Radiant C – rewitalizująca moc witamin

Firma Herbalife wprowadziła na polski rynek dwa nowe produkty z serii Radiant C służące do pielęgnacji skóry, zaliczane do kategorii tzw. odżywiania zewnętrznego. Żel-Krem do Codziennego Użytku oraz Odświeżająca Mgiełka opracowane zostały na bazie witaminy C – naturalnego antyoksydantu.

Codzienny stres, zanieczyszczenie środowiska i niezdrowy styl życia powodują, iż skóra staje się matowa i wygląda na zmęczoną. Aby zachować zdrowy i promienny wygląd, potrzebuje prawidłowego odżywiania i pielęgnacji. Żel-Krem i Odświeżająca Mgiełka Radiant C, odżywiają i regenerują skórę dostarczając wszystkich niezbędnych składników. Chronią przed widocznymi skutkami stresu, a jednocześnie pomagają utrzymać świeżość i trwałość makijażu.

Seria Radiant C przeznaczona jest do każdego rodzaju skóry, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn prowadzących aktywny styl życia.

Żel-Krem do Codziennego Użytku Radiant C

Żel-Krem do Codziennego Użytku Radiant C to lekka, nawilżająca formuła, która wspomaga osiągnięcie zdrowego wyglądu skóry. Utrzymuje wilgoć wewnątrz skóry, dzięki czemu staje się ona świeża i promienna. Pomaga zminimalizować widoczne efekty stresu, zmęczenia
i wpływu zanieczyszczenia środowiska. Zalecany do pielęgnacji skóry twarzy i szyi, na dzień lub na noc.

Podstawowymi składnikami Żelu-Kremu Radiant C są witaminy C i E oraz ekstrakty z moreli, jabłka i marchwi. Witamina C nadaje skórze twarzy blasku i poprawia jej wygląd. Z kolei witamina E umożliwia redukcję niewielkich zmarszczek, a także wygładzanie porów, sprawiając, że są one mniejsze, a tym samym mniej zauważalne.

Żel-Krem do Codziennego Użytku ma delikatną konsystencję, co odróżnia go od zwykłego kremu nawilżającego. Szybko się wchłania, rozprowadza się łatwo i długo utrzymuje na skórze. Żel-Krem Radiant C przeznaczony jest zarówno do samodzielnego stosowania, jak również stanowi doskonały podkład pod krem nawilżający albo makijaż. Zalecany dla każdego rodzaju skóry. Cena detaliczna tubki o pojemności 30 ml wynosi około 136 zł.

Odświeżająca Mgiełka Radiant C

Odświeżająca Mgiełka Radiant C to cytrusowe orzeźwienie dla skóry. Stanowi uzupełnienie zdrowego, aktywnego stylu życia, działając jak naturalny klimatyzator. Przynosi ulgę wysuszonej skórze i pomaga chronić ją przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego.

Odświeżająca Mgiełka powstała na bazie wody. Zawiera te same składniki co Żel-Krem Radiant C. Przywraca skórze naturalną wilgoć i świeżość, dostarczając codzienną dawkę witaminy C. Ma delikatny, cytrusowy zapach.

Preparat należy rozpylać bezpośrednio na twarz. Jest bardzo wygodny w zastosowaniu, dlatego też można go używać praktycznie wszędzie – w biurze, podczas ćwiczeń i w podróży – zawsze, gdy potrzebne jest odświeżenie. Mgiełka Radiant C może być stosowana na makijaż, gdyż nie rozmazuje go. Nie powoduje również zabrudzeń i nie niszczy ubrań. Cena detaliczna 50 ml opakowania wynosi około 42 zł.

Dlaczego witamina C?

Witaminy są istotnym elementem odżywiania wewnętrznego i zewnętrznego, pomagającym w zachowaniu zdrowia organizmu. Wspierają przemianę materii i pomagają w nawilżaniu skóry. Witamina C, czyli kwas askorbinowy, jest szczególnie ważna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Kiedy ponad 70 lat temu dokonano jej odkrycia, stała się pewnego rodzaju cudowną witaminą. Oprócz roli, którą odgrywa w procesie tworzenia kolagenu, jest również kluczowym składnikiem odżywczym układu odpornościowego oraz antyoksydantem (antyutleniaczem).

Antyoksydanty (np. witamina C) chronią organizm przed działaniem wolnych rodników. Wolne rodniki są chemicznym produktem ubocznym komórkowej przemiany materii. Powstają w wyniku reakcji chemicznych z udziałem tlenu i powodują niszczenie komórek, przyśpieszając proces starzenia się organizmu. Witamina C wiąże tlen i neutralizuje działanie wolnych rodników. W ten sposób wzmacnia mechanizmy obronne organizmu. Dzięki temu skóra staje się delikatniejsza i posiada lśniącą fakturę.

Działanie obu produktów uzupełnia się. Dodatkowo Herbalife zaleca stosowanie Tabletek Witaminowo-Mineralnych, które wspierają właściwości produktów z serii Radiant C od wewnątrz tak, aby organizm mógł czerpać korzyści z kompleksowego odżywiania.

Dostępne są jedynie u Niezależnych Dystrybutorów Herbalife na terenie całej Polski.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www.herbalifepolska.pl i herbalife.com

O firmie Herbalife International

Firma Herbalife została założona w 1980 roku w Kalifornii jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wkrótce stała się jedną z największych na świecie firm w branży kontroli wagi, suplementów odżywczych oraz produktów pielęgnacyjnych. Dystrybuowane produkty przeznaczone są do kontroli wagi, wspierania aktywnego stylu życia i zdrowego wyglądu. Firma prowadzi oficjalną działalność w 58 krajach na terenie Azji i Wybrzeża Pacyfiku, Europy i obu Ameryk. Produkty firmy sprzedawane są w systemie sprzedaży bezpośredniej, poprzez sieć około 1 miliona niezależnych dystrybutorów. W 2002 firma osiągnęła dochód brutto w wysokości 1,8 miliarda USD.

W Polsce firma rozpoczęła swoją oficjalną działalność w 1994 roku. Współpracuje z około 5000 Niezależnych Dystrybutorów. Herbalife Polska jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej.

Dodatkowych informacji udziela:

Michał Aleksandrowicz

Advanced Public Relations

Tel.: 0 (prefix) 22 826 82 74-75

Tel. kom.: 0 604 799 366

e-mail: [email protected]

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments