Wiersze Internautów - Autor: Felela - e-mail: lelunia@vp.pl

Dzieci bez mam

Za ciemnymi zasłonami
Chowam się
By nie słyszeć zgiełku miast
Szmeru kłamstw
Bólu
Krzyku
Kłamstw
Odwracam się by przywołać obraz ich
Dzieci bez mam
Zamkniętych
Samotnych
Nieszczęśliwych
W swoich światach żyjący
Marzących o nas…


_____________________
Dodatkowy opis autora:
jak się Wam spodoba, lub nie to napiszcie mi list, adresik podałam wyżejKomentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Jak dobrać kozaki do swojej sylwetki? Doradzamy
Chociaż kozaki damskie kojarzą się przede wszystkim z obuwiem zimowym, można nosić je przez cały rok. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretny model, sprawdź jak właściwie dobrać buty. To ważne, jeśli chcesz, aby sylwetka była zgrabniejsza, a nogi szczuplejsze. więcej »
Sprawdź, do jakich stylizacji pasują koturny
Nie wszystkie buty mogą poszczycić się historią tak długą, jak koturny. Na przestrzeni wieków sięgano po nie przede wszystkim ze względu na rolę użytkową. Funkcjonalne i wygodne, w szalonych latach 90. zostały podniesione do rangi obuwia modnego, doskonale uzupełniającego wizerunek sceniczny. I w zmienionej formie do dzisiaj są chętnie wybierane do różnych stylizacji. więcej »
Podłogi drewniane - wybór na lata
Podłogi drewniane mogą przez długi czas wyglądać jak nowe – ten surowiec stanowi gwarancję trwałości i solidności. Wiele zależy jednak od rodzaju drewna oraz regularnej pielęgnacji posadzki. Znaczenie mają także inne czynniki, jak na przykład obecność wilgoci oraz częstotliwość użytkowania powierzchni. więcej »
Polecamy strony: Okiem Blondynki | Kosą po patelni | Opycha.pl | Kolorowa Ryba | DueCappucci |