Informacje

Wybierz dział:

Dom i ogród Matka i dziecko Zdrowie Uroda i kosmetyki Odchudzanie Kulinaria Kultura i sztuka Moda Porady Finanse Turystyka i podróże Praca Edukacja

Najnowsze informacje

 • Implanty prawie jak naturalne zęby

  Implanty prawie jak naturalne zęby

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-11-16
  Przez długi czas wszelkiego rodzaju uzupełnienia protetyczne nie były tym, czego oczekiwali pacjenci. Niewygodne korony, nietrwałe protezy czy nienaturalne w odczuwaniu mosty, a w dodatku wszystko to wyglądające nienaturalnie, wobec czego strata zębów oznaczała bezpowrotny koniec pełnego komfortu. Obecnie można o tym zapomnieć, gdyż implanty stomatologiczne są praktycznie nie od odróżnienia od prawdziwych zębów.... więcej »

 • TOP 6 butów na zimne dni!

  TOP 6 butów na zimne dni!

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-11-16
  Buty zimowe są ważną częścią naszej szafy, gdyż mają duży wpływ na to, czy będzie nam zimno, czy też nie. Dlatego szczególnie warto zwracać uwagę na to, czy nasze obuwie na ten okres jest ocieplane – a jeżeli tak, to jak bardzo. Należy mieć na uwadze to, że im cieplejsze będą nasze buty, tym większa jest szansa na to, że nawet najniższe temperatury nie będą dla nas straszne.... więcej »

 • Czym tak naprawdę zajmuje się podolog?

  Czym tak naprawdę zajmuje się podolog?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-11-15
  Skórę pięt i paznokci u stóp również dotykają przeróżne schorzenia. Z całą pewnością pękające pięty czy też wrastające paznokcie nie są jedynie problemem estetycznym. Tego typu przypadłości wymagają profesjonalnego leczenia. W przeciwnym razie mogą wystąpić znacznie groźniejsze w skutkach powikłania. Oprócz bólu, pieczenia czy krwawienia może dojść nawet do wystąpienia zakażenia. W przypadku chorób stóp i paznokci jak najbardziej warto zgłosić się do gabinetu podologicznego.... więcej »

 • Jakie są objawy białaczki i jak się ją leczy?

  Jakie są objawy białaczki i jak się ją leczy?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-11-15
  Białaczka to choroba, która wywołana jest namnażaniem się patologicznie zmienionych, niedojrzałych komórek blokujących wzrost zdrowych krwinek. Jakie są objawy białaczki? Jak leczyć białaczkę?... więcej »

 • Czy warto kupić kożuch?

  Czy warto kupić kożuch?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-11-15
  W sklepach znaleźć można ogromny wybór okryć zimowych - kurtek, płaszczy i poncho. Kożuchy na ich tle mogą wydawać się przeżytkiem, jednak czy na pewno?... więcej »

 • Wyjazd za granicę, a wynajem samochodu?

  Wyjazd za granicę, a wynajem samochodu?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-11-08
  Wynajem samochodu? Zdaje się, że to bardzo proste! Wystarczy posiadać aktualny dowód osobisty, aktualne prawo jazdy kat. B i odrobinę gotówki. Pytanie jednak czy to faktycznie tak proste jak mogłoby się wydawać? Otóż nie. Istnieją pewne szczegóły na które koniecznie musisz zwrócić uwagę! O wszystkich niezbędnych rzeczach w tym temacie dowiesz się czytając ten artykuł do końca.... więcej »

 • Jak wybrać monitor do pracy

  Jak wybrać monitor do pracy

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-11-07
  Na ilustracyjnych zdjęciach w Internecie, przedstawiających ludzi, którzy pracują, najczęściej widać komputery przenośne. To takie nowoczesne, można to wszędzie ze sobą zabrać, można pracować w dowolnym miejscu, nie jest się przykutym do biurka itd. W rzeczywistości jednak ktoś, kto spędza przy komputerze wiele godzin, dobrze wie, że nie ma to jak stary (choć najlepiej: nowy), dobry pecet z porządnym monitorem. No dobrze, ale co to jest porządny monitor?... więcej »

 • Polisa dla taksówki – w trosce o bezpieczeństwo swoje i innych

  Polisa dla taksówki – w trosce o bezpieczeństwo swoje i innych

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-11-05
  Warunki polis ubezpieczeniowych dla flot samochodów firmowych zdecydowanie różnią się od tych oferowanych klientom indywidualnym. Dobrym tego przykładem są ubezpieczenia dla taksówek. Bezpośrednim tego powodem jest specyfika pracy taksówkarza, która wbrew pozorom do najłatwiejszych nie należy.... więcej »

 • Aplikacje mobilne zwiększają szansę rozwoju małych firm

  Aplikacje mobilne zwiększają szansę rozwoju małych firm

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-11-05
  Smartfony są dziś jednym z najpowszechniejszych i najszybszych narzędzi komunikacji. Dzięki nim robi się zakupy, odpowiada się na służbowe maile oraz używa się wielu aplikacji. Firmy zdają sobie sprawę z tego, jak wielką szansą jest dla nich docieranie do klientów przez smartfony, dlatego nawet małe przedsiębiorstwa tworzą własne aplikacje.... więcej »

 • Czas na relaks - wycieczka kamperem!

  Czas na relaks - wycieczka kamperem!

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-11-02
  Z ogólnodostępnych statystyk wynika, że z roku na rok w Polsce znacznie rośnie zainteresowanie samochodami kempingowymi. Nie jest to dziwne, ponieważ karawaning to świetny, specyficzny sposób na zwiedzanie świata. Oprócz wygody, która jest zapewniona przez “dom na czterech kółkach” do plusów można również dodać poprawienie relacji z rodziną - nic tak nie zbliża jak wspólna, rodzinna podróż kamperem!... więcej »

Polecamy produkty

Polecamy strony: ACT-Natural | Biolumed | Old Timers Garage | Sportera Fitness | Hapi Hapi |