Kategorie - Finanse

Twoje dziecko w Polsce zachorowało – wyślesz pieniądze z Anglii do Polski nawet w 10 minut

Wysyłanie pieniędzy za granicę wcale nie musi być uciążliwe i trwać kilka dni. Co jeśli życie cię zaskoczy i będziesz potrzebował bardzo szybko wysłać pieniądze do Polski? Z pomocą przychodzi polska firma EasySend, założona przez dwóch Polaków, znających realia życia za granicą. Przelew pieniężny nawet w 10 minut jest teraz możliwy od ręki.

Przelewy międzynarodowe to problem?

Przeprowadzka do innego kraju w celach zarobkowych wiąże się zazwyczaj z problemami. Wielu ludzi zostawia rodzinę w Polsce, a sami żyją za granicą, zarabiając na jej utrzymanie. Awaryjne sytuacje rodzinne wymuszają wtedy ekspresowe przelewy gotówkowe. Gdzie szukać takich usług? W obcym kraju pojawiają się problemy z odnalezieniem w nowej rzeczywistości. Dobrze jeśli w tym całym zgiełku formalności, chociaż przelewy międzynarodowe nie stanowią problemu. Duże przewalutowanie, długi czas oczekiwania, sporo formalności – to tylko niektóre ze zmartwień. Obecnie na rynku usług działa sporo firm, pośredniczących w przelewach. Oferta jest zróżnicowana i każdy znajdzie coś dla siebie. Najlepiej jednak zdecydować się na firmę rodzimą, która będzie działać w przejrzysty dla nas sposób. Na polskim rynku mamy dostępnych kilku pośredników przelewów międzynarodowych. Nie każdy jednak rozumie sytuacje Polaków za granicą. A nic nie liczy się tak jak czas.

Pieniądze z Anglii do Polski w nawet 10 minut

Czy to możliwe, żeby przelewy z Anglii do Polski dotarły tego samego dnia? Z EasySend jest to do zrealizowania. Pieniądze znajdą się u odbiorcy tego samego dnia, o ile przelew został zlecony i opłacony do godziny 11 dnia roboczego. Pieniądze w ciągu 24h za 2 funty.

Zlecenia opłacone w dni robocze pomiędzy godziną 7-14, mogą trafić do odbiorcy nawet w 10 minut! Jest to usługa SUPER FAST, za którą zapłacisz 5 funtów.

Jeżeli zlecisz przelew po godzinie 14, a zależy ci żebyśmy dostarczyli pieniądze w 10 minut – zapłacisz jedynie niecałe 4 funty.

Wysokie kursy walut? Nie musisz się obawiać. W EasySend wysyłamy pieniądze po najlepszych kursach wymiany z kantorów internetowych.

Dodatkowo gwarantujemy pierwszy przelew SUPERFAST, a potem co dziesiąty, za darmo! Każdy pozostały będzie cię kosztował 2 funty.

Szybka obsługa przelewów nie zwalnia nas z uczciwości i profesjonalizmu. Dbamy o naszych klientów w ekspresowym tempie, co potwierdza średnia ocena, jaką uzyskaliśmy – 9,9!

Jak dokonać wpłaty za pomocą platformy EasySend?

Wszystko jest prostsze niż ci się wydaje. Na początku rejestrujesz się na stronie www.easysend.pl. My wysyłamy do ciebie maila weryfikującego, a ty logujesz się do portalu i zmieniasz hasło. Następnie wprowadzasz kwotę, wpisujesz dane odbiorcy w Polsce, potem swoje dane i adres zamieszkania za granicą. W następnej kolejności wybierasz formę płatności. Możesz zapłacić szybko i wygodnie kartą debetową lub wygenerować dane do przelewu (ale wówczas samodzielnie musisz wejść na stronę swojego banku i dokonać płatności). Teraz już możesz się zrelaksować! Pieniądze do odbiorcy w Polsce trafią nawet w 10 minut!    Data: 2018-05-28
Najnowsze artykuły:

Komentarze:

Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.
Polecamy produkty