Informacje

Wybierz dział:

Dom i ogród Matka i dziecko Zdrowie Uroda i kosmetyki Odchudzanie Kulinaria Moda Porady Finanse Praca Edukacja

Najnowsze informacje

 • Jakie warunki należy spełnić by otrzymać kredyt ratalny dla firmy?

  Jakie warunki należy spełnić by otrzymać kredyt ratalny dla firmy?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-07-17
  Kredyty ratalne to najlepszy sposób sfinansowania nagłego wydatku. Bez względu na to, czy jest to wyjazd wakacyjny, naprawa samochodu czy zakup kursu językowego. Z kredytu ratalnego można pokryć też bieżące wydatki i zobowiązania, jeśli akurat mamy drobne problemy finansowe.... więcej »

 • Letni piknik w parku - inspiracje na przekąski

  Letni piknik w parku - inspiracje na przekąski

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-07-17
  Latem, gdy pogoda nas rozpieszcza, miło jest spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. Lubiącym aktywność fizyczną poleca się spacery, górskie wycieczki czy rowery, a tym, którzy raczej nie lubią się męczyć - pikniki. Kontakt z naturą, nic-nie-robienie i podjadanie składają się właśnie na piknik. Co przygotować do jedzenia, aby zadowolić żołądek, ale nie spędzić nad tym kilku godzin? Poniżej inspiracje na przekąski na letni piknik w parku.... więcej »

 • Co przygotować przed przyjściem dziecka na świat?

  Co przygotować przed przyjściem dziecka na świat?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-07-16
  Nim maluch przyjdzie na świat, musisz przygotować się na każdą możliwą sytuację, by móc jak najszybciej zareagować, gdy będzie trzeba. By jednak zrobić to odpowiednio, musisz zaopatrzyć się w szereg niezbędnych przedmiotów, dzięki którym stanie się to możliwe.... więcej »

 • Jak dobrać szminkę do ciemnej sukienki?

  Jak dobrać szminkę do ciemnej sukienki?

  Autor:     Data: 2018-07-16
  Wybierając szminkę, najczęściej kierujemy się takimi aspektami jak kolor cery, typ urody czy nawet kolor zębów. A przecież równie ważne jest to, żeby makijaż ust współgrał z ubraniem. Jak dobrać szminkę do ciemnej sukienki, by wszystkich olśnić?... więcej »

 • Jak wykonać makijaż?

  Jak wykonać makijaż?

  Autor:     Data: 2018-07-16
  Zasady wykonywania makijażu nie zmieniają się od lat. Nie ma znaczenia, czy siadamy przed lustrem, aby zrobić makijaż codzienny, czy też dopracowujemy jego wieczorowe wydanie. Podstawowe reguły zawsze będą identyczne. Owszem, zmieniają się kosmetyki, ich jakość jest coraz lepsza, paleta kolorystyczna zachwyca nas z każdym rokiem jeszcze mocniej, ale zasady zawsze pozostają te same. Prześledźmy jeszcze raz, krok po kroku, jak wykonać makijaż prawidłowo, bo być może jednak coś Cię zaskoczy…... więcej »

 • Witaminy liposomalne - co decyduje o ich skuteczności

  Witaminy liposomalne - co decyduje o ich skuteczności

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-07-12
  Polecana w masowych mediach witamina liposomalna przykuła naszą uwagę. Co kryje się pod tą mądrze brzmiącą nazwą? O witalnych właściwościach witaminy C nie trzeba nikomu opowiadać – jest niezwykle ważna w wielu aspektach zdrowia, zwłaszcza, że człowiek jako jeden z niewielu ssaków nie potrafi syntetyzować jej samodzielnie. Zasięgnęliśmy języka ekspertów z dziedziny farmacji, poszukując odpowiedzi na pytanie, dlaczego warto zainwestować w witaminę liposomalną, kosztem klasycznej wersji kwasu askorbinowego?... więcej »

 • Kredyt gotówkowy - czy jest dostępny na umowę zlecenie i umowę o dzieło?

  Kredyt gotówkowy - czy jest dostępny na umowę zlecenie i umowę o dzieło?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-07-10
  Obecnie wielu młodych Polaków pracuje na umowy zlecenie i na umowy o dzieło. Sytuacja ta jest dla nich niekorzystna pod wieloma względami, jednak najbardziej dotkliwa dla większości z nich jest trudność z uzyskaniem kredytu w banku. Z tego powodu trudne jest nie tylko zakupienie własnego mieszkania lub domu, ale także niezbędnych sprzętów agd czy artykułów potrzebnych do przeprowadzenia większego remontu.... więcej »

 • Soczewki kontaktowe - idealne dla osób prowadzących aktywny tryb życia

  Soczewki kontaktowe - idealne dla osób prowadzących aktywny tryb życia

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-07-10
  Osoby aktywne fizycznie, u których wykryto wadę wzroku, nie wyobrażają sobie uprawiania sportu w okularach — na szczęście, zamiast rezygnować z intensywnego życia i sportów ekstremalnych warto wymienić tradycyjne okulary na soczewki. Jakie będą najlepsze w przypadku osób uprawiających różnego rodzaju sport? Sprawdź!... więcej »

 • Jak wybrać opony 195/65r15? Najpopularniejszy rozmiar ogumienia

  Jak wybrać opony 195/65r15? Najpopularniejszy rozmiar ogumienia

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-07-04
  Opony zimowe 195/65r15 to jedne z najpopularniejszych rozmiarów ogumienia. Szeroki wybór możliwości sprawia, że kierowcy mają w czym wybierać i mogą dostosować ogumienie do potrzeb swojego budżetu.... więcej »

 • Nietrzymanie moczu - leczenie farmakologiczne, fizjoterapeutyczne, chirurgiczne

  Nietrzymanie moczu - leczenie farmakologiczne, fizjoterapeutyczne, chirurgiczne

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-07-04
  Nietrzymanie moczu można leczyć za pomocą fizjoterapii, np. stosując ćwiczenia mięśni Kegla, elektrostymulację czy trening pęcherza moczowego. W terapii kłopotliwej przypadłości stosuje się również specjalne leki eliminujące uczucie parcia na pęcherz, a w ostateczności zabieg chirurgiczny.... więcej »

Polecamy produkty

Polecamy strony: Kosą po patelni | Hapi Hapi | Spice Things Up | Życie jak bajka | Medycyna estetyczna |