Kategorie - Uroda i kosmetyki - Kultura i sztuka

Małe dzieła sztuki

Mieszkańcy Warszawy oraz turyści odwiedzający stolicę 24 września mogli na jej ulicach spotkać ciekawy happening promujący przedłużanie rzęs. Oczy przykuła wały specjalnie przygotowane samochody z przedłużonymi rzęsami. Ta akcja oraz wpuszczone do sieci filmiki miały zwrócić uwagę na fakt, iż praca stylistów może być porównywalna do aktu twórczego, w jakim tworzyli najwybitniejsi artyści. Moc kreacyjna, dokładność, proporcje oraz próba uchwycenia piękna to właśnie te elementy, które towarzyszą wszystkim tym, którzy czynią świat i ludzi piękniejszymi. Akcja miała również na celu promowanie 24 września jako światowego dnia stylistek rzęs.

Moda na przedłużanie rzęs

Nowoczesne metody, markowe produkty noblelashes.pl, doświadczenie stylistki oraz jej zaangażowanie przekładają się w prostej linii na efekty, jakie można uzyskać za pomocą sztucznych rzęs. Przede wszystkim profesjonalistka ma do wyboru cały szereg elementów różniących się długością, grubością czy też stopniem podkręcenia. Wybór odpowiednich sztucznych rzęs zależy oczywiście od upodobań klientki i doświadczenia stylistki, ponieważ chodzi o ty, by stworzyć ciekawy, przykuwający uwagę ale jednak w miarę naturalny efekt. Panie przedłużają rzęsy, by nadać spojrzeniu głębi, podkreślić uwodzicielski czy też nawet czasem koci wzrok. Poza tym w ten prosty sposób można również zagęścić naturalne rzęsy, wydrążyć je i nadać im pożądany kształt, a wtedy w codziennym makijażu żadna maskara nie będzie nam już potrzebna. Sztuczną rzęsę precyzyjnie przy pomocy specjalnego kleju przykleja się do tej naturalnej i pozostaje ona w tym miejscu do momentu, aż ta nie wypadnie, co jest oczywiście zupełnie naturalnym procesem.

Sztuczne a jednak piękne

Przedłużanie rzęs to najmodniejszy sposób, by nadać spojrzeniu wyjątkowego charakteru. Żeby jednak uzyskać wymarzony efekt, przede wszystkim trzeba znaleźć specjalistę, który niemalże jak artysta będzie umiał stworzyć niesamowity efekt. Tak jak widać w tym filmie https://www.youtube.com/watch?v=rhdvM1xckMA praca stylisty to stałe poszukiwanie najlepszych rozwiązań, uruchamianie wyobraźni, ale również sięganie po najlepszej jakości produkty i słuchanie klientek. Wszak sprostanie pewnej wizji, mniej lub bardziej konkretnym oczekiwaniom może gwarantować sukces. Piękny wygląd jest zatem zależny od bardzo wielu kwestii, a przede wszystkim od umiejętności stylistki. Przed zabiegiem warto więc sprawdzić certyfikaty, jakie posiada, zapoznać się z zakresem ukończonych szkoleń i wreszcie ocenić produkty na jakich specjalistka pracuje. To ważna informacja, ponieważ może nam dać poczucie, że oddajemy twarz w najlepsze ręce, a zabieg przedłużania rzęs zostanie wykonany z należytą starannością.    Data: 2018-10-02
Najnowsze artykuły:Komentarze:

Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.
Polecamy produkty