Kategorie - Finanse - Praca

Jak sprzedawać więcej? Poznaj dodatkowy kanał sprzedaży

Istnieje mnóstwo sposobów na to, by zwiększyć sprzedaż swojego produktu i zainteresować nim jak największą grupę odbiorców. Reklamy Google Ads, video marketing oraz wykorzystanie mediów społecznościowych to tylko niektóre z nich. Ogromne znaczenie ma także to, jakie oprogramowanie e-commerce dla producentów wybierzemy. Spośród wielu możliwości mamy szansę skorzystać również z innowacyjnego i prostego w obsłudze narzędzia, jakim jest wtyczka Where to buy.

Wtyczka produktowa dla producentów – na czym to polega?

Jeśli jesteś producentem, prawdopodobnie osoby odwiedzające Twoją stronę są zainteresowane zakupem Twoich wyrobów i poszukują o nich szczegółowych informacji. Możesz ułatwić im zadanie, zamieszczając w swojej witrynie intuicyjny widget. Wtyczka produktowa dla marek przekieruje internautów bezpośrednio do sklepu, w którym będą mogli nabyć Twój produkt. Dzięki temu prostemu trikowi, Twoja sprzedaż zwiększy się, a współpraca z wybranymi sklepami może przynieść niemały dochód. Dodatkowy kanał sprzedaży z pewnością wygeneruje Ci większy zysk i przyciągnie ceniących sobie funkcjonalność i wygodę Klientów. Dzięki wtyczce, internauci nie muszą już tracić czasu na poszukiwania Twojego produktu w sieci, porównywanie cen i przeglądanie licznych witryn. Jedno kliknięcie przenosi ich bezpośrednio na podstronę produktu, w wybranym z listy sklepie. Takie rozwiązanie czyni oprogramowanie e-commerce dla marek jeszcze bardziej praktycznym.

Dodatkowy kanał sprzedaży i jego zalety

Co zyskujesz, zamieszczając na stronie widget z listą sklepów, w których dostępny jest Twój produkt? Jak mogą skorzystać na tym Twoi potencjalni Klienci? Wtyczka produktowa dla producentów przede wszystkim pozwala zaoszczędzić czas. Internauci zyskują informacje o dostępności danego wyrobu, bez konieczności sprawdzania w poszczególnych sklepach, a funkcja porównania cen umożliwi im błyskawiczny wybór miejsca zakupu. Tego typu oprogramowanie e-commerce dla producentów pozwala Ci na wybór sklepów, które ukażą się oczom Twoich Klientów. Możesz współpracować wyłącznie z niektórymi dystrybutorami, cieszącymi się Twoim zaufaniem i doskonałą opinią wśród internautów, a także oferującymi Ci korzyści ze sprzedaży, co dodatkowo zwiększy Twój dochód. Wtyczka produktowa dla marek to innowacyjny produkt firmy BUY.BOX, wyróżniający się szybką i prostą obsługą oraz atrakcyjnym, dopasowanym do layoutu danej strony wyglądem.

Wtyczka produktowa dla marek sposobem na poznanie preferencji Klientów

Dzięki przejrzystemu systemowi danych i dostępowi do statystyk, możesz śledzić ruch na swojej stronie, przyjrzeć się bliżej wielkości sprzedaży i przeanalizować zachowania osób odwiedzających Twoją witrynę. To szczególne, a zarazem proste oprogramowanie e-commerce dla marek sprawi, że poznasz zainteresowanie internautów poszczególnymi produktami. Dowiesz się także, które z nich cieszą się największą popularnością w sieci. Na tych danych możesz oprzeć się, wyznaczając kierunek rozwoju swojej firmy. Poprzez ten dodatkowy kanał sprzedaży doskonale dopasujesz się do potrzeb swoich Klientów i skierujesz swoją ofertę do właściwej grupy odbiorców. Warto wykorzystać ten sposób i zamieścić praktyczny widget na swojej stronie.    Data: 2018-10-17
Najnowsze artykuły:Komentarze:

Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.
Polecamy produkty