GRAND PRIX ESTETYKI dla Party Feet Scholla

Poduszki ochronne Party Feet marki Scholl zdobyły GRAND PRIX ESTETYKI 2004 w kategorii „Kosmetyki do pielęgnacji dłoni i stóp”. 13 marca, podczas Targów Kosmetycznych ESTETYKA PROFESSIONALISSIMUS, przyznano nagrody firmom z branży kosmetycznej w dwunastu kategoriach.

Konkurs został zorganizowany przez magazyn „Estetyka. Przegląd Kosmetologiczny”. Profesjonalne jury, złożone z lekarzy dermatologów, kosmetologów, psychologów i dziennikarzy, wyłoniło najlepsze kosmetyki obecne na polskim rynku, w następujących kategoriach: „Kosmetyki do pielęgnacji twarzy”, „Kosmetyki do pielęgnacji ciała”, „Kosmetyki pielęgnacyjne dla mężczyzn”, „Kosmetyki naturalne”, „Kosmetyki kolorowe”, „Kosmetyki do włosów”, „Kosmetyki do pielęgnacji dłoni i stóp paznokci”, „Kosmetyki słoneczne i solaryjne”, „Kosmetyka sensoryczna”, „Odkrycie roku”, „Zapach damski”, „Zapach męski”.

Poduszki ochronne Party Feet marki Scholl otrzymały tytuł GRAND PRIX ESTETYKI w kategorii „Kosmetyki do pielęgnacji dłoni i stóp”. W pozostałych kategoriach jurorzy nagrodzili również produkty następujących firm: Vichy, Dax Cosmetics, Lady Manhattan Cosmetics, La Roche-Posay i innych.

Party Feet to ochronne wkładki do butów, doskonale chroniące przed piekącym bólem w przedniej części stopy. Wykonane są z ultra cienkiego, przezroczystego żelu, dlatego pozostają niewidoczne nawet w najbardziej odsłoniętych butach. Dzięki antypoślizgowi nie przesuwają się – są zawsze na miejscu. Idealne dla kobiet noszących buty na wysokich obcasach. Można je myć i używać wielokrotnie.

SSL Healthcare Polska Sp. z o.o. – część międzynarodowego koncernu SSL – International plc , producenta takich marek jak Scholl, Sauber, Durex; SSL Healthcare Polska zarejestrowano w 1992 roku (początkowo jako Scholl Polska Sp. z o.o.), jednak produkty firmy są obecne na polskim rynku od lat 20. XX wieku.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments