Wiersze Internautów - Autor: mirka - e-mail: -- Ukryty --

amor

Zasępił się amor
i pomyślał chwilkę
Co tu zrobić musi,
aby kobietom było
lekko na duszy.
Wiem co zrobić muszę!
Rozkwasić dobrocią serca
każdą zbłąkaną duszę.
Jak to zrobić składnie?
Ot bardzo łatwa droga
Szukać dobroci ludzi i miłości Boga.
Może tak po kropelce,
może tak po kieliszku
wyjdzie amor z worka
w naszym bazyliszku_____________________
Dodatkowy opis autora:
amor w kotle codziennościKomentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Jak dobrać kozaki do swojej sylwetki? Doradzamy
Chociaż kozaki damskie kojarzą się przede wszystkim z obuwiem zimowym, można nosić je przez cały rok. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretny model, sprawdź jak właściwie dobrać buty. To ważne, jeśli chcesz, aby sylwetka była zgrabniejsza, a nogi szczuplejsze. więcej »
Sprawdź, do jakich stylizacji pasują koturny
Nie wszystkie buty mogą poszczycić się historią tak długą, jak koturny. Na przestrzeni wieków sięgano po nie przede wszystkim ze względu na rolę użytkową. Funkcjonalne i wygodne, w szalonych latach 90. zostały podniesione do rangi obuwia modnego, doskonale uzupełniającego wizerunek sceniczny. I w zmienionej formie do dzisiaj są chętnie wybierane do różnych stylizacji. więcej »
Podłogi drewniane - wybór na lata
Podłogi drewniane mogą przez długi czas wyglądać jak nowe – ten surowiec stanowi gwarancję trwałości i solidności. Wiele zależy jednak od rodzaju drewna oraz regularnej pielęgnacji posadzki. Znaczenie mają także inne czynniki, jak na przykład obecność wilgoci oraz częstotliwość użytkowania powierzchni. więcej »
Polecamy strony: Hapi Hapi | ACT-Natural | Medycyna estetyczna | Sportera Fitness | Życie jak bajka |