Informacje

Wybierz dział:

Dom i ogród Matka i dziecko Zdrowie Uroda i kosmetyki Odchudzanie Kulinaria Moda Porady Finanse Praca Edukacja

Najnowsze informacje

 • Wkłady kominkowe Gliwice

  Wkłady kominkowe Gliwice

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-19
  Kominek stanowi centralną część każdego domu. Pełni on nie tylko rolę grzewczą, ale stanowi również element dekoracyjny salonu. Chcąc wybrać odpowiedni dla swojego domu kominek należy zwrócić szczególną uwagę na dobór wkładu kominkowego. Wpływa on bowiem na późniejszy wybór elementów wykończeniowych oraz finalny wygląd całego kominka. Jak wybrać odpowiedni wkład kominkowy?... więcej »

 • Dlaczego warto zdecydować się na wirtualne biuro w Warszawie?

  Dlaczego warto zdecydować się na wirtualne biuro w Warszawie?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-19
  Wirtualne biuro w Warszawie to sposób na zdobycie atrakcyjnego adresu dla swojej firmy bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów wynajmu. Takie rozwiązanie umożliwia prowadzenie biura na odległość, z dowolnego miejsca na świecie. Na czym dokładnie polega i komu przyniesie najwięcej korzyści?... więcej »

 • Otwieramy okna na świat

  Otwieramy okna na świat

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-18
  Rozmowa z Przedstawicielem Handlowym pracującym u polskiego producenta rolet i plis okiennych.... więcej »

 • Pomysł na segment - kilka słów o wykańczaniu wnętrz i aranżacji przestrzeni

  Pomysł na segment - kilka słów o wykańczaniu wnętrz i aranżacji przestrzeni

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-18
  Deweloperzy oferujący segmenty w Warszawie i okolicy proponują swoim klientom lokale w dwóch wariantach – w stanie deweloperskim oraz pod klucz. Pierwsze to wybudowane lokale bez wykończenia, a więc segmenty z doprowadzonymi wszystkimi mediami, ale bez gniazdek, grzejników czy podłóg.... więcej »

 • Pościel z makosatyny - elegancka i wygodna

  Pościel z makosatyny - elegancka i wygodna

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-18
  Zdrowy sen ma ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia. Właśnie dlatego warto zadbać o swoją sypialnię. Jedną z najważniejszych kwestii, o które warto zadbać jest bez wątpienia wybór odpowiedniej pościeli. Wśród wielu propozycji na szczególną uwagę zasługuje pościel z makosatyny.... więcej »

 • Porównaj kredyty online z domu

  Porównaj kredyty online z domu

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-18
  Każdy, kto chociaż raz zmagał się z problemem braku gotówki wie doskonale, że pożyczki online są rozwiązaniem, dzięki któremu w zaledwie kilkanaście minut możemy otrzymać potrzebne nam pieniądze.... więcej »

 • Armatura przemysłowa do budowy instalacji

  Armatura przemysłowa do budowy instalacji

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-17
  Instalacje przemysłowe różnego typu wymagają zastosowania w nich elementów specjalnie przystosowanych do trudnych warunków, jakie panują przy produkcji. Wysoka odporność na korozję, wysokie temperatury i zniszczenia mechaniczne to podstawowe wymagania, jakie powinna spełniać armatura przemysłowa.... więcej »

 • Obsługa kadrowo-płacowa – co wchodzi w skład jej usług?

  Obsługa kadrowo-płacowa – co wchodzi w skład jej usług?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-17
  Outsourcing kadr i płac to coraz popularniejsza usługa wśród przedsiębiorców z różnych branż. Głównymi przyczynami są opłacalność takiego rozwiązania oraz szereg korzyści, z jakimi spotykają się właściciele firm po oddelegowaniu części obowiązków specjalistom w danej dziedzinie. Na jakie dokładnie usługi kadrowo-płacowe mogą liczyć pracodawcy?... więcej »

 • Zwolnienie z akcyzy za auto – kiedy jest możliwe?

  Zwolnienie z akcyzy za auto – kiedy jest możliwe?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-17
  Akcyza za auto to termin nierozerwalnie związany ze sprowadzaniem samochodów z zagranicy. Czy jednak zawsze mamy obowiązek zapłaty tego podatku? Niekoniecznie – istnieją sytuacje, kiedy jesteśmy z niego zwolnieni. Od czego więc zależą wyjątki i jak zostać zwolnionym z akcyzy od importowanego samochodu?... więcej »

 • Nieruchomości w Markach – zalety lokalizacji

  Nieruchomości w Markach – zalety lokalizacji

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-09-17
  Nieruchomości w Markach pod Warszawą to świetna inwestycja w przyszłość swoją i swojej rodziny – jednym z powodów jest ich lokalizacja. Nowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu położone są bowiem w spokojnej i bezpiecznej okolicy, z dala od zgiełku i pędu wielkiego miasta, a przy tym wszystkie zalety oferowane przez stolicę są dostępne w odległości zaledwie kilkunastu minut drogi.... więcej »

Polecamy produkty

Polecamy strony: MiniMili.pl | Old Timers Garage | Biolumed | Myśli Potarganej | Okiem Blondynki |