Informacje - Odchudzanie

Odchudzanie


Picie wody i jej wpływ na odchudzanie

Picie wody i jej wpływ na odchudzanie

Woda jest życiodajnym płynem, bez którego organizm człowieka nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Jaką rolę odgrywa woda podczas odchudzania? Zastępując słodzone napoje wodą, zyskujesz bardzo wiele i o może wystarczyć żeby zacząć tracić na wadze.

Jak odnaleźć się na rynku tabletek na odchudzanie?

Jak odnaleźć się na rynku tabletek na odchudzanie?

Każda młoda kobieta w pewnym momencie swojego życia myśli o odchudzaniu. Planuje w swojej głowie idealny plan, który pozwoli jej na pozbycie się znienawidzonej oponki na brzuchu lub tłuszczu na ramionach, który powoduje ogromne kompleksy. Niektóre z nas poświęcają na to mniej czasu, a inne więcej - ale wszystkie o tym myślimy. A dlaczego? Bo chcemy czuć się piękne, a to w naszych głowach jest jednoznaczne ze szczupłą sylwetką.

Kilka porad zanim rozpoczniesz pierwszy trening EMS

Kilka porad zanim rozpoczniesz pierwszy trening EMS

Czy słyszałeś już o najnowszej metodzie ćwiczeń, dzięki której nie musisz spędzać godzin na siłowni, bieżni czy basenie, aby wyrzeźbić sylwetkę i zgubić zbędne kilogramy? To nowoczesne rozwiązanie optymalizuje wysiłek do tego stopnia, że wystarczy zaledwie 20 minut, aby spalić nawet 1200 kalorii, a wszystko to robi to za pomocą… prądu! Mamy tu na myśli oczywiście trening EMS. Co to znaczy? Pod tym skrótem kryje się proces elektrostymulacji mięśni – prawdziwa rewolucja w trenowaniu, która zyskuje coraz większe grono wielbicieli w Polsce.

Zumba fitness - czy zumba jest dobra na odchudzanie?

Zumba fitness - czy zumba jest dobra na odchudzanie?

Już od kilku lat trwa boom na zumbę fitness. Zajęcia tego typu znajdziemy niemal w każdym klubie fitness. Pewnie każdy też zna osobę, która miała swoją przygodę właśnie z zumbą. Postanowiliśmy sprawdzić, czy zumba jest dobra na odchudzanie. Jakie są efekty trenowania zumby? Zobaczcie nasze wnioski!

Fitness -  profesjonalne modelowanie sylwetki

Fitness - profesjonalne modelowanie sylwetki

Fitness to idealna forma aktywności fizycznej dla osób, które marzą o pięknej sylwetce.

Najlepsze superfoods, które pomogą Ci schudnąć

Najlepsze superfoods, które pomogą Ci schudnąć

Superfoods to niezwykłe produkty, kumulujące w sobie ogromne zasoby substancji odżywczych, witamin, minerałów i antyoksydantów. Nawet niewielka ich ilość dostarcza organizmowi składników, które przywracają młodość, wspomagają leczenie chorób, a także... mają działanie odchudzające.

FitLabs – producent odżywek

FitLabs – producent odżywek

FitLabs to producent specyfików i odżywek dla osób trenujących profesjonalnie oraz dla tych, które po prostu chcą zadbać o swoje zdrowie. Chociaż FitLabs nie produkuje farmaceutyków sensu stricto, produkty FitLabs nie wiele im ustępują pod względem zaawansowania technologicznego, a gdyby porównać je z typowymi lekami dostępnymi na rynku, można z czystym sumieniem powiedzieć, że są to znacznie bardziej skomplikowane substancje, chociaż często wywodzą się z rzeczy bardzo prostych i wręcz codziennych, takich jak na przykład glukoza czy skrobia. Możliwe jest to dzięki działaniu laboratoriów FitLabs w bardzo specyficzny sposób charakterystyczny dla instytutów naukowych najwyższych lotów.

Najlepszy spalacz diety na rynku – Berrator

Najlepszy spalacz diety na rynku – Berrator

Spalacz tłuszczu Berrator to produkt polecany wszystkim osobom, które chcą spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Jego nazwa nie powinna wprowadzać w błąd, ponieważ chociaż Berrator jest faktycznie w stanie spalać niewielkie ilości tłuszczu nawet wtedy, kiedy nie robimy nic, w ten sposób nie da się realnie zrzucić zbędnych kilogramów. Prawdziwa siła tego spalacza tłuszczu polega na przyspieszaniu procesu utraty wagi poprzez poprawianie rezultatów wszystkich czynności, jakie podejmujemy w celu zmniejszenia zawartości tkanki tłuszczowej w swoim organizmie.

Odchudzanie z Gacą. Czy warto?

Odchudzanie z Gacą. Czy warto?

Dieta Konrada Gacy jest w naszym kraju niezwykle popularna i znana również wśród gwiazd - z tą dietą schudła m.in. Iwona Pavlović. Dieta podzielona jest na 3 etapy, które mają przyśpieszyć przemianę materii, pozwolić zdrowo schudnąć, a do tego przygotować do późniejszego życia bez efektu jo-jo. Na czym polega odchudzanie z Gacą? Czy warto? Podpowiadamy.

Jumping fitness, czyli jak schudnąć na trampolinie?

Jumping fitness, czyli jak schudnąć na trampolinie?

Wielu ludzi chodzących na siłownie czy do klubu fitness po pewnym czasie zaczyna odczuwać znużenie i przez to gubi motywację do treningów. W najlepszym wypadku osoby takie zaczynają szukać czegoś innego. W najgorszym – rezygnują z treningów w ogóle. Być może dzieje się tak, ponieważ ludzie ci nie słyszeli jeszcze o trampolinach, czyli o tzw. jumping fitness.Strona: 1/5 | 1 2 3 4 5 > >>
Polecamy produkty