Informacje - Dom i ogród

Dom i ogród

 • Czym zabezpieczyć drewno na zewnątrz?

  Czym zabezpieczyć drewno na zewnątrz?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-07-19
  Drewno na zewnątrz wymaga odpowiedniego zabezpieczenia. Na rynku jest ogromny wybór preparatów, którymi można zabezpieczyć lub odnowić drewniane meble ogrodowe czy inne elementy z drewna. Do wyboru są: emalie, oleje, lakiery, lakierobejce, impregnaty. Zanim kupimy konkretny preparat zastanówmy się jaki efekt chcemy uzyskać: nadać drewnu inny odcień, zabezpieczyć go, nadać mu inny odcień i jednocześnie pokryć go kolorową warstwą, czy zależy nam na tym, aby zachować jego naturalny odcień.... więcej »

 • Wybieramy idealną huśtawkę ogrodową

  Wybieramy idealną huśtawkę ogrodową

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-07-03
  Huśtawki już dawno przestały być jedynie prostymi i niezbyt estetycznymi konstrukcjami przeznaczonymi tylko dla najmłodszych. Nowoczesne modele huśtawek mogą stanowić największą ozdobę ogrodu, a bujać na nich mogą się nie tylko maluchy, ale też cała rodzina. Poszukujesz idealnej huśtawki do swojego ogrodu? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem i znajdź model, który w pełni odpowie na Twoje oczekiwania.... więcej »

 • Jakie rolety wybrać na balkon w bloku?

  Jakie rolety wybrać na balkon w bloku?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-07-02
  Rolety okienne to znakomity sposób na ochronę przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów, intensywnym promieniowaniem słonecznym czy światłem księżyca w nocy. Mieszkasz w bloku i szukasz odpowiedniej rolety na balkon? Zastanawiasz się, jakie rozwiązanie będzie najlepsze do tego typu budynku? Sprawdź nasze inspiracje i porady!... więcej »

 • Montaż drzwi wewnętrznych – jak samodzielnie obsadzić nowe drzwi?

  Montaż drzwi wewnętrznych – jak samodzielnie obsadzić nowe drzwi?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-06-27
  Jedną z najczęściej przeprowadzanych prac remontowych w mieszkaniu jest wymiana ościeżnicy drzwiowej i montaż nowego skrzydła. Zwykle korzysta się z pomocy fachowca, który wykona całą pracę w kilka godzin, ale jeśli chcesz zaoszczędzić, możesz zamontować nowe drzwi samodzielnie. Dobre narzędzia i para rąk do pomocy sprawią, że zadanie okaże się dużo łatwiejsze, niż się wydaje. Oto montaż drzwi wewnętrznych w najważniejszych etapach.... więcej »

 • Nowoczesny czajnik do domu – jaki wybrać?

  Nowoczesny czajnik do domu – jaki wybrać?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-06-25
  Czajnik elektryczny to proste urządzenie, które spotykamy w większości domów czy biur. Za każdym razem, gdy się zepsuje i stajemy przed koniecznością kupienia kolejnego, napotykamy na coraz nowsze i bardziej funkcjonalne modele. Dowiedz się, na co zwracać uwagę, by wybrać najlepsze urządzenie!... więcej »

 • Moskitiera - hit czy kit?

  Moskitiera - hit czy kit?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-06-20
  Wiosna, lato... - piękne pory roku, dzień jest wtedy dłuższy, a wieczory przy otwartym oknie przyjemne. Jednak całą cudowną atmosferę często zakłócają nam małe, nieraz złośliwe stworzenia - muchy, ćmy lub komary. Jak temu zaradzić?... więcej »

 • Jak dbać o czystość basenu i klimatyzacji?

  Jak dbać o czystość basenu i klimatyzacji?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-06-14
  Basen czy klimatyzacja to częsty ratunek w upalne dni. Jednak czy pamiętasz o tym, aby były one prawidłowo odkażane? Poznaj cenne właściwości ozonowania.... więcej »

 • Remont i prace w ogrodzie – gwoździarka ważnym narzędziem

  Remont i prace w ogrodzie – gwoździarka ważnym narzędziem

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-06-12
  W okresach wiosennych oraz wczesnoletnich, kiedy zapomnimy o długich i zimnych wieczorach, kosztem przyjemnych chwil na świeżym powietrzu nadejdą coroczne rozterki. Altana do odmalowania, płot do renowacji, psia buda, która woła o pomstę do nieba lub własnej roboty, wymarzona huśtawka dla dziecka lub wnuczka – pomysły na prace w ogrodzie mnożą się jak grzyby po deszczu. Żeby jednak podejść do tematu kompleksowo same chęci nie wystarczą. Musimy zrobić przegląd dostępnych narzędzi, aby najlepiej możliwie przygotować się do pracy!... więcej »

 • Designerski salon bez wad. Triki aranżacyjne

  Designerski salon bez wad. Triki aranżacyjne

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-06-07
  Wybierając najważniejsze miejsce w każdym domu, wiele osób wskaże właśnie salon. Pokój dzienny to swoisty reprezentant mieszkania, odzwierciedlający gust i upodobania właścicieli. Tak ważna funkcja sprawia, że warto przyłożyć szczególną wagę do jego wystroju. Przedstawiamy praktyczne wskazówki, które ułatwią urządzanie nowoczesnego wnętrza.... więcej »

 • Stolarka stalowa - czy warto z niej korzystać we Wrocławiu?

  Stolarka stalowa - czy warto z niej korzystać we Wrocławiu?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-06-07
  Aktualnie, mając do dyspozycji zaawansowaną technologię, jesteśmy w stanie wykonać ze stali nierdzewnej wszystko. Stolarka stalowa jest stosowana nie tylko przez klientów prywatnych, ale pojawia się również we Wrocławiu w miejscach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, szpitale czy sklepy. W związku z rosnącymi wymaganiami norm jakości, rozporządzeń unijnych i przepisów budowlanych producenci prześcigają się w wyborze najnowocześniejszych rozwiązań i technik, zapewniając w ten sposób największy możliwy komfort dla użytkowników. Każdy wrocławski przedsiębiorca, bądź też właściciel nowego lokum, powinien zapoznać się z ofertą lokalnych firm oferujących stolarkę stalową.... więcej »


 • Strona: 1/28 | 1 2 3 4 ...28 > >>
  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Spice Things Up | Medycyna estetyczna | MiniMili.pl | Życie jak bajka | Okiem Blondynki |