Czy warto kupić HUAWEI Matebook D 14: konkretne doświadczenie HUAWEI D 14

Dla współczesnych studentów i ludzi w pracy laptopy są jak smartfony. Są niezastąpionym dobrym partnerem w życiu. Czy to w nauce, pracy, życiu, czy w codziennej rozrywce, mogą odegrać ogromną rolę. Funkcjonować i przynosić nam niezliczone udogodnienia. Właśnie dlatego, że notebooki są tak ważne, przy ich wyborze często bierzemy pod uwagę wiele kwestii, takich jak wysoka wydajność, czy są przenośne, czy wygląd jest wystarczająco stylowy, cena jest nierozsądna, a wrażenia użytkownika są dobre.

Gdyby tak było w przeszłości, naprawdę trudno byłoby znaleźć laptopa, który rozwiąże wszystkie te problemy. Ale teraz ten problem został rozwiązany, bo pojawił się pełnoekranowy notebook Huawei Matebook D14 opinie, to takie idealne i wszechstronne istnienie.

--- REKLAMA ---

Wygląd: lekki i elegancki, zgodny z estetyką współczesnych ludzi

W trosce o estetykę współczesnych młodych ludzi, Huawei D14 jest wykonany ze zintegrowanego stopu aluminium, a powierzchnia górnej pokrywy została oszroniona. Wygodniej jest wyczyścić na późniejszym etapie. Huawei D14 jest lekki i łatwy do przenoszenia, jego długość wynosi 322,5 mm, szerokość 214,8 mm, grubość 15,9 mm, a waga około 1,38 kg. Przy takim rozmiarze i wadze bardzo wygodnie jest nosić go codziennie i nie stanie się wcale ciężarem. LOGO Huawei jest zaprojektowane pośrodku, a LOGO to konstrukcja lustrzana, która nie wygląda staroświecko.

Pełen ekran chroniący oczy, nie uszkadzający oczu podczas relaksu i rozrywki

Otwórz notebooka, przyciągnie nas również ekran Huawei D14, który wykorzystuje 14-calowy antyodblaskowy ekran 1080P FHD IPS o rozdzielczości ekranu do 1920*1080 pikseli, który może prezentować żywe, piękne i realistyczny obraz Efekt zapewnia pełną przyjemność wizualną. Jednocześnie wykorzystuje wyjątkowo wąskie ramki 4,8 mm po lewej i prawej stronie, co sprawia, że ekran stanowi aż 84%. Widać więc na pierwszy rzut oka, że prawie nie ma czarnych ramek, a wszystkie są ekrany, co jest naprawdę szokujące.

Po drugie, warto wspomnieć, że ten ekran jest nadal kompletnym ekranem ochronnym dla oczu, ponieważ ma niemieckie niskie światło niebieskie, brak migotania certyfikatu podwójnej ochrony oczu. Dlatego nawet jeśli przez długi czas oglądamy filmy i gramy w gry, nie podrażni to ani nie zaszkodzi naszym oczom, ani nie spowoduje zmęczenia wzroku.To naprawdę wygodny sposób na ochronę naszych oczu.

Potężna wydajność, bogata konfiguracja funkcji

Oczywiście największą zaletą Huawei D 14 jest to, że nie tylko zapewnia lekkość i przenośność, ale także uwzględnia potężną wydajność. Wykorzystuje nową generację procesora Intel Core i5-10210U, dostosowanego do cienkich i lekkich notebooków, charakteryzujących się wysoką częstotliwością i niskim zużyciem energii. Jednocześnie wykorzystuje 16 GB pamięci do superszybkiego odczytu.

Taka kombinacja konfiguracji trudno znaleźć rywala w komputerze o tej samej cenie. Dzięki temu może łatwo i płynnie uruchamiać różne gry online, a także może szybko otwierać profesjonalne oprogramowanie, które musi być używane w nauce, takie jak PS itp., i może z łatwością obsługiwać wielozadaniowość, co jest bardzo wydajne.

Wreszcie pod względem konfiguracji funkcjonalnej Huawei D14 można określić mianem idealnego. Obsługuje współpracę na wielu ekranach i może bezpośrednio kopiować ekran komórki na ekran laptopa, co pozwala nam kontrolować komórkę za pośrednictwem laptopa, na przykład odbierać połączenia i odpowiadać na wiadomości na laptopie, co jest bardzo wydajne i wygodne!

Ten laptop jest wyposażony w przenośną ładowarkę, która może nie tylko ładować laptopa, ale także ładować telefon komórkowy Huawei, co jest bardzo wygodne. Oraz wbudowana bateria o dużej pojemności 56Wh, która może służyć przez ponad 10 godzin na jednym ładowaniu, co wystarczy, aby zaspokoić nasze potrzeby w zakresie nauki i rozrywki przez cały dzień.

Huawei D 14 wykorzystuje również przycisk zasilania linii papilarnych, który może jednocześnie rozpoznawać informacje o odciskach palców, nie trzeba tracić czasu na drugi skan, można bezpośrednio uruchomić interfejs roboczy, jest bezpieczny i wygodny!

REKLAMA
REKLAMA
0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments