Informacje - Matka i dziecko

Matka i dziecko

 • Sprawa rozwodowa. Co musisz wiedzieć?

  Sprawa rozwodowa. Co musisz wiedzieć?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-10-29
  Sprawa rozwodowa to często nasz pierwszy kontakt z wymiarem sprawiedliwości - obok ogromnego stresu związanego z nową sytuacją życiową, dochodzi nam więc problem braku doświadczenia w rozprawach sądowych. Kiedy w grę wchodzi jednocześnie podział majątku czy uzyskania praw do władzy rodzicielskiej, sytuacja robi się jeszcze bardziej niekorzystna. Na co się przygotować, kiedy sąd może odmówić rozwodu i ile kosztuje sprawa rozwodowa? O tym w artykule.... więcej »

 • Jesień w pełni - jakie ubranka wybrać dla dziecka?

  Jesień w pełni - jakie ubranka wybrać dla dziecka?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-10-24
  Jesień w pełni, zatem pogoda bywa bardzo zmienna. Jednak częściej niż z polską złotą jesienią mamy do czynienia z brzydką i deszczową pogodą. Warto pamiętać, że mając niemowlaka nie można rezygnować ze spacerów. Jednak, aby dziecko nie przeziębiło się bardzo ważne jest jego odpowiednie ubranie. Zatem o czym trzeba pamiętać?... więcej »

 • Najlepsze czarno-białe zabawki dla niemowląt

  Najlepsze czarno-białe zabawki dla niemowląt

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-10-23
  Chcesz pomóc swojemu niemowlakowi rozwijać zmysł wzroku? Czy wiesz, że kolor zabawek może mu w tym pomóc? Odpowiednie dobrane barwy przedmiotów to idealny sposób na wspomaganie rozwoju najmłodszych. Nie wierzysz? Sprawdź!... więcej »

 • Jak zachęcić dziecko do nauki? Poznaj pieczątki motywacyjne!

  Jak zachęcić dziecko do nauki? Poznaj pieczątki motywacyjne!

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-10-01
  Przyszedł wrzesień, a zatem dzieci wróciły już do szkoły. Jedne z radością, inne – niekoniecznie. Zastanawiasz się, co zrobić, aby zachęcić pociechę do poszerzania swojej wiedzy? Jednym ze sposobów na uczynienie nauki bardziej atrakcyjną jest wprowadzenie do niej elementów grywalizacji. Możesz to zrobić, sięgając po pieczątki motywacyjne.... więcej »

 • Terapia małżeńska – jak może pomóc?

  Terapia małżeńska – jak może pomóc?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-13
  Terapia zawsze powinna rozpocząć się konsultacją, podczas której para nazwie i zdefiniuje problemy będące jej udziałem. Dopiero wtedy można podjąć decyzję o tym, czy chce się kontynuować pracę w ramach terapii.... więcej »

 • Kieszonkowe dla nastolatków – ile dać?

  Kieszonkowe dla nastolatków – ile dać?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-11
  Dzieci szybko dorastają. Nawet nie zauważyliśmy, kiedy z przedszkolaków zmieniły się w nastolatków. Staramy się zaspokoić ich wszystkie potrzeby. Często przychodzi taki moment w życiu rodzica, w którym zastanawiamy się, czy dawać kieszonkowe? A jeżeli tak, to jaką kwotę? O tym wszystkim przeczytacie w naszym krótkim poradniku.... więcej »

 • Odzież dziecięca – trochę luzu i szaleństwa, które powinny udzielić się także rodzicom!

  Odzież dziecięca – trochę luzu i szaleństwa, które powinny udzielić się także rodzicom!

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-08-16
  Producenci odzieży dziecięcej wypuszczają na rynek całą masę ciekawych projektów. Popularne stały się ubrania dla dzieci imitujące ciuchy dla dorosłych. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że ubieranie pociechy jak dorosłego może i jest urocze, ale na dłuższą metę odbiera mu naturalną energię. Rodzice, kupując odzież dziecięcą odpowiadającą stylistyką charakterowi ich dzieci mogą dużo na tym skorzystać, sami czerpiąc inspirację.... więcej »

 • Co przygotować przed przyjściem dziecka na świat?

  Co przygotować przed przyjściem dziecka na świat?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-07-16
  Nim maluch przyjdzie na świat, musisz przygotować się na każdą możliwą sytuację, by móc jak najszybciej zareagować, gdy będzie trzeba. By jednak zrobić to odpowiednio, musisz zaopatrzyć się w szereg niezbędnych przedmiotów, dzięki którym stanie się to możliwe.... więcej »

 • Jak wprowadzić pokarmy stałe do diety malucha?

  Jak wprowadzić pokarmy stałe do diety malucha?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-06-14
  Rozszerzanie diety niemowlaka to ważny okres rozwojowy. W tym czasie maluch doświadcza nowych smaków i konsystencji, co rzutuje na jego nawyki żywieniowe w przyszłości. Dlatego tak wielu rodziców zastanawia się, jak i od czego zacząć wprowadzanie stałych pokarmów. Podpowiadamy.... więcej »

 • Planujesz rozszerzyć dietę swojego maluszka? Zobacz najnowsze zalecenia ekspertów

  Planujesz rozszerzyć dietę swojego maluszka? Zobacz najnowsze zalecenia ekspertów

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-11
  Chociaż nie ma górnej granicy wiekowej związanej z karmieniem piersią, około 6. miesiąca życia należy rozpocząć rozszerzanie diety niemowlęcia. O czym trzeba pamiętać, aby zapewnić maluchowi prawidłowy rozwój na każdym etapie?... więcej »


 • Strona: 1/13 | 1 2 3 4 ...13 > >>
  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Kosą po patelni | Mama na pełnych obrotach | ArtMe Ręcznie robiona biżuteria | Medycyna estetyczna | Opycha.pl - Blog kulinarny |