Doradzamy i wygrywamy!

Spory sądowe, jak i arbitrażowe zazwyczaj wiążą się z wysokim poziomem stresu, który może uniemożliwić realizację wcześniej ułożonego scenariusza. A to jest już prostą drogą do niepomyślnego rozstrzygnięcia sprawy. Dlatego nie warto ryzykować i najlepiej powierzyć swoje sprawy kancelarii prawnej, która dołoży wszelkich starań, aby wynik był pozytywny dla jej klienta.

Reprezentowanie przed sądami krajowymi i zagranicznymi 

Prowadząc własne przedsiębiorstwa, trzeba liczyć się z tym, że czasami pojawiają się problemy  z klientami czy kadrą pracowniczą. W wielu kwestiach niezbędne jest skorzystanie z pomocy prawnej. Wówczas należy wybrać kancelarię prawną z bogatym dorobkiem. Doświadczenie bowiem przekłada się wielokrotnie na sukces. Tę zależność potwierdza kancelaria TGC Corporate Lawyers, która istnieje od ponad trzydziestu lat i ma na swoim koncie liczne wygrane. Zatrudnieni w niej prawnicy do każdej sprawy podchodzą indywidualnie, zapoznają się z dokumentacją, a następnie proponują wachlarz możliwości prowadzących do ugody. Jednak gdy ta nie jest możliwa, wówczas wkraczamy na drogę sądową, reprezentując klienta przed sądami i instytucjami krajowymi oraz zagranicznymi. 

Zakres wsparcia w sporach sądowych i arbitrażowych

Zakres wsparcia, którego udzielamy w sporach sądowych i arbitrażowych, to również mediacje, analiza przedprocesowa, zastępstwo procesowe, przygotowanie wszelkiej dokumentacji, czyli wniosków, pism oraz wezwań. Na samym początku nasi prawnicy budują strategię procesową, która cechuje się wysoką skutecznością, co pozwala wygrywać nawet bardzo skomplikowane postępowania sądowe, w których powoływani są biegli z różnych dziedzin. Na wszystkich etapach postępowania klienci zapewnione mają profesjonalne wsparcie i praktyczne porady prawne. To samo dotyczy postępowań arbitrażowych.

Potrzebujesz doradztwa w sprawie dotyczącej rozstrzygnięcia sporu? A może chciałbyś mieć swojego reprezentanta w sądzie lub instytucji? Kancelaria TGC zapewnia profesjonalne doradztwo i dokłada wszelkich starań, aby sprawa zakończyła się wygraną! 

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments