Doświadczenie korzystania z Huawei Freebuds 3i: dobry wybór dla słuchawek bezprzewodowych

Materiał zewnętrzny

W ostatnich latach pojawia się coraz więcej bezprzewodowych słuchawek różnych marek, które są łatwe w obsłudze i towarzyszą im dobra jakość dźwięku, dzięki czemu cieszą się dużą popularnością wśród ludzi. Wśród nich najpopularniejszą powinna być seria Apple AirPods, której sprzedaż znacznie wyprzedza inne marki, ale cena jest bardzo droga. Dlatego wysoka cena sprawia, że wiele osób rezygnuje z zakupów. W tym czasie pojawił się Huawei FreeBuds 3i, który swoim wyglądem i funkcjami jest podobny do Apple AirPods Pro, ma też aktywną redukcję szumów, jednak jego cena jest niższa, na którą większość ludzi może sobie pozwolić.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Huawei FreeBuds 3i, nie przegap poniższego tekstu!

Aktywna redukcja szumów: Przynieś ci najczystszy dźwięk

Choć wiele słuchawek na rynku twierdzi, że potrafią zredukować hałas, efekt redukcji szumów właściwie nie jest oczywisty, ale Huawei FreeBuds 3i jest inny.To rzeczywiście zestaw słuchawkowy z redukcją szumów. Aktywna redukcja szumów Huawei Free Buds 3i to funkcja obecnie niedostępna w Samsung Galaxy Buds+ i Beats Powerbeats Pro. Przynajmniej pod względem parametrów Huawei FreeBuds 3i jest już na tym samym poziomie, co Apple AirPods.

Ten zestaw słuchawkowy jest wyposażony w dwa mikrofony, jeden skierowany na zewnątrz, a drugi skierowany do wewnątrz. Mikrofon słuchawkowy skierowany na zewnątrz może monitorować hałas otoczenia i pozwolić słuchawkom emitować fale redukujące hałas, aby wyeliminować hałas, osiągając w ten sposób redukcję hałasu. Mikrofon skierowany do wewnątrz może uchwycić nadmiar hałasu w uchu i ponownie wysłać falę redukcji szumów, aby wyeliminować ją po raz drugi i zwiększyć głębokość redukcji szumów. Dwa mikrofony osiągają podwójny efekt redukcji szumów, zapewniając nam czystsze wrażenia muzyczne. Jednocześnie jakość połączenia jest utrzymywana bez opóźnień i przerw.

Huawei FreeBuds 3i po raz pierwszy wykorzystuje trzy współpracujące ze sobą mikrofony. Dwa zewnętrzne mikrofony potrafią dokładnie rozpoznawać dźwięk z ust, unikać dźwięków otoczenia i eliminować niepotrzebne dźwięki tła. Jednocześnie wewnętrzny mikrofon rozpoznaje czysty głos, pozwól druga strona słyszy wyraźnie. Podczas użytkowania czułem się, jakbym rozmawiał twarzą w twarz z moimi przyjaciółmi, a głos był bardzo wyraźny.

Huawei FreeBuds 3i wykorzystuje duże 10-mm dynamiczne przetworniki i superczułą membranę, aby bas brzmiał przyjemniej, a góra bardziej czarująca.

Idealny wygląd: cztery wkładki do uszu w różnych rozmiarach

Kształt tych nowych słuchawek różni się od poprzedniego FreeBuds 3. Został zmieniony na prawdziwy słuchawki dokanałowe. Zachowano również długi uchwyt słuchawek, a ogólny kształt jest bliższy AirPods Pro firmy Apple, który jest również najbardziej ergonomicznym kształtem. Waga pojedynczych słuchawek to zaledwie 5,5 grama.

Konstrukcja tych słuchawek jest odpowiednia dla wszystkich stylów, a cztery różne rozmiary wygodnych wkładek do uszu są dostarczane szczegółowo. Dzięki temu każdy może znaleźć wygodne wkładki do uszu, które pasują do uszu, zapewniając komfort noszenia, a nawet jeśli będziesz nosić słuchawki przez długi czas, nie poczujesz się niekomfortowo.

Satysfakcjonująca długość pracy na baterii i czułe sterowanie dotykowe

Możemy nadal używać w pełni naładowanego Huawei FreeBuds 3i do słuchania muzyki przez 3,5 godziny lub kontynuować rozmowę przez 2,5 godziny. Dzięki naładowanym etui z funkcją ładowania możesz słuchać ulubionej muzyki przez 14,5 godziny lub rozmawiać przez 10,5 godziny, więc nie musisz się martwić o moc słuchawek.

Słuchawki po obu stronach można sterować dotykiem, co jest wygodniejsze i swobodniejsze. Jeśli chcesz odtwarzać muzykę lub rozpocząć rozmowę, wystarczy dotknąć słuchawki dwukrotnie. Wręcz przeciwnie, jeśli chcesz wstrzymać muzyki lub rozłącz się, wystarczy stuknąć dwa razy, a funkcję redukcji szumów można włączyć lub wyłączyć, naciskając długo słuchawki.

Pyłoszczelna i wodoszczelna funkcja tych słuchawek jest również doskonała, dzięki czemu nie musimy martwić się o pocenie się po ćwiczeniach i możemy bezpiecznie chodzić ze słuchawkami nawet w deszczowe dni.

Podsumowanie: Właściwej cenie towarzyszy doskonała funkcja aktywnej redukcji szumów

Huawei FreeBuds 3i dali mi bardzo dobre wrażenia użytkownika. Myślę, że jest to najlepszy prawdziwy bezprzewodowe słuchawki, jakie można kupić w tej cenie, ponieważ możemy doświadczyć doskonałej redukcji szumów, ładnego wyglądu i komfortu noszenia. Ma dobrą baterię i pudełko na słuchawki. Jeśli szukasz nowych słuchawek i chcesz dobrej jakości dźwięku, to freebuds 3i to najlepszy wybór.

5 1 vote
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments