Dlaczego warto wybrać Zarządzanie Nieruchomościami jako kierunek studiów podyplomowych?

Zarządzanie Nieruchomościami to wbrew pozorom odpowiedzialne zajęcie i zdobywanie dodatkowej wiedzy w tym zakresie jest pożądane. Aby pracować w branży, należy znać szereg przepisów i ustaw, które wymagają znajomości wielu dziedzin i muszą być na bieżąco aktualizowane.

Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Nieruchomości – dla kogo?

Studia podyplomowe na tym kierunku będą idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie, rozwinąć kompetencje lub myślą o zmianie zatrudnienia. Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami mogą rozpocząć absolwenci wyższych studiów na kierunku Prawo, Ekonomia i Zarządzanie, pracownicy firm pośredniczących w obrocie i zarządzaniem nieruchomościami oraz kandydaci na zarządców nieruchomości.

--- REKLAMA ---

Jaką wiedzę zdobywa słuchacz studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami?

Ukończenie studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami pozwala uzyskać dwie istotne umiejętności. Z jednej strony absolwent może pośredniczyć w obrocie nieruchomościami, ale dodatkowo będzie miał odpowiednie kompetencje do zarządzania nimi. Kształcenie na tym kierunku porusza tematykę przepisów prawnych dotyczących nieruchomości oraz zasady zarządzania nimi. Ponadto student zdobywa wiedzę z zakresu finansów, ekonomii, marketingu oraz podstaw budownictwa. Ukończenie studiów podyplomowych jest jednym z warunków, niezbędnych do uzyskania państwowej licencji zarządcy nieruchomościami.

Perspektywa zatrudnienia po studiach dyplomowych na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami

Ukończenie tego typu studiów otwiera szeroko przed absolwentem rynek pracy, a ze znalezieniem zatrudnienia nie powinien on mieć najmniejszych problemów. Może pełnić funkcję administratora nieruchomości, ale równie dobrze znaleźć pracę w biurze nieruchomości. Absolwent jest przygotowany do racjonalnego gospodarowania i zarządzania nieruchomościami, obrotu nieruchomościami, zna procedury związane z pozyskiwaniem nieruchomości i przeprowadzaniem transakcji w tym zakresie, a także potrafi korzystać z dokumentacji projektowej i planów zagospodarowania przestrzennego.

Gdzie najlepiej studiować Zarządzanie Nieruchomościami?

Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie oferują zdobycie wiedzy z zakresu racjonalnego gospodarowania nieruchomościami, przygotowują do prowadzenia działalności gospodarczej w aspekcie obrotu nieruchomościami, zawierania i przeprowadzania transakcji finansowej oraz do korzystania z dokumentacji projektowej. Zajęcia obejmują zarówno teorię, jak i praktykę, a kształceniem zajmują się wykwalifikowani wykładowcy, którzy posiadają aktualną wiedzę w tej dziedzinie. Słuchaczami mogą zostać absolwenci studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich. Warszawska uczelnia kieruje swoją ofertę studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami – Property Management do:

  •     deweloperów,
  •     właścicieli nieruchomości,
  •     zarządców nieruchomości,
  •     inwestorów,
  •     architektów,
  •     projektantów
  •     inżynierów.
0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments