Informacje - Matka i dziecko

Matka i dziecko

 • Terapia małżeńska – jak może pomóc?

  Terapia małżeńska – jak może pomóc?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-13
  Terapia zawsze powinna rozpocząć się konsultacją, podczas której para nazwie i zdefiniuje problemy będące jej udziałem. Dopiero wtedy można podjąć decyzję o tym, czy chce się kontynuować pracę w ramach terapii.... więcej »

 • Kieszonkowe dla nastolatków – ile dać?

  Kieszonkowe dla nastolatków – ile dać?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-11
  Dzieci szybko dorastają. Nawet nie zauważyliśmy, kiedy z przedszkolaków zmieniły się w nastolatków. Staramy się zaspokoić ich wszystkie potrzeby. Często przychodzi taki moment w życiu rodzica, w którym zastanawiamy się, czy dawać kieszonkowe? A jeżeli tak, to jaką kwotę? O tym wszystkim przeczytacie w naszym krótkim poradniku.... więcej »

 • Odzież dziecięca – trochę luzu i szaleństwa, które powinny udzielić się także rodzicom!

  Odzież dziecięca – trochę luzu i szaleństwa, które powinny udzielić się także rodzicom!

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-08-16
  Producenci odzieży dziecięcej wypuszczają na rynek całą masę ciekawych projektów. Popularne stały się ubrania dla dzieci imitujące ciuchy dla dorosłych. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że ubieranie pociechy jak dorosłego może i jest urocze, ale na dłuższą metę odbiera mu naturalną energię. Rodzice, kupując odzież dziecięcą odpowiadającą stylistyką charakterowi ich dzieci mogą dużo na tym skorzystać, sami czerpiąc inspirację.... więcej »

 • Co przygotować przed przyjściem dziecka na świat?

  Co przygotować przed przyjściem dziecka na świat?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-07-16
  Nim maluch przyjdzie na świat, musisz przygotować się na każdą możliwą sytuację, by móc jak najszybciej zareagować, gdy będzie trzeba. By jednak zrobić to odpowiednio, musisz zaopatrzyć się w szereg niezbędnych przedmiotów, dzięki którym stanie się to możliwe.... więcej »

 • Jak wprowadzić pokarmy stałe do diety malucha?

  Jak wprowadzić pokarmy stałe do diety malucha?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-06-14
  Rozszerzanie diety niemowlaka to ważny okres rozwojowy. W tym czasie maluch doświadcza nowych smaków i konsystencji, co rzutuje na jego nawyki żywieniowe w przyszłości. Dlatego tak wielu rodziców zastanawia się, jak i od czego zacząć wprowadzanie stałych pokarmów. Podpowiadamy.... więcej »

 • Planujesz rozszerzyć dietę swojego maluszka? Zobacz najnowsze zalecenia ekspertów

  Planujesz rozszerzyć dietę swojego maluszka? Zobacz najnowsze zalecenia ekspertów

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-11
  Chociaż nie ma górnej granicy wiekowej związanej z karmieniem piersią, około 6. miesiąca życia należy rozpocząć rozszerzanie diety niemowlęcia. O czym trzeba pamiętać, aby zapewnić maluchowi prawidłowy rozwój na każdym etapie?... więcej »

 • Jak ubrać dziecko do chrztu?

  Jak ubrać dziecko do chrztu?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-21
  Chrzest to ważne wydarzenie w życiu rodziny. Na uroczystość zaprasza się dziadków i krewnych, czasami także przyjaciół i bliskich znajomych. Maluch jest w centrum, przyciąga spojrzenia jak magnes. Jak ubrać dziecko do chrztu? Modnie, stylowo, adekwatnie do pogody i przede wszystkim- wygodnie!... więcej »

 • Co czeka cię w pierwszym trymestrze? Zobacz listę dolegliwości i sposoby ich łagodzenia

  Co czeka cię w pierwszym trymestrze? Zobacz listę dolegliwości i sposoby ich łagodzenia

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-19
  Ciąża to wyjątkowy stan, który – choć daje mnóstwo radości – nie jest wolny od uciążliwych dolegliwości. Sprawdź, czego możesz spodziewać się w pierwszym trymestrze i poznaj sposoby na łagodzenie nieprzyjemnych objawów.... więcej »

 • Jakie badania warto wykonać w 12 tygodniu ciąży? Zobacz

  Jakie badania warto wykonać w 12 tygodniu ciąży? Zobacz

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-14
  Prawidłowy przebieg ciąży zależy od wielu czynników. Aby lekarz mógł szybko reagować na ewentualne nieprawidłowości, przyszła mama powinna systematycznie wykonywać badania zlecone podczas każdej wizyty ginekologicznej. Sprawdź, jakie badania należy przeprowadzić w okolicach 12 tygodnia ciąży.... więcej »

 • Rola najbliższego otoczenia w rozwoju dziecka

  Rola najbliższego otoczenia w rozwoju dziecka

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-21
  Najbliższe otoczenie ma ogromny wpływ na uczenie się i rozwój dzieci. Dobrze zaprojektowane przestrzenie pozwalają dzieciom odkrywać świat, dają poczucie kontroli i pewność siebie w kontaktach z innymi. Dlatego to, jak urządzona jest sypialnia naszych dzieci, jest dla nich niezwykle ważne. Na co zwracać uwagę przy aranżowaniu dziecięcego pokoju? Podpowiadamy.... więcej »


 • Strona: 1/13 | 1 2 3 4 ...13 > >>
  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Życie jak bajka | Sportera Fitness | Kolorowa Ryba | Hapi Hapi | Old Timers Garage |