Wiersze Internautów - Autor: niebo - e-mail: -- Ukryty --

bez tytułu

tęcza na niebie,
po deszczu się pokazała.
w słońca promieniach barwami zajaśniała.
lśni kolorami i błyszczy się w blasku słońca.
łuk tworzy barwny i kolorowy.
zawisła nad nami.
wsparta swymi dwoma ramionami.
most utworzyła.
drogę, przejście na drugą stronę.
dokąd prowadzi ta droga?-zapytasz.
nie wiem.-odpowiem.
ale wiem,tylko,że,
z jednego brzegu na drugi rzeki brzeg,
tu tęcza,przy mnie zaczyna,
a tam,gdzie drugi rzeki brzeg,
to tam,gdzieś,po tamtej stronie,
kończy swój bieg.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
jestem poetką. pisze poezje wierszem i prozą. tworzę od ponad 30 lat. pierwszy swój utwór napisałam mając 8 lat,w dzień,albo dzień po pierwszej komunii. należę w Łodzi do kółka poetyckiego-poetów i pisarzy amatorów jak i zawodowców-od ponad 10 lat. to by było o mnie na tyle. autorka.Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Jak dobrać kozaki do swojej sylwetki? Doradzamy
Chociaż kozaki damskie kojarzą się przede wszystkim z obuwiem zimowym, można nosić je przez cały rok. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretny model, sprawdź jak właściwie dobrać buty. To ważne, jeśli chcesz, aby sylwetka była zgrabniejsza, a nogi szczuplejsze. więcej »
Sprawdź, do jakich stylizacji pasują koturny
Nie wszystkie buty mogą poszczycić się historią tak długą, jak koturny. Na przestrzeni wieków sięgano po nie przede wszystkim ze względu na rolę użytkową. Funkcjonalne i wygodne, w szalonych latach 90. zostały podniesione do rangi obuwia modnego, doskonale uzupełniającego wizerunek sceniczny. I w zmienionej formie do dzisiaj są chętnie wybierane do różnych stylizacji. więcej »
Podłogi drewniane - wybór na lata
Podłogi drewniane mogą przez długi czas wyglądać jak nowe – ten surowiec stanowi gwarancję trwałości i solidności. Wiele zależy jednak od rodzaju drewna oraz regularnej pielęgnacji posadzki. Znaczenie mają także inne czynniki, jak na przykład obecność wilgoci oraz częstotliwość użytkowania powierzchni. więcej »
Polecamy strony: Kosą po patelni | Mostek w kuchni | Old Timers Garage | Opycha.pl | MiniMili.pl |