Informacje - Dom i ogród

Dom i ogród


Kompleksowe planowanie przeprowadzki

Kompleksowe planowanie przeprowadzki

Przeprowadzka jest czasem szczególnym w życiu każdego człowieka. Jest nowym startem w zupełnie nowym miejscu do życia, ale także zakończeniem pewnego etapu w nim. I choć włożenie całego dobytku do pudełka i przewiezienie go z jednego miejsca do drugiego wydaje się proste, to jednak jak na miarę tego wydarzenia przystało, wymaga to stosownego przygotowania.

Najmodniejsze dekoracje przedpokoju

Najmodniejsze dekoracje przedpokoju

Przedpokój - z jednej strony pomieszczenie bardzo ważne, z drugiej wciąż traktowane po macoszemu. To on odpowiada za pierwsze wrażenie jakie mieszkanie zrobi na gościach. Dlatego powinien być urządzony modnie i ze smakiem. Niestety często przedpokój to przestrzeń mała i ciasna, dlatego jego aranżacja bywa wyzwaniem.

Co warto wiedzieć o montażu i zastosowaniu wiatrownicy?

Co warto wiedzieć o montażu i zastosowaniu wiatrownicy?

Zadaniem wiatrownicy jest ochrona konstrukcji dachu przed silnym wiatrem. Jest to urządzenie, które można zamontować na dachach pokrytych zarówno blachą, jak i dachówką cementową. Poznaj specyfikę tego urządzenia oraz sposób montażu.

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej – jak wygląda w praktyce?

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej – jak wygląda w praktyce?

Od kiedy polskim klientom indywidualnym i biznesowym udostępniono możliwość swobodnego wyboru dostawcy prądu, rynek energetyczny zapełnił się mniejszymi i większymi operatorami energii elektrycznej. Zmiana sprzedawcy często jest przedstawiana jako szansa na oszczędność, ale jak to wygląda w praktyce?

Ulubione kanały pod ręką

Ulubione kanały pod ręką

Niezmiennie to telewizja jest ulubioną rozrywką Polaków, a kolejne kanały także te tematyczne przyciągają przed telewizory kolejne pokolenia. To wiadomości, seriale, dobra muzyka, ale również ciekawe programy popularyzujące wiedzę o świecie czy też te szczególnie uwielbiane – czyli sportowe. Najmłodszych oczywiście telewizja kusi szeregiem różnych bajek. Co istotne, ta różnorodność pozwala każdemu dobrać coś idealnego dla siebie.

Bezpieczna sieć

Bezpieczna sieć

O bezpieczeństwie mówi się bardzo dużo, a ataki hakerskie, wirusy czy też podejrzane maile, a także cenzurowanie sieci sprawiają, że coraz częściej wraca temat prywatności w sieci. O ile lubimy korzystać ze wszystkich jej zasobów, to własne dane oraz pliki chcemy otoczyć szczególną troską. Dlatego właśnie coraz większą popularnością cieszy się sieć VPN.

Wybieramy wędzarnie do ogrodu

Wybieramy wędzarnie do ogrodu

Wędzarnie ogrodowe stają się coraz popularniejszym wyposażeniem każdego przydomowego ogródka. Jeśli tylko ktoś posiada, choć nieco wolnego miejsca, z powodzeniem może zamontować również u siebie takie udogodnienie, które z pewnością bardzo szybko zostanie docenione przez nawet najbardziej sceptycznego członka rodziny.

10 zalet wyciskarek do soku. Poznaj najważniejsze z nich.

10 zalet wyciskarek do soku. Poznaj najważniejsze z nich.

Małe AGD znacząco ułatwia codzienne przygotowywanie potraw i zdrowych przekąsek. Pozwala ograniczyć niezbędne czynności do minimum, pozostawiając duże pole do popisu nowoczesnej technologii. Korzyści i zalet stosowania wyciskarki do soków jest wiele. Poniżej postaramy się zaprezentować najważniejsze z nich. Zostańcie z nami!

Odziedziczyłam stare mieszkanie

Odziedziczyłam stare mieszkanie

Informacja spadła na mnie, jak grom z jasnego nieba: odziedziczyłam mieszkanie w Krakowie. Początkowo czułam niedowierzanie, potem radość, a następnie niepokój. Teraz, po dwóch miesiącach od śmierci prababci, która przepisała mi swoje stare, a jednocześnie urocze mieszkanie, mam w sobie wiele emocji. Odejście bliskiej osoby to jedno, a otrzymanie czegoś zupełnie za darmo to drugie.

Lampy do salonu - wygeneruj kilka stref

Lampy do salonu - wygeneruj kilka stref

Wybór lampy do salonu jest wyzwaniem. Liczy się estetyka i funkcjonalność, dlatego błędem jest koncentrowanie się wyłącznie na jednej z tych cech. Tylko połączenie jednego i drugiego daje satysfakcjonujący efekt i pełnię relaksu. Salon jest zwykle najważniejszą przestrzenią domu czy mieszkania - służy wypoczynkowi, ale też ugoszczeniu przyjaciół. Może być miejscem pracy, zabaw i wspólnego posiłku.Strona: 1/40 | 1 2 3 4 ...40 > >>
Polecamy produkty