Wiersze Internautów - Autor: danuta czerwonka - e-mail: dczerwonka1@wp.pl

tatulek

starenki tatulek odwiedzil mnie i serce ubogacil.
o glos lagodny dotyk tez i wspomnien kosz bogaty.
wspanialy rosol pachnie mi .
cebulka przypiekana a tatus go gotowal nam
w kazda niedziele z rana.
i las zielony mi sie sni
idziemy lesnym duktem.
nikt z nas nie musial martwic sie
gdzie te kurki poniesiemy
bo tatus zawsze wiedzial gdzie
z tego lasu wyjdziemy.
tatusiu moj starenki tak
kocham cie ogromnie
i zyj nam jeszcze i 100 lat.
bez ciebie znow zmaleje swiat.
jak wtedy gdy odeszla mama.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
20.09.2015 r.Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Jak wybrać odpowiedni bagaż? Która walizka najlepsza?
Turystyka wiąże się nie tylko z poznawaniem nowych miejsc, ale także z przewożeniem dobytku. W przypadku wyprawy lotniczej czy wyjazdu samochodem konieczne staje się więc posiadanie odpowiedniego opakowania na bagaż, w którym będzie można bez problemu umieścić ubrania, buty, kosmetyki, ręczniki czy inne przedmioty. W tym celu doskonale sprawdzą się walizki, zwłaszcza twarde walizki na kółkach. Co warto wiedzieć o tych produktach? więcej »
Jak odzyskać pieniądze od dłużnika?
Kiedy kontaktujesz się z ludźmi w sprawie zwrócenia Ci pieniędzy, które pożyczyłeś, co zrozumiałe, zwykle jest to nieprzyjemne doświadczenie. Ich naturalną reakcją będzie gniew, atakowanie, wzmaganie poczucia winy. O wiele łatwiej - i przyjemniej – jest używać sztuki perswazji bądź skorzystać z pomocy profesjonalistów – agencji windykacyjnej. więcej »
Co robić kiedy mamy problemy z BIK?
Nikt z nas nie lubi się zadłużać, jednak są sytuacje, w których jest to po prostu nieuniknione. Każdy z nas może mieć przecież problem z zapłaceniem za naprawę samochodu, albo leki dla chorego członka rodziny. Wówczas, zaczynamy rozglądać się za odpowiedniego rodzaju pożyczką, dzięki której wybrniemy z kłopotów. Niestety czasem zdarza się też tak, iż mamy problem z późniejszym spłaceniem zadłużenia i w takim przypadku nasze nazwisko pojawia się na liście zadłużonych. Czy w takiej sytuacji istnieje możliwość otrzymania kolejnej pożyczki? więcej »
Polecamy strony: Kolorowa Ryba | Mostek w kuchni | Okiem Blondynki | Hapi Hapi | Życie jak bajka |