Informacje

Wybierz dział:

Dom i ogród Matka i dziecko Zdrowie Uroda i kosmetyki Odchudzanie Kulinaria Moda Porady Finanse Praca Edukacja

Najnowsze informacje

 • Mapa świata na ścianie - hit czy kit?

  Mapa świata na ścianie - hit czy kit?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-21
  Interesujesz się geografią, lubisz podróżować i zastanawiasz się, czy umieszczenie mapy na ścianie nie okaże się kiczem?... więcej »

 • Paznokcie u nóg - jak o nie dbać? Czy podolog w tym pomoże?

  Paznokcie u nóg - jak o nie dbać? Czy podolog w tym pomoże?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-21
  Prawidłowa pielęgnacja stóp może zapobiec wielu chorobom, ponieważ codziennie stopy narażone są na duży wysiłek podtrzymywania swojego ciała powinno się bardzo uważnie je obserwować aby w zarodku zapobiec ewentualnym schorzeniom. Podstawą jest pedicure, odpowiednio przycięte paznokcie zapobiegają poważnym problemom zdrowotnym jak wrastanie paznokci, łamliwość płytki.... więcej »

 • Smart city - krótki poradnik

  Smart city - krótki poradnik

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-16
  W obecnych czasach coraz częściej słyszymy pojęcie smart city. O co tu dokładnie chodzi? Jak w istocie wygląda wdrażanie tej idei w życie? Czy to w ogóle ma sens? Na te wszystkie pytania odpowiemy w poniższym artykule.... więcej »

 • Pożyczka długoterminowa – jak wybrać najlepszą ofertę?

  Pożyczka długoterminowa – jak wybrać najlepszą ofertę?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-15
  Pożyczki pozabankowe są dziś w Polsce niezwykle popularne. Wielu klientów ceni sobie pożyczki w instytucjach pożyczkowych z uwagi na krótki okres oczekiwania oraz brak formalności. Niestety, pożyczki pozabankowe są znacznie droższe niż kredyt w banku, szczególnie jeśli pożyczamy na raty. Jak namierzyć najlepszą ofertę?... więcej »

 • Jak powstała najpopularniejsza marka butów na świecie? Historia Nike w pigułce

  Jak powstała najpopularniejsza marka butów na świecie? Historia Nike w pigułce

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-10
  "Just do it" to hasło jednej z najbardziej cenionych marek butów do biegania. Nike bo o niej mowa, to firma która powstała z połączenia wiedzy wybitnego amerykańskiego trenera lekkiej atletyki oraz biegacza, który odnosił liczne sukcesy na średnich dystansach. Wiliam Bowerman oraz Phil Knight poznali się w 1957 roku i bardzo szybko okazało się, że mają jeden wspólny cel - stworzenie optymalnych i lekkich butów do biegania dla sportowców. Siedem lat później obaj otworzyli firmę. Na początku zajmowali się jedynie dystrybucją obuwia sportowego japońskiej firmy Onitsuka Tiger, która obecnie funkcjonuje pod nazwą ASICS... więcej »

 • Szukasz skutecznej broni do walki z siwymi włosami ? Wypróbuj GR-7 Professional!

  Szukasz skutecznej broni do walki z siwymi włosami ? Wypróbuj GR-7 Professional!

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-10
  Siwizna zarówno u mężczyzn jak i u kobiet jest często powodem kompleksów i słabego samopoczucia. Białe kosmki przypominają o przemijającym czasie i traconej nieubłaganie młodości. Proces siwienia jest współcześnie odwracalny i przy pomocy dobrych preparatów można odzyskać swój naturalny kolor włosów. Jednym z takich środków odsiwiających jest GR-7 Professional. Na jego przykładzie opiszemy jak pozbyć się skutecznie siwych włosów.... więcej »

 • Rozejścia spojenia łonowego można uniknąć! Sprawdź, co możesz zrobić

  Rozejścia spojenia łonowego można uniknąć! Sprawdź, co możesz zrobić

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-09
  W okresie ciąży kobiety uskarżają się na wiele dolegliwości. Chociaż standardem jest ból kręgosłupa, wiele pań cierpi z powodu bólu pojawiającego się podczas chodzenia, dłuższego stania czy nawet siedzenia. Taki dyskomfort towarzyszy często rozejściu spojenia łonowego. Dowiedz się, co to za przypadłość i sprawdź jak jej uniknąć.... więcej »

 • Quo vadis przemyśle perfumeryjny?

  Quo vadis przemyśle perfumeryjny?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-09
  Jak to możliwe, że coś tak ulotnego jak zapach, robi od zawrotną tak wielką karierę, i szturmem zdobywa serca kolejnych użytkowników. Nadal ekscytujemy się premierami nowych zapachów, a posiadanie flakonika z klasycznymi perfumami pozostaje synonimem dobrego gustu. Może się wydawać, że w kwestii zapachów nic nowego już nie można wymyślić. Perfumy znane są przecież od tak dawna. Ot, pachnidła po prostu. Jednak myli się ten kto twierdzi, że w świecie wonności padło już ostatnie słowo. To nadal bardzo dynamicznie rozwijający się segment rynku.... więcej »

 • Wiosna w pełnej krasie – przygotowujemy narzędzia na sezon ogrodniczy

  Wiosna w pełnej krasie – przygotowujemy narzędzia na sezon ogrodniczy

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-07
  Wiosna to czas na wiosenne porządki w ogródku. Zanim jednak do tego przystąpimy, powinniśmy sprawdzić, czy wszystkie potrzebne do tego narzędzia są sprawne. Zobaczmy, co sprawdzić przed rozpoczęciem sezonu ogrodniczego!... więcej »

 • Trawa u sąsiada jest zawsze bardziej zielona. Jak zadbać o przydomowy trawnik wiosną?

  Trawa u sąsiada jest zawsze bardziej zielona. Jak zadbać o przydomowy trawnik wiosną?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-05-07
  Przydomowy trawnik to dziś coraz częściej przywilej nie tylko posiadaczy domków jednorodzinnych, ale także mieszkańców parterowych mieszkań w blokach wielorodzinnych z dostępem do zieleni. Niezależnie od tego, z jakim rodzajem zabudowy wokół mamy do czynienia, pewne jest, że trawnik powinien być ozdobą. Co zrobić jeśli marzy Ci się murawa rodem ze stadionu, a tymczasem przed domem masz coś, co kiedyś może było trawnikiem, ale teraz na pewno nim nie jest?... więcej »


Najnowsze informacje

Mapa świata na ścianie - hit czy kit?
Interesujesz się geografią, lubisz podróżować i zastanawiasz się, czy umieszczenie mapy na ścianie nie okaże się kiczem? więcej »
Paznokcie u nóg - jak o nie dbać? Czy podolog w tym pomoże?
Prawidłowa pielęgnacja stóp może zapobiec wielu chorobom, ponieważ codziennie stopy narażone są na duży wysiłek podtrzymywania swojego ciała powinno się bardzo uważnie je obserwować aby w zarodku zapobiec ewentualnym schorzeniom. Podstawą jest pedicure, odpowiednio przycięte paznokcie zapobiegają poważnym problemom zdrowotnym jak wrastanie paznokci, łamliwość płytki. więcej »
Smart city - krótki poradnik
W obecnych czasach coraz częściej słyszymy pojęcie smart city. O co tu dokładnie chodzi? Jak w istocie wygląda wdrażanie tej idei w życie? Czy to w ogóle ma sens? Na te wszystkie pytania odpowiemy w poniższym artykule. więcej »

Polecamy produkty

Polecamy strony: Spice Things Up | Kosą po patelni | Opycha.pl | Biolumed | Hapi Hapi |