Kategorie - Uroda i kosmetyki

Przeszkadzają Ci ciemne włoski pod pachami? Wybierz depilację laserem!

Depilacja włosków rosnących pod pachami to nie tylko kwestia estetyki, ale także higieny. U niektórych osób są one jednak na tyle ciemne, że wyglądają nieładnie nawet niedługo po zgoleniu. W takim przypadku warto pomyśleć o skorzystaniu z zabiegu depilacji laserowej!

Najprostszym i najszybszym sposobem na usunięcie niechcianych włosków pod pachami jest skorzystanie z maszynki do golenia. Wystarczy tylko parę ruchów, aby pozbyć się rosnących wtedy włosków. Niestety, ta metoda, chociaż skuteczna, nie daje najlepszych wyników u osób, które mają ciemny kolor włosków pod pachami. Wtedy można zobaczyć na nich nieestetyczne czarne kropki. Można jednak im zaradzić – wystarczy wybrać zabieg depilacji laserem!

Depilacja laserowa pach

Metoda taka, jak depilacja laserowa pozwala na całkowite usunięcie włosków z różnych partii ciała, a także z twarzy. Dzięki niej można zlikwidować włoski wraz z ich cebulkami i mieszkami, dzięki czemu nie dochodzi już do ponownego ich odrostu. To zatem skuteczny sposób na to, aby pozbyć się czarnych kropek widocznych pod pachami. Zabieg depilacji laserowej pach jest zabiegiem bezpiecznym, który nie posiada wielu przeciwwskazań – można wykonać go zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Dla osiągnięcia najlepszych efektów, depilacja laserowa pach powinna być wykonana kilkukrotnie. Ma to związek z faktem, że włoski znajdują się w różnych fazach wzrostu, a depilacja laserem działa na nie tylko wtedy, gdy są w aktywnej fazie wzrostu. Najczęściej konieczne jest wykonanie od 3 do 5 zabiegów. Po wykonaniu wystarczającej liczby zabiegów pachy uzyskują aksamitną gładkość i nie widać już na nich ciemnych kropeczek!

Ile kosztuje depilacja laserowa pach?

Koszty związane z depilacją laserową często wydają się być bardzo wysokie. Nic bardziej mylnego! Obecnie zabiegi tego typu dostępne są także w bardzo atrakcyjnych cenach. Przeznaczona pod pachy depilacja laserowa to koszt od około 80 do 100 złotych za jedną sesję zabiegową. W przypadku wykupienia pakietu zabiegów można uzyskać jeszcze niższe ceny!    Data: 2020-01-09
Najnowsze artykuły:Komentarze:

Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.
Polecamy produkty