Informacje - Moda

Ubrania marki Ivanka Trump – hit czy kit?

Trump to jedno z tych nazwisk, które są dziś odmieniane przez wszystkie przypadki. Dzieje się tak przede wszystkim z powodu kontrowersyjnej prezydentury Donalda Trumpa, ale także…. ze względu na jego córkę – Ivankę Trump – oraz jej nowy, modowy biznes. Tak, tak! Ivanka Trump, jedna z najmodniejszych pierwszych córek świata postanowiła zająć się projektowaniem i sygnuje swoim nazwiskiem kolejne, piękne kolekcje ubrań.

Styl i filozofia marki odzieżowej Ivanka Trump

Trudno się dziwić, że Ivanka Trump znalazła swoje miejsce w świecie mody. Nie od dziś jest wychwalana z powodu nienagannego wyczucia stylu i eleganckich, ale niebanalnych stylizacji. Wiele Amerykanek chciało nosić ubrania, które prezentowała na sobie Ivanka, więc ta dała im ku temu sposobność.

Jak mówi sama zainteresowana, marka ubrań sygnowanych jej nazwiskiem jest tworzona przez kobiety z myślą o kobietach. Odzież marki Ivanka Trump ma pomagać im w kreowaniu życia, którego same pragną. Każdy model bluzki, spodni czy torebki został zaprojektowany i stworzony po to, aby nasza codzienność i wykonywanie ciążących na nas obowiązków stały się nieco prostsze. Brzmi zachęcająco, prawda?

Jakie są ubrania Ivanki?

Moda spod gwiazdy Ivanki Trump ma być jednocześnie ekskluzywna, niedroga, nowoczesna i łatwa w noszeniu.  Przeglądając stronę internetową przedsiębiorstwa możemy stwierdzić, że cel został osiągnięty! Ubrania z metką Ivanka Trump są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, są eleganckie i stylowe, a jednocześnie niezwykle uniwersalne, dzięki czemu możesz łączyć je w różnorodne zestawy i z łatwością tworzyć stylizacje do pracy, na randkę, jak i na nieformalne spotkania z przyjaciółmi.

Ivanka Trump – wzloty i upadki

Na początku ubrania marki Ivanka Trump sprzedawały się naprawdę dobrze i zostały bestsellerem w zaledwie 24 godziny. Później media doniosły, że sprzedają się fatalnie – na tyle, że są przeceniane nawet o 50%. Jaka jest prawda? Wydaje się, że warto zawierzyć samym klientkom sklepów tej marki, które potrafią bronić swoich ulubionych. Kobiety z USA i innych krajów, w których można kupić ubrania Ivanki Trump podkreślają przede wszystkim wysoką jakość i wygodę, jaką charakteryzuje  się odzież projektowana przez córkę 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki. Dołączamy się do tych opinii i zachęcamy, aby poznać projekty Ivanki Trump nieco lepiej.

Podoba Ci się moda sygnowana nazwiskiem Ivanki Trump? Odwiedź stronę The Tags – internetowy komis z ekskluzywną odzieżą i wybierz coś dla siebie!    Data: 2018-01-18


Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Najnowsze informacje

Jak kupować buty przez internet?
Zakupy internetowe stały się tak popularne, że przez sieć da się już kupić wszystko. Ubrania, jedzenie, elektronika… To już nikogo nie dziwi. Wiele osób jednak wciąż ma obawy co do kupowania przez internet butów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? O czym pamiętać, decydując się na zakup obuwia w sklepie internetowym? więcej »
Jakie imprezy Polacy organizują w hotelach?
Trend organizowania różnorakich imprez i uroczystości w hotelach to dość świeża sprawa na polskim gruncie. Dotychczas, mając na względzie szlachecką i chłopską tradycję polską, wszelkiego rodzaju wydarzenia rodzinne organizowano w domach, samodzielnie przygotowując potrawy oraz powitanie dla Gości. Co się zmieniło? I w jakich kwestiach polegamy na hotelach? więcej »
Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »

Polecamy produkty

Polecamy strony: Sportera Fitness | Opycha.pl | Kolorowa Ryba | Old Timers Garage | Życie jak bajka |