Informacje - Uroda i kosmetyki

Szukasz skutecznej broni do walki z siwymi włosami ? Wypróbuj GR-7 Professional!

Siwizna zarówno u mężczyzn jak i u kobiet jest często powodem kompleksów i słabego samopoczucia. Białe kosmki przypominają o przemijającym czasie i traconej nieubłaganie młodości. Proces siwienia jest współcześnie odwracalny i przy pomocy dobrych preparatów można odzyskać swój naturalny kolor włosów. Jednym z takich środków odsiwiających jest GR-7 Professional. Na jego przykładzie opiszemy jak pozbyć się skutecznie siwych włosów.

Dlaczego dopadła mnie siwizna ?!

Takie okrzyki nie są obce ludziom, którzy w lustrze dopatrzyli się pierwszego siwego włosa. Może to zwiastować postępujące siwienie, nawet w stosunkowo młodym wieku. To, jak szybko nasza głowa pokryje się bielą, zapisane jest w naszych genach. Jednak na stopień siwienia ma także wpływ dieta czy poziom stresu, odpowiednia ilość snu i regeneracja.

Siwe włosy – jak z nimi walczyć?

Jak w każdym przypadku związanym z naszą powierzchownością, istnieje półśrodek, który pozornie zwalczy problem. W przypadku siwych włosów jest to farba. Nie unikniemy jednak jasnych odrostów. Także dobór odcienia farby do naszego naturalnego koloru włosów jest wyzwaniem niezwykle ciężkim. Zwłaszcza u mężczyzn widoczne farbowanie siwych włosów może spowodować odmienny skutek i wyglądać zwyczajnie zabawnie.

Za siwienie odpowiada melanina, która zawarta jest w mieszku włosowym. Jej ilość decyduje o intensywności barwy włosa. Z czasem produkcja melaniny jest mniej intensywna, efektem tego są siwe włosy. Producent GR-7, posiłkując się w większości naturalnymi składnikami, opracowała recepturę, która nie tylko zatrzymuje siwienie, ale także je odwraca.

GR-7 Professional jest preparatem o bardzo dużej skuteczności. Nakłada się go na głowę, skąd wnika wewnątrz skóry i stymuluję produkcję melaniny. Już po 7 dniach widać, jak wcześniej siwe włosy powracają do swojej naturalnej barwy. W preparacie GR-7 nie ma farby, tak jak w innych, popularnych na rynku odsiwiaczach.

w-tresc-wlosy.png

Fot. efekt stosowania preparatu GR-7 (Patrz www.gr-7.eu)

Stosowanie GR-7 Professional – co należy wiedzieć?

Kuracja GR-7 Professional trwa z reguły od 7 do 25 dni. Zaleca się stosowanie preparatu dwa razy dziennie, rano i wieczorem. W pierwszym tygodniu stosowania nie poleca się myć głowy, w celu większej skuteczności i lepszej wchłanialności środka wgłąb skóry. Czas, po którym wyraźnie widać efekty stosowania GR-7 Professional jest indywidualny dla każdego użytkownika. Zależy on w dużej mierze od struktury włosa (jego grubości), a także od jego naturalnego koloru.

W naturalnym toku intensywność produkcji melaniny zależy od naszej ogólnej kondycji zdrowotnej. Podczas stosowania preparatu GR-7 Professional należy odstawić używki, takie jak alkohol, papierosy czy kawa. Mamy wówczas pewność, że proces odsiwiania będzie skuteczny i szybki.

Skuteczność stosowania GR-7 Professional potwierdziła międzynarodowa instytucja badawcza Eurofins. Wszyscy badani wykazali widoczne efekty prowadzenia kuracji odsiwiającej, jednocześnie nie odnotowano żadnych efektów ubocznych. Preparat nie był testowany na zwierzętach.

w-tresc-kopia.png    Data: 2018-05-10


Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Najnowsze informacje

Jak kupować buty przez internet?
Zakupy internetowe stały się tak popularne, że przez sieć da się już kupić wszystko. Ubrania, jedzenie, elektronika… To już nikogo nie dziwi. Wiele osób jednak wciąż ma obawy co do kupowania przez internet butów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? O czym pamiętać, decydując się na zakup obuwia w sklepie internetowym? więcej »
Jakie imprezy Polacy organizują w hotelach?
Trend organizowania różnorakich imprez i uroczystości w hotelach to dość świeża sprawa na polskim gruncie. Dotychczas, mając na względzie szlachecką i chłopską tradycję polską, wszelkiego rodzaju wydarzenia rodzinne organizowano w domach, samodzielnie przygotowując potrawy oraz powitanie dla Gości. Co się zmieniło? I w jakich kwestiach polegamy na hotelach? więcej »
Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »

Polecamy produkty

Polecamy strony: MiniMili.pl | Old Timers Garage | Biolumed | ACT-Natural | Okiem Blondynki |