Informacje - Dom i ogród

Dom i ogród


Osuszanie budynków – najpopularniejsze metody

Osuszanie budynków – najpopularniejsze metody

Zalanie mieszkania, zbytnia wilgoć gromadząca się w jego poszczególnych pomieszczeniach, słaba wentylacja, stare budownictwo, podtopienia – to wszystko i szereg innych czynników negatywnie rzutują na stan techniczny obiektów użytkowych, prowadząc nierzadko do pojawiania się nieestetycznych i szkodliwych dla zdrowia problemów z pleśnią oraz grzybem. By tego uniknąć, warto postawić na specjalistyczną usługę zakładającą fachowe i skrupulatne osuszenie określonego lokum, korzystając przy tym z wysokiej klasy urządzeń zwanych osuszaczami. Jeszcze innym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z rekomendowanymi firmami typu TSM z Poznania, która proponuje również wynajem sprzętu do indywidualnego użytku klienta.

Panel szklany jako praktyczne rozwiązanie we wnętrzach

Panel szklany jako praktyczne rozwiązanie we wnętrzach

Panele szklane są nie tylko bardzo eleganckim sposobem na uwydatnienie nowoczesnego wnętrza, ale również bardzo higienicznym sposobem na zachowanie czystości w pomieszczeniach. Przez gładką, błyszczącą taflę prezentują się pięknie, a przy okazji są bardzo łatwe do czyszczenia.

Wybór nowych mebli, czyli zmiany, zmiany...

Wybór nowych mebli, czyli zmiany, zmiany...

W życiu każdego człowieka przychodzi czas na zmiany i to w niemalże wszystkich dziedzinach oraz płaszczyznach. Przemiany te dotyczą wyglądu, zainteresowań, postrzegania otaczającego świata, pracy, szkoły i w zasadzie wszystkiego tego, czego nie sposób wymienić. Nie inaczej jest z kwestią mebli, którymi planujesz urządzić swoje gniazdko, prawda? Świetnie, że tu trafiłeś - to oznacza, że być może poszukujesz inspiracji lub natchnienia, by rozpocząć przygodę i wypłynąć na głębokie wody meblowego świata.

Jaki kosz na śmieci wybrać?

Jaki kosz na śmieci wybrać?

Kosz na śmieci jest nieodzownym elementem wyposażenia każdego domu. Przynajmniej jeden kosz musi się znajdować w kuchni, ale dobrze też jest posiadać jedną sztukę w łazience, ponieważ również w tym pomieszczeniu generuje się pewną liczbę odpadków. Wybór kosza w większości przypadków jest zupełnie przypadkowy. Z tego powodu, że pełni on jedynie funkcję użytkową, mało kto zwraca uwagę na jego estetykę lub komfort używania.

Gdy sprzęt audiowizualny się psuje...

Gdy sprzęt audiowizualny się psuje...

Projektory, wyświetlacze, mniejsze lub większe ekrany, to systemy, bez których większość firm nie wyobraża już sobie dzisiaj poprowadzenia konferencji, seminarium, warsztatów, a nawet większego firmowego spotkania. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy sprzęt odmawia współpracy?

Oleje do pilarek - jakie wybrać, aby nie szkodzić środowisku?

Oleje do pilarek - jakie wybrać, aby nie szkodzić środowisku?

Dobra praktyka podczas prac z maszynami leśnymi od kilku lat uwzględnia stosowanie ekologicznych olejów do pilarek. Pojęcie to krąży już wśród drwali i zapytania na tego typu produkty są z roku na rok częstsze. Jednak rodzi się pytanie – jakie oleje do pilarek są bezpieczne dla środowiska naturalnego? Olej z natury jest przecież szkodliwy i traktuje się go jako odpad niebezpieczny, zdolny do bioakumulacji i w wielu aspektach toksyczny. Przygotowaliśmy więc dla naszych czytelników krótką charakterystykę olejów biodegradowalnych.

Idealne menu na domową imprezę

Idealne menu na domową imprezę

Impreza w domu może postawić gospodarza przed wyborem, czy samemu przygotować posiłki, czy wesprzeć się pomocą firmy cateringowej. Oczywiście samodzielnie przygotowane domowe przekąski byłyby lepszym rozwiązaniem i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Jak zatem szybko i prosto przygotować przekąski na imprezę? Oto kilka porad, które pozwolą na przygotowanie menu na imprezę.

Jak oczyszczacz powietrza pomaga astmatykom i alergikom?

Jak oczyszczacz powietrza pomaga astmatykom i alergikom?

Astma to przewlekła choroba dróg oddechowych, której charakterystyczną cechą są napady duszności wydechowej. Jak na razie nie wymyślono na nią w pełni skutecznego lekarstwa, jednak przestrzegając pewnych zasad można zapobiec atakom i poprawić swój komfort życia. Niektórym astmatykom pomagają oczyszczacze powietrza, które usuwają zanieczyszczenia przyczyniające się do wystąpienia nieprzyjemnych i niebezpiecznych dolegliwości.

Doskonałe narzędzia spawalnicze

Doskonałe narzędzia spawalnicze

Specjaliści, którzy szukają najlepszej jakości narzędzi, jak i amatorzy, którzy wyposażają warsztaty w specjalistyczne narzędzia lubią korzystać ze sprawdzonych marek. Dlatego właśnie na rynku funkcjonują firmy, które są znane z produkcji konkretnych urządzeń. Stają się więc liderami, a charakterystyczne logotypy są gwarancją najlepszych wyborów. Firma Paton jest liderem na rynku spawarek MIG/MAG, MMA I TIG.

Niewielki metraż, to wciąż masa możliwości: projektowanie wnętrz w Gdańsku

Niewielki metraż, to wciąż masa możliwości: projektowanie wnętrz w Gdańsku

Co sprawia, że każde małe mieszkanie można optycznie powiększyć? Z jakich pomysłów korzystają projektanci wnętrz Trójmiasto? Co wolno, a czego nie należy stosować przy projektowaniu niewielkiej przestrzeni, żeby mieć nowoczesne mieszkanie z powiększonym wizualnie metrażem? No i czym charakteryzuje się to nowoczesne wnętrze? Przeczytasz poniżej.Strona: 1/38 | 1 2 3 4 ...38 > >>
Polecamy produkty

Polecamy strony: ACT-Natural | Kurczak po chińsku | Prezo.pl | świece na prezent | ...zobacz inne polecane strony