Wiersze Internautów - Autor: Sandra G - e-mail: sandrag8@interia.pl

Aniołek

Aniołek to postać, która jest tam gdzie my. Nie odstępuje nas na krok.
Jest to stworzenie, którego my nie widzimy lecz ono widzi nas.

To maginczne, bo kiedy jesteśmy w trudnej sytuacji, to on się zjawia i pomaga nam w niewidoczny sposób.

Mówi się, że żyją one wiecznie, lecz każdy aniołek żyje tyle co osoba, z którą jest przez całe życie. Rośnie i starzeje się tak, jak ta właśnie osoba.

Każdy z nas posiada swojego aniołka, dlatego trzeba o nie dbać.
Nie można o nich zapomnieć ani w nie zwątpić. Każdy z nas powinien pamiętać, że wiara czyni cuda.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Jak wybrać odpowiedni bagaż? Która walizka najlepsza?
Turystyka wiąże się nie tylko z poznawaniem nowych miejsc, ale także z przewożeniem dobytku. W przypadku wyprawy lotniczej czy wyjazdu samochodem konieczne staje się więc posiadanie odpowiedniego opakowania na bagaż, w którym będzie można bez problemu umieścić ubrania, buty, kosmetyki, ręczniki czy inne przedmioty. W tym celu doskonale sprawdzą się walizki, zwłaszcza twarde walizki na kółkach. Co warto wiedzieć o tych produktach? więcej »
Jak odzyskać pieniądze od dłużnika?
Kiedy kontaktujesz się z ludźmi w sprawie zwrócenia Ci pieniędzy, które pożyczyłeś, co zrozumiałe, zwykle jest to nieprzyjemne doświadczenie. Ich naturalną reakcją będzie gniew, atakowanie, wzmaganie poczucia winy. O wiele łatwiej - i przyjemniej – jest używać sztuki perswazji bądź skorzystać z pomocy profesjonalistów – agencji windykacyjnej. więcej »
Co robić kiedy mamy problemy z BIK?
Nikt z nas nie lubi się zadłużać, jednak są sytuacje, w których jest to po prostu nieuniknione. Każdy z nas może mieć przecież problem z zapłaceniem za naprawę samochodu, albo leki dla chorego członka rodziny. Wówczas, zaczynamy rozglądać się za odpowiedniego rodzaju pożyczką, dzięki której wybrniemy z kłopotów. Niestety czasem zdarza się też tak, iż mamy problem z późniejszym spłaceniem zadłużenia i w takim przypadku nasze nazwisko pojawia się na liście zadłużonych. Czy w takiej sytuacji istnieje możliwość otrzymania kolejnej pożyczki? więcej »
Polecamy strony: Kolorowa Ryba | Hapi Hapi | Życie jak bajka | Medycyna estetyczna | ArtMe Ręcznie robiona biżuteria |