Wiersze Internautów - Autor: danuta czerwonka - e-mail: dczerwonka1@wp.pl

56 lat

gdzie sie podzialo 56 lat.
dzien za dniem godzina za godzina
minuta za minuta
i te sekundy malenkie.
szmat czasu za mna.
poszukam szczescia kazdego dnia.kazdej godziny minuty
i sekundy malenkiej.pomysle,poczekam,
zobacze,zatesknie,
odtworze w pamieci szczescie.16

_____________________
Dodatkowy opis autora:
16 styczen 2018r.Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Trądzik różowaty – uporczywe schorzenie skórne
Trądzik różowaty jest przewlekłym stanem zapalnym skóry. Schorzenie dotyka niewielką część populacji, głównie mieszkańców Północnej i Zachodniej Europy. Większą częstość występowania notuje się również w Ameryce Północnej. Z chorobą dotykającą określonych części twarzy, zmagają się przede wszystkim kobiety. więcej »
Jakie badania warto wykonać w 12 tygodniu ciąży? Zobacz
Prawidłowy przebieg ciąży zależy od wielu czynników. Aby lekarz mógł szybko reagować na ewentualne nieprawidłowości, przyszła mama powinna systematycznie wykonywać badania zlecone podczas każdej wizyty ginekologicznej. Sprawdź, jakie badania należy przeprowadzić w okolicach 12 tygodnia ciąży. więcej »
Sen na zdrowie
Na sen w życiu człowieka wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest jedzenie. Jeżeli borykasz się z problemami z zaśnięciem, często budzisz się w nocy, to przeczytaj uważnie ten artykuł. Niniejszy tekst powie ci między innymi: czego nie jeść i nie pić przed snem, czemu pomimo teoretycznego wyspania się nadal nie masz energii do działania oraz co robić żeby to się zmieniło. więcej »
Polecamy strony: Medycyna estetyczna | Życie jak bajka | DueCappucci | Opycha.pl | ArtMe Ręcznie robiona biżuteria |