Dlaczego warto skorzystać z licówek?

Materiał zewnętrzny

Licówki to popularne rozwiązanie, które wykorzystuje się w ramach stomatologii estetycznej. Ich wzrastająca popularność wynika z ulepszenia tej metody na przestrzeni ostatnich lat – dzięki licówkom, pacjentom udaje się uzyskać atrakcyjny, naturalny efekt i jednocześnie upiększyć uzębienie. Liczną grupą pacjentów, którzy są zainteresowani licówkami, są dojrzali pacjenci, chcący odmłodzić swój uśmiech.

Pacjenci, którzy mają problemy z estetyką uzębienia, zastanawiają się nad skorzystaniem z licówek. Jest to opcja do rozważenia w wielu przypadkach, jednak nie w każdym przypadku licówki znajdą zastosowanie. Dowiedz się, kiedy z pełnym przekonaniem warto jest wykorzystać licówki, by poprawić estetykę uśmiechu.

Pozbądź się przebarwień

Problem przebarwień zębów dotyka wielu z nas. Nadmierne spożywanie kawy, papierosów to jedna z dróg, by zderzyć się z tym problemem. Czasem nie jest to od nas zależne – bo na przykład w dzieciństwie przeszliśmy terapię antybiotykową z użyciem środków, które spowodowały przebarwienia zębów. Część z tych przebarwień da się usunąć z wykorzystaniem skalingu, piaskowania, ewentualnie można wybielić zęby metodą gabinetową lub nakładkową.

Jeśli jednak taka możliwość nie przynosi skutków, warto jest zastosować licówki. Licówki w takim przypadku sprawdzają się perfekcyjnie. Porcelanowe płatki świetnie zakrywają wszelkie defekty związane z przebarwieniami zębów. W ten sposób uzyskasz idealnie jasny uśmiech.

Popraw swoją atrakcyjność

Własna samoocena jest istotna – to jeden z fundamentów naszej pewności siebie. To, jak jesteśmy postrzegani przez płeć przeciwną, również jest dla wielu osób bardzo ważne. Faktem jest, że nasz uśmiech to jedna z pierwszych rzeczy, którą dostrzega się u nowo poznanej osoby. Aby poprawić swoje notowania u innych osób, zdecydowanie warto jest rozważyć zastosowanie licówek, które pozwolą na usunięcie wielu wad estetycznych.

Rozwiązanie na lata

Licówki to rozwiązanie, na które możesz się zdecydować, gdy zależy ci na tym, by zyskać komfort użytkowania na bardzo długi czas. Licówki porcelanowe są bardzo wytrzymałe – wykorzystanie ich gwarantuje spokój na nawet kilkanaście lat. Warto także wiedzieć, że licówki są wyjątkowo odporne na wszelkie przebarwienia, co jest ich sporym atutem.

Popraw kształt zębów

Licówki pomogą poprawić ci kształt zębów. Chciałbyś je wydłużyć, skrócić, poszerzyć? Z licówkami nie stanowi to najmniejszego problemu! Dzięki nim kompleksowo poprawisz estetykę jego uśmiechu. 

Czy zastanawiasz się nad skorzystaniem z licówek? Jeśli tak, zapraszamy do gabinetu https://prosmile.warszawa.pl/oferta/licowki/

0 0 votes
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments