Informacje - Dom i ogród

Dom i ogród

 • Wkłady kominkowe Gliwice

  Wkłady kominkowe Gliwice

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-19
  Kominek stanowi centralną część każdego domu. Pełni on nie tylko rolę grzewczą, ale stanowi również element dekoracyjny salonu. Chcąc wybrać odpowiedni dla swojego domu kominek należy zwrócić szczególną uwagę na dobór wkładu kominkowego. Wpływa on bowiem na późniejszy wybór elementów wykończeniowych oraz finalny wygląd całego kominka. Jak wybrać odpowiedni wkład kominkowy?... więcej »

 • Otwieramy okna na świat

  Otwieramy okna na świat

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-18
  Rozmowa z Przedstawicielem Handlowym pracującym u polskiego producenta rolet i plis okiennych.... więcej »

 • Pomysł na segment - kilka słów o wykańczaniu wnętrz i aranżacji przestrzeni

  Pomysł na segment - kilka słów o wykańczaniu wnętrz i aranżacji przestrzeni

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-18
  Deweloperzy oferujący segmenty w Warszawie i okolicy proponują swoim klientom lokale w dwóch wariantach – w stanie deweloperskim oraz pod klucz. Pierwsze to wybudowane lokale bez wykończenia, a więc segmenty z doprowadzonymi wszystkimi mediami, ale bez gniazdek, grzejników czy podłóg.... więcej »

 • Pościel z makosatyny - elegancka i wygodna

  Pościel z makosatyny - elegancka i wygodna

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-18
  Zdrowy sen ma ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia. Właśnie dlatego warto zadbać o swoją sypialnię. Jedną z najważniejszych kwestii, o które warto zadbać jest bez wątpienia wybór odpowiedniej pościeli. Wśród wielu propozycji na szczególną uwagę zasługuje pościel z makosatyny.... więcej »

 • Armatura przemysłowa do budowy instalacji

  Armatura przemysłowa do budowy instalacji

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-17
  Instalacje przemysłowe różnego typu wymagają zastosowania w nich elementów specjalnie przystosowanych do trudnych warunków, jakie panują przy produkcji. Wysoka odporność na korozję, wysokie temperatury i zniszczenia mechaniczne to podstawowe wymagania, jakie powinna spełniać armatura przemysłowa.... więcej »

 • Nieruchomości w Markach – zalety lokalizacji

  Nieruchomości w Markach – zalety lokalizacji

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-17
  Nieruchomości w Markach pod Warszawą to świetna inwestycja w przyszłość swoją i swojej rodziny – jednym z powodów jest ich lokalizacja. Nowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu położone są bowiem w spokojnej i bezpiecznej okolicy, z dala od zgiełku i pędu wielkiego miasta, a przy tym wszystkie zalety oferowane przez stolicę są dostępne w odległości zaledwie kilkunastu minut drogi.... więcej »

 • Co potrafi kosiarka traktorek Cedrus?

  Co potrafi kosiarka traktorek Cedrus?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-13
  Traktorek ogrodowy CEDRUS to idealny sprzęt do dużego ogrodu. Służy nie tylko do koszenia trawy, ale również jako sprzęt pomocniczy, do którego możemy podczepić przyczepkę lub plug do odśnieżania.... więcej »

 • Porcelana, ceramika, fajans – czym się różnią? Jaką zastawę wybrać do domu?

  Porcelana, ceramika, fajans – czym się różnią? Jaką zastawę wybrać do domu?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-06
  Elegancka zastawa stołowa potrafi uprzyjemnić nawet najprostszy posiłek. Nie od dziś wiadomo bowiem, że pozytywny odbiór potraw determinowany jest nie tylko przez ich smak, ale również bodźce zapachowe czy wzrokowe. Pięknie podane danie zawsze smakuje lepiej, warto więc zaopatrzyć się w choć jeden cieszący oczy komplet naczyń. Jak jednak odróżnić porcelanę od fajansu i jakiego rodzaju zastawę warto wybrać? Przeczytaj, aby się dowiedzieć.... więcej »

 • Na czym polega adaptacja projektu?

  Na czym polega adaptacja projektu?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-03
  Wielu ludzi marzy o własnym domu. Niektórzy latami pracują na to, by móc w końcu wprowadzić się do swojego rodzinnego gniazdka. Po nabyciu działki nadchodzi czas na wybór projektu, według którego zostanie wzniesiony nasz dom. W tym artykule znajdziesz porady na temat tego jak wybrać projekt domu oraz na czym polega jego adaptacja.... więcej »

 • Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o cyrkulatorach

  Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o cyrkulatorach

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-08-28
  Czekamy z utęsknieniem na lato, a później, gdy na dworze robi się nieznośnie ciepło mamy dość tej aury. Gorzej nam się pracuje, mamy problemy z koncentracją, szybko się denerwujemy - to częste objawy tego stanu, jak temperatury przez kilka dni osiągają zbyt wysokie, ponad 30-stopniowe wartości. Nie musimy czekać, aż fala upałów się skończy, nie trzeba też wyczekiwać kresu lata, bo szybko można załagodzić ten nieprzyjemny stan. Najczęściej w tym momencie myślimy o wentylatorach i klimatyzatorach, a jak się okazuje, jest też inne urządzenie - cyrkulator powietrza. I to o nim właśnie napiszemy!... więcej »


 • Strona: 1/30 | 1 2 3 4 ...30 > >>
  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Sportera Fitness | ACT-Natural | Kolorowa Ryba | Spice Things Up | Myśli Potarganej |