Kategorie - Moda

Jak kupować buty przez internet?

Zakupy internetowe stały się tak popularne, że przez sieć da się już kupić wszystko. Ubrania, jedzenie, elektronika… To już nikogo nie dziwi. Wiele osób jednak wciąż ma obawy co do kupowania przez internet butów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? O czym pamiętać, decydując się na zakup obuwia w sklepie internetowym?

Ustal swój rozmiar w danym sklepie

Idąc do stacjonarnego sklepu z butami, sięgamy najpierw po rozmiar, który zwykle nosimy. Jeśli okaże się nietrafiony, przymierzamy inny, większy lub mniejszy. Kupując internetowo również możemy postąpić w ten sposób, ale narażamy się na ryzyko nietrafienia z rozmiarem i odsyłania butów, by otrzymać lepiej pasujący rozmiar.

Zanim więc zamówisz upatrzoną parę butów, przyjrzyj się tabelom rozmiarów w danym sklepie. Zazwyczaj jest tam podana długość wkładki przy każdym rozmiarze. Sklep Kulig ma na swojej stronie również porady, w jaki sposób zmierzyć stopę, aby otrzymać jak najdokładniejszy wynik. W przypadku wątpliwości, istnieje możliwość kontaktu z konsultantem, który pomoże i doradzi.

Jak zmierzyć stopę?

Najłatwiejszym sposobem na zmierzenie stopy jest odrysowanie jej konturu na białej kartce. Postaw bosą stopę na środku kartki i zmierz jej długość od czubka dużego palca do końca pięty. Do otrzymanego wyniku dodaj 0,5 cm – oto rozmiar wkładki dla ciebie. Sprawdź teraz w tabeli rozmiarów danego sklepu, jaki rozmiar z oferty wybrać.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Sklepy internetowe często oferują swoim klientom promocje i rabaty z różnych okazji. W sieci funkcjonują strony, na których zebrane są aktualne kody rabatowe do wielu sklepów. Nieraz wystarczy zapisać się do newslettera, by zyskać zniżkę na zakupy. Warto również sprawdzić, czy dany sklep ma opcję darmowej dostawy od konkretnej kwoty. W takiej sytuacji dobrym pomysłem będą zakupy w kilka osób, dzięki czemu nie będziecie płacić za dowóz.    Data: 2018-05-24
Najnowsze artykuły:

Komentarze:

Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.
Polecamy produkty