Informacje - Dom i ogród

Dom i ogród

 • Mapa świata na ścianie - hit czy kit?

  Mapa świata na ścianie - hit czy kit?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-21
  Interesujesz się geografią, lubisz podróżować i zastanawiasz się, czy umieszczenie mapy na ścianie nie okaże się kiczem?... więcej »

 • Wiosna w pełnej krasie – przygotowujemy narzędzia na sezon ogrodniczy

  Wiosna w pełnej krasie – przygotowujemy narzędzia na sezon ogrodniczy

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-07
  Wiosna to czas na wiosenne porządki w ogródku. Zanim jednak do tego przystąpimy, powinniśmy sprawdzić, czy wszystkie potrzebne do tego narzędzia są sprawne. Zobaczmy, co sprawdzić przed rozpoczęciem sezonu ogrodniczego!... więcej »

 • Trawa u sąsiada jest zawsze bardziej zielona. Jak zadbać o przydomowy trawnik wiosną?

  Trawa u sąsiada jest zawsze bardziej zielona. Jak zadbać o przydomowy trawnik wiosną?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-07
  Przydomowy trawnik to dziś coraz częściej przywilej nie tylko posiadaczy domków jednorodzinnych, ale także mieszkańców parterowych mieszkań w blokach wielorodzinnych z dostępem do zieleni. Niezależnie od tego, z jakim rodzajem zabudowy wokół mamy do czynienia, pewne jest, że trawnik powinien być ozdobą. Co zrobić jeśli marzy Ci się murawa rodem ze stadionu, a tymczasem przed domem masz coś, co kiedyś może było trawnikiem, ale teraz na pewno nim nie jest?... więcej »

 • Technologia Smart w pralce – zalety inteligentnej pralki

  Technologia Smart w pralce – zalety inteligentnej pralki

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-07
  Smartfona ma chyba każdy, podobnie jak Smart TV – urządzenia tego typu stają się coraz popularniejsze. Nic dziwnego, że producenci oferują nam także inteligentną pralkę, lodówkę i inne sprzęty domowe. Zanim jednak ulegniesz modzie, dowiedz się, co oznacz to „smart” i czy na pewno warto. Zachęcamy do lektury poniższego tekstu, a poznasz najważniejsze zalety smart-pralek.... więcej »

 • Jaki aerator do ogrodu?

  Jaki aerator do ogrodu?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-04
  Pielęgnacja ogrodu wcale nie musi być żmudnym i pracochłonnym zajęciem, o ile posiadać będziemy odpowiednie narzędzia, które ułatwią nam wykonywanie określonych zabiegów. Tak jest w przypadku aeracji. Jak wybrać zatem odpowiedni aerator, który usprawni czynność napowietrzania gleby?... więcej »

 • Aranżacja łazienki w stylu skandynawskim – co jest najważniejsze?

  Aranżacja łazienki w stylu skandynawskim – co jest najważniejsze?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-23
  Aranżacje wnętrz w stylu skandynawskim stały się bardzo modne i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ przyciągają wykorzystaniem naturalnych materiałów i prostotą formy. Jaka kolorystyka dominuje w łazienkach skandynawskich? Jakie są jej specyficzne cechy?... więcej »

 • Wiosenne porządki. Jak czyścić żaluzje?

  Wiosenne porządki. Jak czyścić żaluzje?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-17
  I znów wiosna, od razu robi się przyjemniej. Nie zapominajmy jednak, że ta pora roku to też generalne porządki. Przed nami dużo pracy, między innymi czyszczenie żaluzji. O tym właśnie opowiemy w poniższym artykule.... więcej »

 • Jak wybrać najlepsze drewno konstrukcyjne?

  Jak wybrać najlepsze drewno konstrukcyjne?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-17
  Drewno jest bardzo chętnie wybieranym materiałem na konstrukcję domu. Jest stosunkowo niedrogie, lekkie, a prawidłowo zaimpregnowane i wykorzystane należy do najtrwalszych materiałów. Ponadto można je bardzo ciekawie wyeksponować jako fragment dekoracji wnętrz. Ponadto drewno idealnie rozkłada ciężar drewna dzięki swoim właściwościom fizycznym i mechanicznym. Konstrukcje drewniane mogą być uzupełnione także drewnem, tworząc klimatyczny dom, ale także ściany mogą pozostać murowane.... więcej »

 • Trzy najważniejsze cechy idealnej fototapety do salonu

  Trzy najważniejsze cechy idealnej fototapety do salonu

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-12
  Moda przemija, a remontu nie robi się co roku. Wybierając fototapetę do salonu trzeba się liczyć z tym, że będzie zdobiła ścianę przez kilka lat, a zatem musi być odporna na zmiany w trendach dekoracyjnych. Możesz nam zaufać, gdyż mamy w tym doświadczenie. Projektujemy, drukujemy i sprzedajemy fototapety od 2010 roku. Sprawdź najpopularniejsze motywy fototapet dedykowanych do salonu na przestrzeni ostatnich lat typowane przez www.agatonstudio.pl... więcej »

 • Jak wybrać drzwi wewnętrzne? Typowe wymiary drzwi.

  Jak wybrać drzwi wewnętrzne? Typowe wymiary drzwi.

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-04
  Planując montaż drzwi wewnętrznych, należy szczególną uwagę zwrócić na odpowiednie wymiarowanie ościeżnicy i otworu drzwiowego. Stanowi to fundament skutecznego montażu, jak również późniejszego wygodnego i satysfakcjonującego użytkowania drzwi. W ofertach sklepów znajdują się drzwi w rozmaitych wymiarach – warto zatem dowiedzieć się, jakie są typowe wymiary drzwi wewnętrznych i jak wybrać odpowiedni rozmiar dla własnych potrzeb.... więcej »


 • Strona: 1/26 | 1 2 3 4 ...26 > >>

  Najnowsze informacje

  Jak kupować buty przez internet?
  Zakupy internetowe stały się tak popularne, że przez sieć da się już kupić wszystko. Ubrania, jedzenie, elektronika… To już nikogo nie dziwi. Wiele osób jednak wciąż ma obawy co do kupowania przez internet butów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? O czym pamiętać, decydując się na zakup obuwia w sklepie internetowym? więcej »
  Jakie imprezy Polacy organizują w hotelach?
  Trend organizowania różnorakich imprez i uroczystości w hotelach to dość świeża sprawa na polskim gruncie. Dotychczas, mając na względzie szlachecką i chłopską tradycję polską, wszelkiego rodzaju wydarzenia rodzinne organizowano w domach, samodzielnie przygotowując potrawy oraz powitanie dla Gości. Co się zmieniło? I w jakich kwestiach polegamy na hotelach? więcej »
  Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
  Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »

  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Okiem Blondynki | Hapi Hapi | Spice Things Up | Kolorowa Ryba | Old Timers Garage |