Wiersze Internautów - Autor: Jerzy Pawlak - e-mail: -- Ukryty --

Krolewski kwiecie...

Krȯlewski kwiecie..
Magnolio! Marzeniem jesteṡ- teraz tylko w moich snach lub w pamięci, kiedy zamykając oczy podziwiam twoje piękno, jednak brak mi twojego czarująco- słodkiego oddechu. Spoglądam z nadzieją, kiedy się ukaże namiastka mego pożądania- pąku, który życie twoje rozpoczyna, ale czy aby ciebie przypomina? Pąkiem, z ktȯrego niespodziewanie- ukazuje się piękno, subtelność i nieskazitelność. Piękno, ktȯre zaurocza świat, ktȯre gaśnie jednak po paru dniach jak zachȯd słońca po pięknym dniu. Czemu twój czar, trwa tak krȯtko? Dobrze, że to piękno zakodowałem znów w mojej pamięci i snach- do następnego spotkania. Żegnaj krȯlewska magnolio!


_____________________
Dodatkowy opis autora:
Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Trądzik różowaty – uporczywe schorzenie skórne
Trądzik różowaty jest przewlekłym stanem zapalnym skóry. Schorzenie dotyka niewielką część populacji, głównie mieszkańców Północnej i Zachodniej Europy. Większą częstość występowania notuje się również w Ameryce Północnej. Z chorobą dotykającą określonych części twarzy, zmagają się przede wszystkim kobiety. więcej »
Jakie badania warto wykonać w 12 tygodniu ciąży? Zobacz
Prawidłowy przebieg ciąży zależy od wielu czynników. Aby lekarz mógł szybko reagować na ewentualne nieprawidłowości, przyszła mama powinna systematycznie wykonywać badania zlecone podczas każdej wizyty ginekologicznej. Sprawdź, jakie badania należy przeprowadzić w okolicach 12 tygodnia ciąży. więcej »
Sen na zdrowie
Na sen w życiu człowieka wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest jedzenie. Jeżeli borykasz się z problemami z zaśnięciem, często budzisz się w nocy, to przeczytaj uważnie ten artykuł. Niniejszy tekst powie ci między innymi: czego nie jeść i nie pić przed snem, czemu pomimo teoretycznego wyspania się nadal nie masz energii do działania oraz co robić żeby to się zmieniło. więcej »
Polecamy strony: Old Timers Garage | ACT-Natural | Opycha.pl | Kolorowa Ryba | Hapi Hapi |