Kategorie - Porady - Praca

Sprzęt budowlany, silniki, buty

Marka Caterpillar jest rozpoznawalna na rynku w różnych branżach, a swoją silną pozycję zawdzięcza przede wszystkim doskonałej jakości produktom. Tym samym odpowiada na potrzeby konsumentów i  przedsiębiorców niezależnie od specyfiki działalności czy też warunków, którym muszą sprostać. Praktyka pokazuje, że produkty marki doskonale sprawdzają się zarówno w czasie arktycznych mrozów, jak i w tropikalnych upałach, a kopalnie, przemysł morski i wydobywczy regularnie korzystają z niezawodnych silników, turbin i innych produktów. Eneria to jedyny oficjalny przedstawiciel Caterpillar na terenie Polski.

  1. Modele silników Caterpillar
  2. Jakość na miarę oczekiwania
  3. Wsparcie w każdej chwili

Modele silników Caterpillar

Silniki Caterpillar to inwestycja w jakość. Oczywiście firma oferuje cały szereg różnych produktów dostosowanych do konkretnych potrzeb. One właśnie sprawdzają się w określonych warunkach. W propozycjach marki znaleźć można na przykład przemysłowe silniki wysokoprężne oraz zespoły napędowe, a także silniki wysokoprężne do pomp przeciwpożarowych oraz modele na gaz ziemny. Ich różnorodność wynika przede wszystkim z tego, jak wysokie normy emisji spalin muszą spełniać.  

Jakość na miarę oczekiwania

Na rynku znaleźć można szereg produktów różnych producentów. Klienci mają zaufanie do silników renomowanej marki CAT, ponieważ dają one gwarancję adaptacji do każdych, nawet najtrudniejszych warunków. Mogą one pracować w szerokim zakresie temperatur, a także w dużym zapaleniu. Dlatego są chętnie wykorzystywane przy pracach podziemnych. Marka dba również o to, by stale rozwijać swój asortyment, aby produkty były niezawodne w każdej sytuacji.  

Wsparcie w każdej chwili

Amerykańska firma Caterpillar należy do największych producentów maszyn górniczych i budowlanych na świecie. Przemysł przede wszystkim docenia silniki diesla czy turbiny gazowe. Z drugiej strony dla przeciętnych konsumentów charakterystyczny logotyp jest związany przede wszystkim z doskonałej jakości odzieżą i butami. To produkty doskonale wpisujące się w miejskie stylizacje, jak i te, które rewelacyjnie sprawdzają się w zakładach pracy. To obuwie robocze – w niskich i wysokich fasonach, a co istotne doskonale chroniące stopy przed urazami. Poza tym charakteryzują się świetną amortyzacją, lekkością, a podeszwa minimalizuje ryzyko poślizgnięcia się. Z drugiej strony świetnie wyglądają i rewelacyjnie sprawdzają się w sezonie jesienno-zimowym. Marka CAT ma również propozycje dedykowane paniom zarówno do pracy, jak i do miejskich aktywności, szczególnie wtedy gdy nie sprzyja aura.    Data: 2019-11-04
Najnowsze artykuły:Komentarze:

Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.
Polecamy produkty