Informacje: Dlaczego nie mam orgazmu? Jak mogę go osiągnąć? w TwojeCentrum.pl

Dlaczego nie mam orgazmu? Jak mogę go osiągnąć?Autor: Materiał zewnętrzny    Data: 2018-01-16

Nie czerpiesz satysfakcji seksualnej ze zbliżeń? Musisz udawać orgazmy, bo nigdy nie potrafisz ich osiągnąć? Zobacz, co może być przyczyną takiego stanu rzeczy i jak wyeliminować ten „defekt”?

Chorobliwy brak orgazmów, czyli niemożność osiągnięcia orgazmu mimo podniecenia seksualnego to schorzenie, które ma ogromny wpływ na nasze relacje. Wszakże, determinuje ono libido. Kobieta, która nie czerpie żadnej przyjemności ze zbliżeń po prostu nie ma ochoty na seks.

Dlaczego nie mam orgazmu?
Czynników kształtujących tę chorobę może być naprawdę wiele. Zdecydowanie najczęściej, anorgazmia (chorobliwy brak orgazmów) wywoływana jest przez zaburzenia o charakterze hormonalnym.

Szacuje się, że w wyniku zmian hormonalnych zachodzących w organizmie orgazmu może nie osiągać nawet 20% kobiet.

Anorgazmia może być wynikiem:

Co więcej, brak orgazmu spowodowany może być urazami mechanicznymi narządów rodnych lub wadami wrodzonymi. Do najczęściej spotykanych defektów tego typu zaliczyć można:

Niekiedy problemy z osiągnięciem orgazmu wynikają z zaburzeń psychologicznych, a konkretniej:

Brak orgazmu to choroba!
Niemożność osiągnięcia satysfakcji seksualnej definiowana jest jako choroba. Jej leczenie jest konieczne, z tego względu, iż może doprowadzić do zaburzeń na tle somatycznym, społecznym i psychologicznym.

Należy przy tym również zauważyć, że anorgazmia ma ogromny wpływ na nasze relacje z partnerem. Wszak, powoduje brak libido, co wpływa na częstotliwość współżycia seksualnego. A jak powszechnie wiadomo – seks stanowi niezwykle ważny element związku. Mówi się wręcz, że cementuje relacje i jest rozwiązaniem wielu konfliktów.

Jak leczyć anorgazmię? Jak osiągnąć orgazm?
Anorgazmia to poważny defekt seksualny, którego leczenie to konieczność jeśli chcemy zasmakować rozkoszy seksualnej. W naprawdę niewielu przypadkach do wyleczenia dochodzi samoistnie.

Do skutecznych rozwiązań leczenia zaliczamy między innymi:

Ostatnimi czasy prawdziwym HITEM w leczeniu tej przypadłości jest Femin Plus – preparat naturalny, który jest kompleksową kuracją na liczne zaburzenia seksualne. Wspomaga nie tylko satysfakcję seksualną, ale także pozwala wyeliminować takie problemy jak:

Femin Plus jest uniwersalnym rozwiązaniem, które można stosować zarówno w przypadku leczenia anorgazmii, jak i w celu zwiększenia satysfakcji seksualnej. Więcej na feminplus.pl!___________________________________________________________________________________
Artykuł pochodzi z serwisu TwojeCentrum.pl - Portal i Sklep Internetowy.
Zapraszamy na nasze strony.

Posiadaczami praw autorskich artykułów są ich autorzy.
Wszelkie kopiowanie i używanie bez ich wiedzy i zezwolenia jest łamaniem prawa.