Czy warto kupić głośniki Huawei? Doświadczenie mini głośnika Huawei

W ostatnich latach stopniowo zyskały popularność mini-speaker. Mini-speaker to rodzaj mikro głośników. Można je również nazwać głośnikami USB, ponieważ są podłączone do komputera lub gniazda USB z interfejsem USB. Są małe, łatwe do przenoszenia i modne. Dzisiaj przedstawię i ocenię Głośnik HUAWEI BT CM510. Jeśli jesteś zainteresowany, nie przegap poniższego tekstu.

Fajny wygląd metalu

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam głośniki Huawei, mały głośnik Bluetooth, nie spodziewałam się, że będzie miał tak potężną wydajność i energię, a tekstura była nadspodziewanie dobra. Otwórz opakowanie, możesz zobaczyć wszystkie akcesoria, w tym opakowanie zewnętrzne, kartę gwarancyjną, kabel do transmisji danych, instrukcję obsługi, smycz, wszystkie są wykwintne i piękne.

Głośnik jest mały, ale szczegóły są znakomite i doskonałe, a na bieżący stan pracy znajduje się mała lampka. Na górze głośnika znajdują się zgrabnie rozmieszczone okrągłe otwory, dzięki czemu góra całej kolumny wygląda bardziej dynamicznie.

Bardzo dobre wrażenia: czysta jakość dźwięku

Pierwszą rzeczą do użycia głośnika Bluetooth jest oczywiście połączenie z Bluetooth! Użyj telefonu komórkowego do wyszukiwania urządzeń, a po podłączeniu możesz cieszyć się doskonałą jakością dźwięku. Na pochwałę zasługuje również design spodu głośnika, na którym znajdują się trzy bardzo urocze małe podstawy, na których można zawiesić małe liny. Jakość liny jest również bardzo dobra. Dzięki tej linie daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Mały głośnik można zawiesić na ręce. Nie musisz się martwić, że nie będziesz go od czasu do czasu trzymać. Można go również zawiesić inne miejsca, co jest bardzo wygodne do przenoszenia. Ten głośnik może łączyć się nie tylko z telefonami komórkowymi Huawei, ale także innymi markami telefonów komórkowych.

Jeśli używasz dwóch głośników Huawei, możesz aktywować tryb parowania TWS.Po prostu przesuń dwa głośniki blisko siebie, aby automatycznie dopasować lewy i prawy kanał.Tombre jest komplementarne, a głośność jest ułożona warstwowo, aby stworzyć dźwięk przestrzenny 1+1>2 efekt dźwiękowy.

Kiedy używałeś tego głośnika Huawei po raz pierwszy, zaskoczyła cię jego jakość i głośność. Używając pełnozakresowego głośnika 3W, możesz uchwycić pełnozakresowy dźwięk w powietrzu, a następnie przechowywać go w kompaktowym głośniku. To doświadczenie absolutnie wykraczające poza twoją wyobraźnię.

W części basowej poczujesz głęboki bas, który jest bardzo atrakcyjny. Dół głośnika przyjmuje konstrukcję membrany basowej, głęboko rzeźbiąc niski głos i jakość dźwięku, a następnie uwalnia wysokiej jakości basy.

Długa żywotność baterii

Głośniki Huawei mają wbudowaną baterię litowo-jonową 660mAh, która może odtwarzać muzykę przez co najmniej cztery godziny na jednym ładowaniu.Jeśli jest to połączenie głosowe, czas trwania połączenia wynosi nie mniej niż trzy godziny. Ponadto, jeśli system nie odtwarzał muzyki przez 30 minut lub nie był sparowany przez 5 minut po włączeniu, automatycznie się wyłączy. Czyli co najmniej jedno ładowanie może służyć przez długi czas, a system pomoże nam również oszczędzać energię elektryczną.

Wodoodporna i pyłoszczelna konstrukcja

Głośniki Huawei obsługują ochronę IP54.Pierwsza cyfra 5 w IP54 oznacza pyłoszczelność. Chociaż nie może całkowicie zapobiec przedostawaniu się kurzu, może zapewnić, że wtargnięcie kurzu nie wpłynie na normalne działanie urządzeń elektrycznych. Druga cyfra 4 w IP54 oznacza wodoodporność. Należy tu zaznaczyć, że głośniki Huawei mogą zapobiegać przedostawaniu się wody rozpryskującej się ze wszystkich kierunków do urządzenia zamiast zanurzenia w wodzie. Dzięki temu użytkownicy mogą mieć pewność, że będą używać go w różnych scenariuszach, co jest bardzo bezpieczne.

Dzięki tej funkcji możemy bezpiecznie słuchać muzyki na zewnątrz lub w łazience za pomocą głośników. Jeśli wybierasz się na wędrówkę po górach, możesz również zabrać ze sobą głośniki Huawei, nie martw się, że zmiana pogody uszkodzi głośniki.

Podsumowanie: Głośniki Huawei to małe przenośne głośniki o dobrej jakości dźwięku, które warto kupić

Ogólnie rzecz biorąc, Huawei głośnik mają cztery główne zalety. Po pierwsze, doskonała jakość dźwięku jest nieoczekiwana, a część basowa na dole również odurza. Po drugie, jest łatwy do przenoszenia, a do wyboru jest wiele kolorów, które mogą zaspokoić potrzeby różnych ludzi, a jego własny projekt jest bardzo ładny. Po trzecie, nie zaszkodzi uszu i pozwoli uszom się nim cieszyć. Wiele osób lubiących słuchać muzyki martwi się, że noszenie słuchawek przez długi czas nie jest dobre dla ich uszu, ale teraz, gdy głośniki Huawei nie muszą się tym problemem martwić. Po czwarte, pyłoszczelna i wodoszczelna funkcja małego głośnika pozwala nam na łatwiejsze korzystanie z niego.

Jeśli Ci się spodoba, nie przegap tego!

5 1 vote
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments