Informacje - Finanse

Co robić kiedy mamy problemy z BIK?

Nikt z nas nie lubi się zadłużać, jednak są sytuacje, w których jest to po prostu nieuniknione. Każdy z nas może mieć przecież problem z zapłaceniem za naprawę samochodu, albo leki dla chorego członka rodziny. Wówczas, zaczynamy rozglądać się za odpowiedniego rodzaju pożyczką, dzięki której wybrniemy z kłopotów. Niestety czasem zdarza się też tak, iż mamy problem z późniejszym spłaceniem zadłużenia i w takim przypadku nasze nazwisko pojawia się na liście zadłużonych. Czy w takiej sytuacji istnieje możliwość otrzymania kolejnej pożyczki?

Kredyt bez bik – to możliwe

Niestety, większość banków, widząc, iż w przeszłości mieliśmy kłopoty z uregulowaniem swoich zadłużeń, odmawia nam udzielenia kolejnej pożyczki. Istnieją jednak sposoby na to, aby otrzymać kredyt bez bik, który uratuje nas w kryzysowej sytuacji. Tego rodzaju pożyczki są bowiem udzielane zwykle nie przez same banki, ale instytucje pozabankowe, które nie oczekują od nas dostarczenia wielu zaświadczeń, chociażby tych o dochodach, ani też nie sprawdzają naszej przeszłości kredytowej. Dzięki temu, możemy uzyskać potrzebne nam środki, nawet jeśli kiedyś zadłużenie sprawiło nam kłopoty.

Bez wątpienia, kredyt bez bik ma swoje liczne zalety. Oprócz tego, że nie musimy się martwić o zbyt wiele formalności, ze strony instytucji udzielającej takiej pożyczki, odpowiednią kwotę otrzymujemy w bardzo krótkim czasie. Zwykle pieniądze pojawiają się na naszym koncie w przeciągu jednego dnia, w związku z czym możemy szybko zadysponować takimi środkami i przeznaczyć je na konkretny cel.

Warto wiedzieć!

Decydując się na zaciągnięcie kredytu bez bik, powinniśmy wziąć pod uwagę nie tylko to, iż jest to prosty sposób na zdobycie pieniędzy, których potrzebujemy. Należy pamiętać o tym, iż czas na spłatę takiego zadłużenia jest znacznie krótszy aniżeli w przypadku tradycyjnej pożyczki. Z instytucją pozabankową musimy się zwykle rozliczyć w ciągu kilkunastu lub kilkudziesięciu dni. Również oprocentowanie jakie jest nam proponowane, kiedy zaciągamy kredyt bez bik, jest wyższe.    Data: 2018-03-22


Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Najnowsze informacje

Jak kupować buty przez internet?
Zakupy internetowe stały się tak popularne, że przez sieć da się już kupić wszystko. Ubrania, jedzenie, elektronika… To już nikogo nie dziwi. Wiele osób jednak wciąż ma obawy co do kupowania przez internet butów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? O czym pamiętać, decydując się na zakup obuwia w sklepie internetowym? więcej »
Jakie imprezy Polacy organizują w hotelach?
Trend organizowania różnorakich imprez i uroczystości w hotelach to dość świeża sprawa na polskim gruncie. Dotychczas, mając na względzie szlachecką i chłopską tradycję polską, wszelkiego rodzaju wydarzenia rodzinne organizowano w domach, samodzielnie przygotowując potrawy oraz powitanie dla Gości. Co się zmieniło? I w jakich kwestiach polegamy na hotelach? więcej »
Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »

Polecamy produkty

Polecamy strony: Życie jak bajka | Spice Things Up | Hapi Hapi | MiniMili.pl | ACT-Natural |