3 sposoby na szybką gotówkę

Chyba każdy choć raz zmagał się z brakiem pieniędzy. O ile deficyt budżetowy nie pozwalający nam zakup drobnych przyjemności czy zmuszający nas do zaciśnięcia pasa przez następnych kilka tygodni nie jest aż tak bardzo uciążliwy, to opóźnienia w płatności zobowiązań finansowych czy rachunków za energię elektryczną są już powodem do zmartwień. Na szczęście można sobie sprawnie radzić z tym problemem. Podajemy kilka sprawdzonych sposobów na szybkie zdobycie gotówki. 

---REKLAMA ---
  1. Pożyczki online
  2. Pożyczki na dowód
  3. Pożyczki pozabankowe

Pożyczki online

Pożyczki online to bardzo wygodny sposób na zasilenie konta w dosłownie kilka minut. Wystarczy wejść na stronę internetową pośrednika, aby wybrać interesującą nas kwotę i okres spłaty. Następnie wystarczy już tylko kliknąć „złóż wniosek” i gotowe! Zostajemy przekierowani na stronę, gdzie podajemy najważniejsze dane, czyli imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz e-mail. Kolejno podajemy informacje osobiste i formę zatrudnienia. To, co zdecydowanie ucieszy osoby, którym nagle zabrakło pieniędzy na koncie, to fakt, że chwilówki online pozwalają na pobranie nawet stosunkowo niskich kwot, takich jak 300 zł. Spłatę pożyczki można rozłożyć na krótki czas, np. na dwa tygodnie. 

Pożyczki na dowód

Pożyczki na dowód to zdecydowanie najwygodniejsza forma zaciągania drobnych kredytów. Decydując się na taką formę pożyczki możemy skorzystać z atrakcyjnej uproszczonej formy wnioskowania. Pożyczkodawca nie wymaga od nas dodatkowych formalności w postaci zaświadczeń o osiąganych dochodach czy informacji z Biura Informacji Kredytowej. Dodatkową zaletą tej opcji kredytowania jest możliwość złożenia wniosku przez internet.

Pożyczki online również działają na tej zasadzie. Uzupełniamy wniosek, podajemy dane z dowodu i po kilkunastu minutach możemy cieszyć się zasilonym kontem. Dobrze wiemy, jak uciążliwy jest brak środków, dlatego większość firm oferujących pożyczki pozabankowe posiada konta w różnych bankach, dzięki czemu klient nie musi czekać do dnia następnego na wykonanie przelewu. Niezależnie od godziny, w której złoży wniosek, po kilku chwilach może cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi. 

Pożyczki pozabankowe

W ostatnim czasie w Polsce bardzo dużą popularność zyskuje pożyczka pozabankowa. Rosnące zainteresowanie tą formą kredytowania bierze się głównie z krótkiego czasu oczekiwania na decyzje oraz minimum formalności. Nie bez znaczenia jest także atrakcyjna forma spłaty, czyli niższa stopa procentowa czy możliwość rozłożenia pożyczki na dowolną ilość rat. Klienci cenią sobie także dostępność wnioskowania o nawet najniższe kwoty. 

REKLAMA