Informacje - Matka i dziecko

Matka i dziecko

 • Planujesz rozszerzyć dietę swojego maluszka? Zobacz najnowsze zalecenia ekspertów

  Planujesz rozszerzyć dietę swojego maluszka? Zobacz najnowsze zalecenia ekspertów

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-11
  Chociaż nie ma górnej granicy wiekowej związanej z karmieniem piersią, około 6. miesiąca życia należy rozpocząć rozszerzanie diety niemowlęcia. O czym trzeba pamiętać, aby zapewnić maluchowi prawidłowy rozwój na każdym etapie?... więcej »

 • Jak ubrać dziecko do chrztu?

  Jak ubrać dziecko do chrztu?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-21
  Chrzest to ważne wydarzenie w życiu rodziny. Na uroczystość zaprasza się dziadków i krewnych, czasami także przyjaciół i bliskich znajomych. Maluch jest w centrum, przyciąga spojrzenia jak magnes. Jak ubrać dziecko do chrztu? Modnie, stylowo, adekwatnie do pogody i przede wszystkim- wygodnie!... więcej »

 • Co czeka cię w pierwszym trymestrze? Zobacz listę dolegliwości i sposoby ich łagodzenia

  Co czeka cię w pierwszym trymestrze? Zobacz listę dolegliwości i sposoby ich łagodzenia

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-19
  Ciąża to wyjątkowy stan, który – choć daje mnóstwo radości – nie jest wolny od uciążliwych dolegliwości. Sprawdź, czego możesz spodziewać się w pierwszym trymestrze i poznaj sposoby na łagodzenie nieprzyjemnych objawów.... więcej »

 • Jakie badania warto wykonać w 12 tygodniu ciąży? Zobacz

  Jakie badania warto wykonać w 12 tygodniu ciąży? Zobacz

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-14
  Prawidłowy przebieg ciąży zależy od wielu czynników. Aby lekarz mógł szybko reagować na ewentualne nieprawidłowości, przyszła mama powinna systematycznie wykonywać badania zlecone podczas każdej wizyty ginekologicznej. Sprawdź, jakie badania należy przeprowadzić w okolicach 12 tygodnia ciąży.... więcej »

 • Rola najbliższego otoczenia w rozwoju dziecka

  Rola najbliższego otoczenia w rozwoju dziecka

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-21
  Najbliższe otoczenie ma ogromny wpływ na uczenie się i rozwój dzieci. Dobrze zaprojektowane przestrzenie pozwalają dzieciom odkrywać świat, dają poczucie kontroli i pewność siebie w kontaktach z innymi. Dlatego to, jak urządzona jest sypialnia naszych dzieci, jest dla nich niezwykle ważne. Na co zwracać uwagę przy aranżowaniu dziecięcego pokoju? Podpowiadamy.... więcej »

 • Profesjonalna sesja w ciąży - plener czy studio?

  Profesjonalna sesja w ciąży - plener czy studio?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-24
  Ciąża to niesamowity czas, któremu towarzyszy mnóstwo emocji. To moment przełomowy w życiu większości przyszłych rodziców. Warto ten czas uwiecznić na zdjęciach, które pozostaną z nami na całe życie i będą przypominały nam te piękne chwile.... więcej »

 • Ekologiczna wyprawka dla dziecka – co wybrać?

  Ekologiczna wyprawka dla dziecka – co wybrać?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-12-11
  Bycie eko stało się dla wielu osób nie tylko podążaniem za nowoczesnymi trendami, ale sposobem na życie. Zasady życia w zgodzie z naturą starają się wdrażać w każdej dziedzinia.... więcej »

 • Czego potrzebuje niemowlę do spania?

  Czego potrzebuje niemowlę do spania?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-12-10
  Wszyscy świeżo upieczeni rodzice staną przed wyzwaniem urządzenia w domu przestrzeni dla swojego malucha. Czy jednak każdy wie, czego potrzebuje niemowlak do spania?... więcej »

 • Jak wybrać odpowiedni wózek spacerowy dla dziecka?

  Jak wybrać odpowiedni wózek spacerowy dla dziecka?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-12-04
  Małe dziecko świeżo upieczonych rodziców ma wiele potrzeb, które rodzice pragną za wszelką cenę realizować.... więcej »

 • Czym kierować się przy wyborze kremu dla dziecka

  Czym kierować się przy wyborze kremu dla dziecka

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-12-01
  Pielęgnacja skóry małego dziecka nie jest trudna, ale wymaga od rodziców odrobiny uwagi i bacznej obserwacji swojego malucha. Inaczej dbamy o skórę niemowlęcia, inaczej starszego dziecka. Na wybór odpowiednich kosmetyków mają wpływ także warunki pogodowe.... więcej »


 • Strona: 1/13 | 1 2 3 4 ...13 > >>

  Najnowsze informacje

  Jak kupować buty przez internet?
  Zakupy internetowe stały się tak popularne, że przez sieć da się już kupić wszystko. Ubrania, jedzenie, elektronika… To już nikogo nie dziwi. Wiele osób jednak wciąż ma obawy co do kupowania przez internet butów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? O czym pamiętać, decydując się na zakup obuwia w sklepie internetowym? więcej »
  Jakie imprezy Polacy organizują w hotelach?
  Trend organizowania różnorakich imprez i uroczystości w hotelach to dość świeża sprawa na polskim gruncie. Dotychczas, mając na względzie szlachecką i chłopską tradycję polską, wszelkiego rodzaju wydarzenia rodzinne organizowano w domach, samodzielnie przygotowując potrawy oraz powitanie dla Gości. Co się zmieniło? I w jakich kwestiach polegamy na hotelach? więcej »
  Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
  Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »

  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Medycyna estetyczna | Sportera Fitness | Okiem Blondynki | ACT-Natural | ArtMe Ręcznie robiona biżuteria |