TwojeCentrum.pl Informacja o sklepie

Informacja o sklepie

Materiał zewnętrzny

Na stronie TwojeCentrum.pl funkcjonował sklep internetowy. Pragniemy poinformować, że dalej mogą Państwo dokonać zakupów produktów ACT Natural w firmie PREZO Michał Loba. Sprzedaż prowadzona jest na stronie:

Prezo.pl

Wszystkie zamówienia złożone na stronie TwojeCentrum.pl są dalej obsługiwane na stronie Prezo.pl. Obsługa zwrotów i gwarancji również.

W sprawach zamówień prosimy o bezpośredni kontakt na numer telefonu: 502-260-780 lub mailem na adres: [email protected]

Jednocześnie informujemy, że Państwa dane osobowe powierzone nam w celu realizacji zamówień nie zmieniły właściciela. Niestety w związku z innym systemem obsługi sprzedaży, kolejne zakupy wymagają założenie od nowa konta na stronie Prezo.pl.

Za utrudnienia w realizacji zamówień przepraszamy.

Używamy cookies w celu personalizacji treści oraz reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu w Internecie. Przejdź dalej aby wyrazić zgodę na korzystanie z powyższych technologii i na przetwarzanie przez nasz serwis oraz naszych Partnerów Twoich danych osobowych zbieranych w celach marketingowych. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych oraz lista Partnerów znajdują się w Polityce prywatności strony. Zgoda Polityka prywatności

Polityka prywatności i cookies