Gdzie kupić niestandardowy rozmiar materaca

Materiał zewnętrzny

Każdy materac do spania powinien zostać dopasowany do budowy ciała jego użytkownika. Oczywiście, znaczenie mają też indywidualne preferencje i rozmiar łóżka. Dzisiaj materac na wymiar można zamówić u wielu producentów, ponieważ umożliwiają samodzielne projektowanie wybranego modelu, w oparciu o własne potrzeby. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każdy materac można mieć w dowolnie wybranym przez siebie rozmiarze.

Jak zamówić materac na wymiar?

Najwygodniejszą formą zakupu materaca jest oczywiście skorzystanie ze strony internetowej producenta. Wiele firm, na przykład Sweetsen.pl umożliwia skorzystanie z bardzo wygodnego i intuicyjnego formularza zamówienia, gdzie można dopasować poszczególne parametry materaca, a przede wszystkim wybrać jego:

  • rozmiar,
  • wysokość,
  • stopień twardości,
  • surowce stanowiące wypełnienie.

Producenci materaców zapewniają bardzo szeroki wybór, dzięki czemu można przebierać między modelami z nowoczesnych pianek, lateksu, kokosa, ale również wśród materaców sprężynowych kieszeniowych, Multipocket i bonellowych.

Co zyskujesz wybierając materac na wymiar?

Decydując się na indywidualnie zaprojektowany materac w wybranym przez siebie rozmiarze możesz mieć pewność, że będzie idealnie dopasowany do ramy posiadanego łóżka. Poza tym, materac odpowiada potrzebom Twojego ciała. Twardość materaca dobiera się zawsze pod kątem wagi ciała osoby śpiącej, gdyż wnętrze materaca ma za zadanie wsparcie kręgosłupa w najważniejszych punktach, aby ten mógł zająć ergonomiczną i najwygodniejszą pozycję, a jednocześnie mógł się rozluźnić i zrelaksować. Zamawiając taki model bardzo często można skorzystać z opcji zwrotu produktu, jeśli nie spełni konkretnych oczekiwań. Warto więc wybrany materac wypróbować przez kilka kolejnych dni i jeśli faktycznie jest za twardy albo zbyt miękki, można go z powodzeniem odesłać prosto do producenta. Jeśli materac został dopasowany do danej osoby na podstawie zaleceń danego producenta, zwykle jest optymalnie dostosowany do jej indywidualnych potrzeb i stanowi zdrowe oraz bezpieczne wsparcie.

0 0 votes
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments