„Pyszne Śniadanko” to podstawa udanego dnia

Zdaniem ekspertów śniadanie to jeden z najważniejszych posiłków w ciągu dnia. Rodzice uważają, że powinno być pożywne i dostarczać energii, ale dzieci chcą jednego – śniadanie musi być pyszne. NUTRICIA Polska opracowała nowe kaszki mleczne BoboVita „Pyszne Śniadanko” dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia, które łączą te dwie cechy – zawierają mnóstwo wartościowych składników odżywczych i doskonale smakują.

Z przeprowadzonych przez NUTRICIA badań wynika, że kaszki przeznaczone dla dzieci są im podawane głównie rano lub wieczorem. Wieczorny posiłek dziecka powinien być lekki, za to śniadanie – sycące i pożywne. Kaszki BoboVita „Pyszne Śniadanko” – nowa propozycja firmy NUTRICIA – jako posiłki mleczno-zbożowe doskonale zaspokajają poranny głód i dają dziecku energię do zabawy oraz nauki nowych umiejętności. Kaszki mleczne BoboVita dostarczają niezbędnych dla dziecka składników: energię ze zbóż, 12 witamin i niezbędne dla kości składniki mineralne – wapń i żelazo, a do tego mają pyszny, owocowy smak. Kaszki mleczne BoboVita „Pyszne Śniadanko” są doskonałym posiłkiem na dobry początek dnia, a do tego można je łatwo i szybko przygotować.

--- REKLAMA ---

Kaszki „Pyszne Śniadanko” dostępne są w 3 wyjątkowych smakach:

 • Kaszka BoboVita „Pyszne Śniadanko” mleczna owsianka po 6. miesiącu,
 • Kaszka BoboVita „Pyszne Śniadanko” mleczno – wielozbożowa (na bazie zbóż z pełnego przemiału) po 6. miesiącu,
 • Kaszka BoboVita „Pyszne Śniadanko” mleczna ryżowo-kukurydziana wieloowocowa po 9. miesiącu.

  Kaszka BoboVita „Pyszne Śniadanko” mleczna owsianka po 6. miesiącu to tradycyjna kaszka podawana dzieciom na śniadanie o delikatnej, kremowej konsystencji oraz mlecznym i łagodnym smaku. Jej jedzenie jest dla dziecka przyjemnością, daje mu energię i radość do odkrywania świata.

  Kaszka BoboVita „Pyszne Śniadanko” mleczno – wielozbożowa po 6. miesiącu powstaje ze zbóż z pełnego przemiału, które są bogate w mikro- i makroelementy oraz witaminy i nadają kaszce naturalnie ciemniejszy kolor. Bardzo sycąca i pożywna receptura zapewnia pełnowartościowy mleczny posiłek o atrakcyjnym dla maluchów naturalnym smaku.

  Kaszka BoboVita „Pyszne Śniadanko” mleczna ryżowo-kukurydziana wieloowocowa po 9 miesiącu to bogactwo wielu składników i smaków. Kaszka zawiera unikalne połączenie bezglutenowych zbóż – ryżu i kukurydzy – oraz 3 pysznych owoców: banana, moreli i pomarańczy.

  Wszystkie kaszki BoboVita są stworzone, aby zaspokajać różnorodne potrzeby maluchów: dzięki bogactwu smaków i różnorodnych zbóż są niezastąpione w urozmaicaniu diety, a podział na mleczne i bezmleczne oraz glutenowe i bezglutenowe pozwala dostosować jadłospis do indywidualnych potrzeb dziecka.

  Nowe kaszki BoboVita to także nowe opakowanie, które sprawia, że są one bardziej stabilne i wygodniejsze do przechowywania w domowej szafce oraz zapobiegają m.in. przypadkowemu wysypywaniu się kaszki po otwarciu. Opakowania kaszek BoboVita zdobi atrakcyjna grafika i pastelowe kolory. Najmłodszych do jedzenia zaprasza nowy miś BoboVita, a kolorowe ilustracje pokazują, jakie składniki zawiera każda kaszka. Dzięki tym wyróżniającym kaszki BoboVita udogodnieniom, łatwiej będzie mamie odszukać na półce właściwy produkt.

  Wszystkie nowe kaszki BoboVita została przygotowane zgodnie z wytycznymi programu „Żywienie z myślą o przyszłości”, który opracowali nasi eksperci. Celem programu jest pomoc rodzicom w zapewnieniu ich dzieciom jak najlepszego sposobu odżywiania dziecka od pierwszych miesięcy życia, a także kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych na przyszłość. To dlatego na opakowaniach kaszek BoboVita znajdują się informacje „Czy wiesz, że…”, które zawierają ciekawostki związane z tematyką żywienia dzieci po 4. miesiącu” – powiedziała Małgorzata Romanowska, kierownik produktu, NUTRICIA Polska. „Kaszki BoboVita, dzięki swojej różnorodności smaków oraz wielości rodzajów, pomagają rodzicom wprowadzać ich pociechy w bogaty świat smaków i kształtowaniu dobrych nawyków żywieniowych” – dodała Małgorzata Romanowska.

  Więcej informacji o programie „Żywienie z myślą o przyszłości” oraz o wszystkich kaszkach BoboVita znaleźć można na nowej stronie www.bobovita.com.pl.

  NUTRICIA Polska to lider rynku żywności dla dzieci i niemowląt w Polsce. Firma jest częścią Dywizji Żywności dla Dzieci Grupy Danone. NUTRICIA specjalizuje się w żywności dla niemowląt i małych dzieci oraz dla osób dorosłych wymagających specjalistycznego żywienia. NUTRICIA Polska dostarcza produkty żywnościowe dla dzieci we wszystkich kategoriach − od podstawowych i specjalistycznych mlek modyfikowanych (marki Bebiko i Bebilon) po pełną gamę odżywek dla niemowląt (marka BoboVita), w której są m.in. kaszki, obiadki, zupki i deserki w słoiczkach, soczki, herbatki ziołowe i owocowe, musy owocowe BoboVita Frutapura i ciasteczka Chrupaczki.

  Więcej informacji udzielają:

  Aleksandra Pac

  Biuro Prasowe NUTRICIA Polska

  ALERT MEDIA Communications

  tel. (22) 546 11 11

  tel. kom: 0-502 278 703

  e-mail: [email protected]

  Małgorzata Kołodrub

  Kierownik ds. Komunikacji

  NUTRICIA Polska Sp. z o. o.

  tel. (22) 55 000 50

  tel. kom: 0-604 490 483

  e-mail: [email protected]

 • REKLAMA
  REKLAMA
  0 0 votes
  Oceń wpis
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments