Wiersze Internautów - Autor: wariacia123 - e-mail: -- Ukryty --

Czarna Wichura

Zerwała się czarna wichura
wszystko wokół hula.

I drzewa latają w koło
ale jest wesoło

Każdego wiatr w górę niesie
nawet sąsiadkę Wiesie

Wszystkim wiatr w oczy wieje
lecz moja siostra się śmieje

Pranie wisi na drzewie
ale to drzewo się chwieje

Karnawał już niedaleko
lecz wszystko leży za rzeką

_____________________
Dodatkowy opis autora:
dziękuje za przeczytanie :)Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Dlaczego warto kupować książki w księgarniach internetowych?
Poziom czytelnictwa w Polsce z pewnością nie należy do zadowalających. Według ostatnich danych Biblioteki Narodowej blisko 64% z nas nie przeczytało w ostatnim roku ani jednej książki. Znacznie wpływa to na zmniejszenie liczby bibliotek, wydawnictw, a także księgarni. Zamiast czytania wybieramy rozrywki bierne, w tym m.in. oglądanie telewizji (81%), a większości informacji szukamy w sieci. Dla wielu osób problem stanowią ceny książek. Przyjrzyjmy się zatem temu ostatniemu zagadnieniu. więcej »
Dlaczego pożyczki stały się tak popularne?
W życiu każdego z nas, pojawiają się sytuacje nagłe wymagające wygenerowania w bardzo krótkim czasie, odpowiedniej kwoty pieniędzy. Zwrócenie się do banku o kredyt to czas, zaświadczenia i koszty. Tak więc, cała masa komplikacji. Coraz częściej zatem, by pozyskać środki finansowe na pokrycie niespodziewanych wydatków, konsumenci zwracają się po pomoc do firm oferujących szybkie pożyczki - tzw. „chwilówki”. więcej »
Wiosenne porządki. Jak czyścić żaluzje?
I znów wiosna, od razu robi się przyjemniej. Nie zapominajmy jednak, że ta pora roku to też generalne porządki. Przed nami dużo pracy, między innymi czyszczenie żaluzji. O tym właśnie opowiemy w poniższym artykule. więcej »
Polecamy strony: Czarna na zakręcie | Okiem Blondynki | MiniMili.pl | Old Timers Garage | Opycha.pl |