukowych najwyższych lotów.

Najlepszy spalacz diety na rynku – Berrator

Najlepszy spalacz diety na rynku – Berrator

Spalacz tłuszczu Berrator to produkt polecany wszystkim osobom, które chcą spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Jego nazwa nie powinna wprowadzać w błąd, ponieważ chociaż Berrator jest faktycznie w stanie spalać niewielkie ilości tłuszczu nawet wtedy, kiedy nie robimy nic, w ten sposób nie da się realnie zrzucić zbędnych kilogramów. Prawdziwa siła tego spalacza tłuszczu polega na przyspieszaniu procesu utraty wagi poprzez poprawianie rezultatów wszystkich czynności, jakie podejmujemy w celu zmniejszenia zawartości tkanki tłuszczowej w swoim organizmie.

Odchudzanie z Gacą. Czy warto?

Odchudzanie z Gacą. Czy warto?

Dieta Konrada Gacy jest w naszym kraju niezwykle popularna i znana również wśród gwiazd - z tą dietą schudła m.in. Iwona Pavlović. Dieta podzielona jest na 3 etapy, które mają przyśpieszyć przemianę materii, pozwolić zdrowo schudnąć, a do tego przygotować do późniejszego życia bez efektu jo-jo. Na czym polega odchudzanie z Gacą? Czy warto? Podpowiadamy.

Jumping fitness, czyli jak schudnąć na trampolinie?

Jumping fitness, czyli jak schudnąć na trampolinie?

Wielu ludzi chodzących na siłownie czy do klubu fitness po pewnym czasie zaczyna odczuwać znużenie i przez to gubi motywację do treningów. W najlepszym wypadku osoby takie zaczynają szukać czegoś innego. W najgorszym – rezygnują z treningów w ogóle. Być może dzieje się tak, ponieważ ludzie ci nie słyszeli jeszcze o trampolinach, czyli o tzw. jumping fitness.

Skuteczne odchudzanie dzięki tabletkom - mit czy rzeczywistość?

Skuteczne odchudzanie dzięki tabletkom - mit czy rzeczywistość?

Preparaty odchudzające cieszą się ogromną popularnością w sieci i nie tylko. Jedne osoby stawiają na nie w pierwszej kolejności, kiedy szukają sposobu, aby skuteczne schudnąć. Inne uważają, że to tylko marketing i naiwność. Kto ma rację?

Nasiona chia - na ograniczenie apetytu i podczas diety odchudzającej

Nasiona chia - na ograniczenie apetytu i podczas diety odchudzającej

Wydawałoby się, że są to tylko małe, niepozorne nasionka. Ale dietetycy wskazują, że ich regularne jedzenie może wspomóc procesy odchudzania, z uwagi na dużą ilość błonnika i białka. O czym mowa? O nasionach chia...

Piperyna Tabletki na odchudzanie

Piperyna Tabletki na odchudzanie

Rynek suplementów diety wspomagających odchudzanie rośnie praktycznie z dnia na dzień. Każdy z nas chce być fit i móc pochwalić się szczupłą sylwetką. Jak osiągnąć ten efekt bez zbędnych wyrzeczeń?Strona: 1/5 | 1 2 3 4 5 > >>
Polecamy produkty

Polecamy strony: Myśli Potarganej | ArtMe Ręcznie robiona biżuteria | Opycha.pl - Blog kulinarny | ACT-Natural | Okiem Blondynki |