Wiersze Internautów - Autor: Piotr Bielecki - e-mail: fugazi76@interia.pl

Mury Koloseum

ruchomy szelest słów
sprzedani bracia znów
sprzedane siostry

trwożąc się krzykiem
własnym cieniem
i wykradając ciasne marzenia

ruchome oczy marzenia tkają
a inne jeszcze obok stawiają
Mury Koloseum

a przejść się obok nie da
bezwiednie plany przednie
tak ciasne Twóczości własne

_____________________
Dodatkowy opis autora:
cóż natrafiłem na stronę gdzie ludzie dzielą się twórczością spojrzeniem humanistycznym mnie też pociąga filozofia,historia,egzystencjalizm Pozwoliłem podzielić się czymś od siebie a co wyjdzie z tego???Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Trądzik różowaty – uporczywe schorzenie skórne
Trądzik różowaty jest przewlekłym stanem zapalnym skóry. Schorzenie dotyka niewielką część populacji, głównie mieszkańców Północnej i Zachodniej Europy. Większą częstość występowania notuje się również w Ameryce Północnej. Z chorobą dotykającą określonych części twarzy, zmagają się przede wszystkim kobiety. więcej »
Jakie badania warto wykonać w 12 tygodniu ciąży? Zobacz
Prawidłowy przebieg ciąży zależy od wielu czynników. Aby lekarz mógł szybko reagować na ewentualne nieprawidłowości, przyszła mama powinna systematycznie wykonywać badania zlecone podczas każdej wizyty ginekologicznej. Sprawdź, jakie badania należy przeprowadzić w okolicach 12 tygodnia ciąży. więcej »
Sen na zdrowie
Na sen w życiu człowieka wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest jedzenie. Jeżeli borykasz się z problemami z zaśnięciem, często budzisz się w nocy, to przeczytaj uważnie ten artykuł. Niniejszy tekst powie ci między innymi: czego nie jeść i nie pić przed snem, czemu pomimo teoretycznego wyspania się nadal nie masz energii do działania oraz co robić żeby to się zmieniło. więcej »
Polecamy strony: Old Timers Garage | Opycha.pl | ACT-Natural | Hapi Hapi | Czarna na zakręcie |