Informacje - Porady

3 nietypowe sposoby na spędzenie Walentynek

Coraz większa liczba osób w centrach handlowych oraz problem ze znalezieniem wolnego stolika w restauracji. To zwiastuje tylko jedno – zbliża się święto zakochanych, czyli Walentynki. Chcesz obchodzić je ze swoją drugą połówką, ale nie interesuje Cię wizyta w kinie i oglądanie komedii romantycznych? Poznaj 3 nietypowe sposoby na spędzenie Walentynek.

Walentynki w escape roomie

Wizyta w escape roomie to alternatywa dla par, którym zdecydowanie bliższe są horrory niż romanse i czułe słówka w otoczeniu świec oraz drogich dań w restauracji. Coraz większa popularność escape roomów spowodowała, że spora część z nich decyduje się nawet na przygotowanie specjalnych walentynkowych atrakcji, np. sesji dla par, w których jeden z zakochanych może wcielić w złą postać. Do najczęstszych pokojów w escape roomach zaliczają się te utrzymane w stylistyce horrorów, np. „Piła”, „Bunkier” czy „Halloween” oraz klimatem powiązane tematycznie z takimi lokacjami jak: sabat czarownic, nawiedzony dom, katastrofa w Czarnobylu, szpital psychiatryczny czy więzienie.

Wizyta w Japonii

Lot do Tokio trwa dłużej niż kolacja walentynkowa, dlatego rozwiązaniem może być… urządzenie Japonii we własnym domu! W końcu nie ma nic bardziej romantycznego niż wyprawa z ukochaną/ukochanym na drugi koniec świata! Warto zaznaczyć, że będzie to wymagało odpowiedniego przygotowania. Po pierwsze, przyda się japońskie sushi. Można kupić gotowe zestawy, np. z Sushi Tokyo. Jeśli jednak druga połówka lubi gotować, można także spróbować przyrządzić sushi samodzielnie, kupując glony oraz resztę orientalnych składników. Po drugie, potrzebna będzie japońska muzyka. Po trzecie, egzotyczne dekoracje i kostiumy – część z nich można zarezerwować w wypożyczalniach strojów.

Lekcja nurkowania

Walentynki mogą być okazją do zrobienia czegoś nowego, np. do wizyty na basenie i wzięcia lekcji nurkowania. Pływalnie w większych miastach organizują specjalne wersje lekcji na święto zakochanych. W skład takiego kompletu wchodzą nie tylko zajęcia z instruktorem, ale także możliwość zrobienia sobie wspólnego podwodnego zdjęcia i wypicia po wszystkim lampki szampana. Alternatywą dla nurkowania może być wizyta w spa, skok na bungee, lot balonem lub kilka godzin spędzonych na torze wyścigowym.    Data: 2018-01-25


Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Najnowsze informacje

Jak kupować buty przez internet?
Zakupy internetowe stały się tak popularne, że przez sieć da się już kupić wszystko. Ubrania, jedzenie, elektronika… To już nikogo nie dziwi. Wiele osób jednak wciąż ma obawy co do kupowania przez internet butów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? O czym pamiętać, decydując się na zakup obuwia w sklepie internetowym? więcej »
Jakie imprezy Polacy organizują w hotelach?
Trend organizowania różnorakich imprez i uroczystości w hotelach to dość świeża sprawa na polskim gruncie. Dotychczas, mając na względzie szlachecką i chłopską tradycję polską, wszelkiego rodzaju wydarzenia rodzinne organizowano w domach, samodzielnie przygotowując potrawy oraz powitanie dla Gości. Co się zmieniło? I w jakich kwestiach polegamy na hotelach? więcej »
Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »

Polecamy produkty

Polecamy strony: Opycha.pl | Sportera Fitness | Życie jak bajka | Spice Things Up | MiniMili.pl |