Revalid – kompleksowe rozwiązanie w pielęgnacji włosów i paznokci

Zgodnie z najnowszymi trendami w medycynie estetycznej, aby uzyskać najlepsze efekty, warto pielęgnować włosy i paznokcie zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz – poprzez regularne stosowanie preparatów, które dostarczają organizmowi zestaw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników, takich jak REVALID.

Revalid, preparat znany na polskim rynku z kapsułek będących doustną suplementacją stosowaną w celu wzmocnienia i odbudowy włosów i paznokci, został powiększony o linię kosmetyków do pielęgnacji włosów. Składniki kosmetyków i kapsułek Revalid są tak dobrane, aby wzajemnie uzupełniać swoje działanie – szybko i skutecznie odbudowywać zdrowie i piękno włosów oraz paznokci.

Według opinii lekarzy dermatologów, dbając o prawidłową kondycję włosów i paznokci, należy pielęgnować je jednocześnie od wewnątrz i od zewnątrz. „W sytuacji, gdy nie dostarczamy organizmowi wraz z pożywieniem odpowiedniej ilości substancji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania, nie możemy osłabić negatywnych skutków działania czynników zewnętrznych. Prowadzi to do pogorszenia stanu zdrowia i wyglądu paznokci oraz włosów. Dlatego zalecane jest stosowanie suplementów i właściwie dobranych preparatów pielęgnacyjnych.” – mówi dr Ewa Dawidowicz, lekarz dermatolog, członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Revalid jest to złożona formuła, która zawiera składniki odpowiadające za budowę i odżywienie włosów i paznokci oraz pobudzająca procesy metaboliczne, które towarzyszą ich powstawaniu. Poza specjalnie dobranym zestawem witamin, minerałów i ekstraktów roślinnych preparaty z linii Revalid zawierają aminokwasy, które w sposób szczególny odpowiadają za wygląd i kondycję włosów oraz paznokci.

Aminokwasy siarkowe (cysteina i metionina) są głównym budulcem włosów i paznokci. Są niezbędne do prawidłowej syntezy keratyny, podstawowego składnika białkowego włosów i paznokci. Cysteina stanowi ok. 17% składu włosów, metionina natomiast ok. 0,5%. Ich niedobór w organizmie skutkuje utratą połysku i sprężystości włosów a następnie ich rozdwajaniem, wypadaniem a także pogorszeniem zdrowia paznokci.

Zastosowanie formuły chelatowej (połączenie aminokwasów z oligoelementami), zapewnia zwiększoną efektywność działania produktów. Dzięki oligoelementom (żelazo, miedź, cynk) aminokwasy są chronione i transportowane wraz z krwioobiegiem do miejsc, w których mogą najskuteczniej oddziaływać na korzenie włosów i macierz paznokci. Proces chelatacji powoduje również, że składniki preparatów są znacznie lepiej wchłaniane, powodując wyjątkową skuteczność Revalidu.

Linia Revalid to zestaw sprawdzonych, szwajcarskich preparatów, które poprawiają kondycję włosów i paznokci, dostarczając organizmowi wszystkie te elementy, które uzupełniają niedobory substancji odżywczych w naszej codziennej diecie.

W skład linii wchodzą:

Revalid kapsułki

Kapsułki zawierają składniki, które odbudowują płytkę rogową i wzmacniają strukturę włosów oraz paznokci. Preparat hamuje wypadanie włosów, pobudza ich wzrost i przywraca zdrowie oraz witalność, a także poprawia kondycję paznokci. Zastosowanie unikalnego zestawu elementów, a zwłaszcza połączenie aminokwasów siarkowych z oligoelementami, zwiększa efektywność działania kuracji. Dzięki procesowi chelatacji preparat wchłania się w 80%
(w porównaniu do 1-60% w przypadku zwykłych produktów tego typu).
Revalid został wyróżniony przez polskich konsumentów w konkursie Laur Konsumenta 2005, organizowanym przez Przegląd Gospodarczy.

Lek jest dostępny bez recepty. Wskazane jest przyjmowanie preparatu doustnie trzy razy dziennie. W celu uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się zastosowanie trzymiesięcznej kuracji.

Opakowanie Revalidu zawiera 30 kapsułek, w cenie ok. 19,80 PLN, lub 90 kapsułek w cenie ok. 44,00 PLN.

Revalid szampon

Szampon do codziennej pielęgnacji, przeznaczony szczególnie do włosów suchych
i zniszczonych. Specjalnie dobrany kompleks składników odżywia i w delikatny sposób oczyszcza powierzchnię włosa. Dzięki naturalnym proteinom włosy nabierają zdrowego
i naturalnego wyglądu, są bardziej miękkie i podatne na układanie.

Szampon dostępny w opakowaniach 250 ml, w cenie ok.19,00 PLN.

Revalid balsam

Balsam przeznaczony do częstego stosowania wraz z szamponem, w celu pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Spowalnia proces wypadania włosów, przyspieszając jednocześnie ich regenerację. Zalecane jest nakładanie balsamu połączone z masażem skóry głowy w celu jej lepszego dotlenienia.

Dostępny w opakowaniach 250 ml, w cenie ok. 22,00 PLN.

Revalid krem

Krem Revalid do głębokiej regeneracji i odżywienia włosów osłabionych, zniszczonych
i wypadających. Specjalnie dobrany skład i konsystencja kremu umożliwia przenikanie substancji czynnych w skoncentrowanej postaci w głąb łodygi włosa, dzięki czemu pozostają one głęboko i intensywnie odżywione na całej długości. Stosowany jako kilkunastodniowa kuracja razem z szamponem i balsamem pomoże zregenerować nawet bardzo zniszczone włosy.

Krem dostępny w opakowaniach 150 ml, w cenie ok. 28,00 PLN.

Revalid tonik

Tonik to nowoczesny produkt do stosowania na włosy o skłonnościach do wypadania. Zawartość kofeiny wzmacnia pozytywny efekt działania preparatu co w połączeniu
z masażem skóry głowy zapewnia pełne odżywienie włosów jak i ich dotlenienie. Revalid tonik to kuracja zapobiegająca przedwczesnemu wypadaniu włosów, która może być powtarzana wielokrotnie w ciągu roku.

Tonik dostępny w opakowaniu 20 ampułek po 5 ml, w cenie ok. 66,00 PLN.

Poszczególne preparaty wchodzące w skład linii Revalid wzajemnie wzmacniają i uzupełniają swoje działanie. Aby uzyskać najlepsze efekty, zalecane jest stosowanie pełnej gamy produktów – zapewniające kompleksową opiekę i pielęgnację włosom oraz paznokciom.

Preparaty z linii Revalid dostępne są wyłącznie w aptekach.

Informacje o firmie Ewopharma:

Firma jest światowym liderem w kompleksowej obsłudze działalności farmaceutycznej. Ewopharma AG ma ponad 40-letnie doświadczenie na rynku europejskim. Zajmuje się analizą rynku dla potrzeb produktów farmaceutycznych, od rejestracji leków, przez negocjacje
z zakładami produkcyjnymi, aż po marketing i dystrybucję gotowych produktów.
Od początku istnienia firmy jej działalność skupia się na obszarze Europy Środkowej
i Wschodniej. Rozwijając działalność w Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii, Słowenii, Polsce i Irlandii, firma uzyskała dogłębną wiedzę o tym obszarze Europy, co umożliwiło jej zajęcie wiodącej pozycji na wymienionych rynkach. W Polsce Ewopharma AG jest reprezentowana przez Ewopharma Polska Sp. z o.o., która jest dystrybutorem następujących preparatów: Salofalk, Ursofalk, Budenofalk, Mucofalk, Phostal, Staloral, Alyostal, Stallerpoints, Revalid, Remotiv, Alphagan, Orfiril, Plexxo, Apydan, Diazapem
Główna siedziba firmy znajduje się w Schaffhausen (Szwajcaria), koło Zurichu.

Więcej informacji o firmie na stronie www.ewopharma.com.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments