Informacje - Odchudzanie

Odchudzanie


Prasy do oleju – kwasy omega na wyciągnięcie ręki

Prasy do oleju – kwasy omega na wyciągnięcie ręki

O dobroczynnym wpływie olejów tłoczonych na zimno powiedziano już wiele. Niewątpliwie są one potrzebne w naszej diecie i powinny być dostarczane w różnych formach. Ale czy wszystkie oleje tłoczone na zimno dostępne w sklepach są zdrowe? Niestety niekoniecznie. Ich jakość, a co za tym idzie wartości odżywcze i zdrowotne są uzależnione od wielu czynników, które nie zawsze zależne są od dystrybutora czy właściciela sklepu.

Erytrytol - zdrowy słodzik o niskim indeksie glikemicznym

Erytrytol - zdrowy słodzik o niskim indeksie glikemicznym

Niewiele produktów może pochwalić się indeksem glikemicznym na poziomie 0. Tymczasem Erytrytol ma właśnie taki wynik, dzięki czemu jest bezpieczny nawet dla cukrzyków. Sprawdź czym jest erytrytol i jak można go wykorzystać.

Picie wody i jej wpływ na odchudzanie

Picie wody i jej wpływ na odchudzanie

Woda jest życiodajnym płynem, bez którego organizm człowieka nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Jaką rolę odgrywa woda podczas odchudzania? Zastępując słodzone napoje wodą, zyskujesz bardzo wiele i o może wystarczyć żeby zacząć tracić na wadze.

Jak odnaleźć się na rynku tabletek na odchudzanie?

Jak odnaleźć się na rynku tabletek na odchudzanie?

Każda młoda kobieta w pewnym momencie swojego życia myśli o odchudzaniu. Planuje w swojej głowie idealny plan, który pozwoli jej na pozbycie się znienawidzonej oponki na brzuchu lub tłuszczu na ramionach, który powoduje ogromne kompleksy. Niektóre z nas poświęcają na to mniej czasu, a inne więcej - ale wszystkie o tym myślimy. A dlaczego? Bo chcemy czuć się piękne, a to w naszych głowach jest jednoznaczne ze szczupłą sylwetką.

Kilka porad zanim rozpoczniesz pierwszy trening EMS

Kilka porad zanim rozpoczniesz pierwszy trening EMS

Czy słyszałeś już o najnowszej metodzie ćwiczeń, dzięki której nie musisz spędzać godzin na siłowni, bieżni czy basenie, aby wyrzeźbić sylwetkę i zgubić zbędne kilogramy? To nowoczesne rozwiązanie optymalizuje wysiłek do tego stopnia, że wystarczy zaledwie 20 minut, aby spalić nawet 1200 kalorii, a wszystko to robi to za pomocą… prądu! Mamy tu na myśli oczywiście trening EMS. Co to znaczy? Pod tym skrótem kryje się proces elektrostymulacji mięśni – prawdziwa rewolucja w trenowaniu, która zyskuje coraz większe grono wielbicieli w Polsce.

Zumba fitness - czy zumba jest dobra na odchudzanie?

Zumba fitness - czy zumba jest dobra na odchudzanie?

Już od kilku lat trwa boom na zumbę fitness. Zajęcia tego typu znajdziemy niemal w każdym klubie fitness. Pewnie każdy też zna osobę, która miała swoją przygodę właśnie z zumbą. Postanowiliśmy sprawdzić, czy zumba jest dobra na odchudzanie. Jakie są efekty trenowania zumby? Zobaczcie nasze wnioski!

Fitness -  profesjonalne modelowanie sylwetki

Fitness - profesjonalne modelowanie sylwetki

Fitness to idealna forma aktywności fizycznej dla osób, które marzą o pięknej sylwetce.

Najlepsze superfoods, które pomogą Ci schudnąć

Najlepsze superfoods, które pomogą Ci schudnąć

Superfoods to niezwykłe produkty, kumulujące w sobie ogromne zasoby substancji odżywczych, witamin, minerałów i antyoksydantów. Nawet niewielka ich ilość dostarcza organizmowi składników, które przywracają młodość, wspomagają leczenie chorób, a także... mają działanie odchudzające.

FitLabs – producent odżywek

FitLabs – producent odżywek

FitLabs to producent specyfików i odżywek dla osób trenujących profesjonalnie oraz dla tych, które po prostu chcą zadbać o swoje zdrowie. Chociaż FitLabs nie produkuje farmaceutyków sensu stricto, produkty FitLabs nie wiele im ustępują pod względem zaawansowania technologicznego, a gdyby porównać je z typowymi lekami dostępnymi na rynku, można z czystym sumieniem powiedzieć, że są to znacznie bardziej skomplikowane substancje, chociaż często wywodzą się z rzeczy bardzo prostych i wręcz codziennych, takich jak na przykład glukoza czy skrobia. Możliwe jest to dzięki działaniu laboratoriów FitLabs w bardzo specyficzny sposób charakterystyczny dla instytutów naukowych najwyższych lotów.

Najlepszy spalacz diety na rynku – Berrator

Najlepszy spalacz diety na rynku – Berrator

Spalacz tłuszczu Berrator to produkt polecany wszystkim osobom, które chcą spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Jego nazwa nie powinna wprowadzać w błąd, ponieważ chociaż Berrator jest faktycznie w stanie spalać niewielkie ilości tłuszczu nawet wtedy, kiedy nie robimy nic, w ten sposób nie da się realnie zrzucić zbędnych kilogramów. Prawdziwa siła tego spalacza tłuszczu polega na przyspieszaniu procesu utraty wagi poprzez poprawianie rezultatów wszystkich czynności, jakie podejmujemy w celu zmniejszenia zawartości tkanki tłuszczowej w swoim organizmie.Strona: 1/6 | 1 2 3 4 ...6 > >>
Polecamy produkty