Twoje centrum nauki języków – poznajcie Preply

Z dnia na dzień stajemy się bardziej wymagający. Oczekujemy szeregu ułatwień, jak i komfortu również w kwestii edukacji i jej jakości. Jednym z oczekiwań jest elastyczność nauki i jej indywidualizacja, dzięki którym można cieszyć się efektywnością i sukcesami w nauce. Obojętne czy tyczy się to kilkulatka, nastolatka, maturzysty, studenta czy managera oczekiwania są podobne. Po pierwsze skuteczność nauki, po drugie przyjemność i satysfakcja z metod nauczania. Coraz częściej wraz z oczekiwaniami dotyczącymi efektywności pojawiają się również wymogi co do komfortu nauki, indywidualnych preferencji, które nie są bez znaczenia dla motywacji, nastawienie a co za tym idzie ostatecznych wyników i postępów w nauce. Edukacja językowa na polski rynku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

--- REKLAMA ---

W związku z dużą konkurencją rozmaite firmy szkoleniowe, szkoły językowe oferują bardzo rozbudowany wachlarz usług edukacyjnych, także online. Do niedawna nauka języków obcych zdalnie uchodziła za mało skuteczną, aczkolwiek wygodną, zwłaszcza iż większość e-kursów i zajęć językowych opierało się na samodzielnej nauce, zdobywaniu wiedzy poprzez przerabianie kolejnych lekcji, sekcji materiału z programem, aplikacją, bez udziału nauczyciela, lektora, czy osób trzecich. Od kilku popularności zyskują konwersacje online z wykorzystaniem komunikatora Skype. Darmowy charakter Skype oraz jego spore możliwości wykorzystania w edukacji stały się powodem do upowszechnienia nie tylko konwersacji zdalnych z native speakerami ale również korepetycji. Szybko korepetycje online stały się formą nie tyle doraźnej nauki na okoliczność zaległości i trudności w nauce języka obcego ale jedną z metod i sposobów nauki języka w drodze cyklicznych sesji z lektorem i nauki indywidualnej. Bez względu na poziom zaawansowania korepetycje online dały się poznać jako skuteczna forma nauki dla każdego, tak dla początkujących jak i zaawansowanych, w ramach powtórki przed egzaminem, przygotowania do matury czy uzupełnienia wiedzy, bądź jej poszerzenia.

W ślad za zapotrzebowaniem na rynku powstawać zaczęły witryny internetowe wspierające naukę języka obcego online. Aby łatwiej było odszukać oferty lektorów i native speakerów zdalnych powstała platforma edukacyjna preply.com. Obecnie Preply stało się liderem polskiego rynku edukacji zdalnej, nie tylko językowej. W jednej witrynie skupiono wiele usług, mnóstwo ofert z całego świata, tak korepetytorów stacjonarnych jak i zdalnych. Co więcej Preply to nie tylko baza danych, tablica ogłoszeń ale profesjonalny pośrednik jakiego na rynku brakowało. Pośrednictwo zapewnia bezpieczeństwo w rozliczeniu a także sprzyja wyborowi najlepszego korepetytora poprzez duży wybór wspomagany opiniami użytkowników, ocenami dostępnymi publicznie. 

Preply jest doskonałą propozycją dla osób niedyspozycyjnych, które z racji swej mobilności, czy też natłoku zajęć nie mogą uczestniczyć w tradycyjnych kursach językowych. To również oferta dla osób mieszkających w małych miejscowościach, które nie mają dostępu do edukacji językowej w szerokim zakresie. Dzięki Preply możemy uczyć się języków niszowych, mało popularnych bez względu an to czy mieszkamy w Warszawie, czy na wsi. Co za tym idzie to też oferta konkurencyjna cenowo dla tych którzy szukają tanich korepetycji, niekoniecznie u renomowanych lektorów. Co więcej oferta Preply zapewnia komfortową naukę dla indywidualistów, osób wrażliwych na zmienne warunki, w tym pozwala uczyć się nie wychodząc z domu według własnych zasad. Z Preply korzystają osoby przykute do łóżka, jak i z rozmaitymi dysfunkcjami, które dotąd były wykluczone z systemu edukacji. Tak szerokie grono odbiorców Preply zapewniło sukces start upu jakim początkowo platforma była z założenia. Aktualnie Preply rozwija się bardzo dynamicznie, odpowiadając na potrzeby odbiorców i rosnące wymagania licznej grupy użytkowników. Jednym z  przejawów rozkwitu korepetycji przez Skype jest zainteresowanie korepetycjami z matematyki, fizyki, chemii, które w ślad za sukcesem korepetycji językowych zyskują na popularności. Rozbudowana oferta oraz marka, jaką wyrobiło sobie Preply sprawiły, że nie ma sobie równych i jest dla wielu osób centrum nauki języków zachęcając do podejmowania nauki kolejnych języków, czy osiągania kolejnych poziomów zaawansowania z przyjemnością, bez stresu i w pełni skutecznie.

Korzystanie z portalu jest bezpłatne, również rejestracja użytkownika nie jest płatna ani zobowiązującą. Chcąc sprawdzić jak działa Preply i jak wyglądają w praktyce korepetycje językowe online należy zarejestrować swoje konto, po czym wybrać odpowiedniego korepetytora i skorzystać z darmowej godziny zajęć od Preply. Oferta kierowana jest zarówno do uczniów jak i biznesmenów. Gwarantuje dyskrecję i wygodę poprzez elastyczny grafik zajęć i możliwość nauki w każdym miejscu na Ziemi, gdzie występuje dostęp do internetu. Częste wyjazdy, przebywanie poza domem, czy też skłonność do nauki w drodze, na zakupach nie jest przeszkodą dla Preply i korepetytorów oferujących swoje usługi w e-platformie. Dzięki ofercie Preply (język niemiecki dla początkujących w Warszawie) nie musisz szperać w sieci by znaleźć korepetytora, ani też korzystać z lokalnych native speakerów. Możesz uczyć się dowolnego języka, co więcej w pełni skutecznie. Z korepetycji możesz skorzystać wtedy gdy masz taką ochotę lub potrzebę. Spotkania online cechuje wysoka jakość połączenia z wieloma opcjami wzbogacenia nauki przez konwersacje ćwiczeniami pisemnymi, wizualizacją graficzną itd. Co ciekawe z korepetycji można skorzystać jednorazowo jak i cyklicznie. To w jakim tempie, jakiej częstotliwości chcemy się uczyć zależy od nas samych. Jeśli zależy nam na zaoszczędzeniu na lekcjach języka warto jest wykupić pakiety zajęć, które są nieco korzystniejsze cenowo niżeli pojedyncze lekcje. Pewnym rozwiązaniem jest też wybór konkurencyjnej stawki jaka oferują zwykle początkujący korepetytorzy, w tym studenci. Nie zawsze oznacza to gorsza jakość zajęć, bowiem ta zależy głównie od talentu pedagogicznego, kreatywności i zaangażowania korepetytora.

Preply skupia tysiące ofert korepetytorów, którzy zaszeregowani są w kategorie językowe. Każdy z korepetytorów posiada własny profil, w którym wskazuje na preferowane metody nauki, dyspozycyjność jak również poziom zaawansowania, wykształcenia i doświadczenia. Profile korepetytorów są komentowane przez uczniów dodając im charakteru. Taka forma organizacji serwisu www zapewnia mu przejrzystość i czytelność oraz komfort poruszania siew  zasobach platformy. Z łatwością można skontaktować się z dowolnym korepetytorem jak i znaleźć korepetytora korzystając z zaawansowanych opcji wyszukiwarki ofert.

Portal preply.com to również doskonałe miejsce do zareklamowania usług korepetycji. Wielu korepetytorów dołącza do Preply celem zdobycia uczniów, zaprezentowania się jak i zebrania pozytywnych opinii, które uwiarygadniają jakość oferty edukacyjnej danego lektora, native speakera. Co więcej ogłoszenie w preply nic nie kosztuje a zapewnia dostęp do ściśle wyselekcjonowanej grupy docelowej dla korepetycji językowych. Dołącz do Preply, spróbuj korepetycji online a z pewnością zostaniesz fanem serwisu. To zupełnie nowa jakość w edukacji językowej i przełom w nauce jaki niesie ze sobą XXI wiek. Rozmowy w czasie rzeczywistym z rozmówcami oddalonymi tysiące kilometrów są główną zaletą konwersacji i dostępu do edukacji. Warto być nowoczesnym i podążać za zmianami jakie oferuje nam technologia internetu.

Autor: Preply, 2016, nauka języków obcych offline (np. w Warszawie) jak i online (przez skype). Zapraszamy!

REKLAMA
REKLAMA
0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments