Wiersze Internautów - Autor: Kalman - e-mail: -- Ukryty --

Pomoc bezinteresowna

Ludzie wiedzą czym jest miłość,ale ważniejsza dla nich jest chciwość
Chcą tamto lub to ,bo podoba im się to.
W osobach innych,można dostrzec chęć pomocy,nawet w środku nocy.
To się nazywa pomoc bezinteresowna,pomoc jest prostu cudowna.
Każdy znajdzie się kiedyś w potrzebie pamiętaj może nawet paść na ciebie!Pomagaj jak możesz,to kiedyś się pomoc odwróci i do ciebie ona wróci.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Mam nadzieję zę ok.Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

5 ciekawych sposobów na oświetlenie domu
W dzisiejszych czasach oświetlenie domu nie sprowadza się jedynie do jednego żyrandola na środku pokoju. Oświetlenie stało się gustownym elementem dekoracyjnym. Dziś mamy szeroki wybór spośród różnych form oświetlenia, podpowiemy jakie jest najbardziej praktyczne i wygląda najbardziej efektownie. więcej »
Czy można powstrzymać łysienie?
Łysienie jest procesem, który większości osób wydaje się rzeczą, której zatrzymać nie można. Problemy z utratą włosów dotykają zarówno mężczyzn jak i kobiety. Dotyczą one osób w różnym wieku i mają wiele przyczyn. Ale czy łysienie można zatrzymać? więcej »
Czym zajmuje się podolog?
Osoby, które zmagają się z problemami zdrowotnymi dotyczącymi stóp, wybierają się zazwyczaj do dermatologa, jednak warto wiedzieć o tym, iż specjalistą w tej dziedzinie jest podolog. Kiedy jednak należy wybrać się do podologa i czym konkretnie zajmuje się ten specjalista? więcej »
Polecamy strony: Medycyna estetyczna | ACT-Natural | MiniMili.pl | DueCappucci | Old Timers Garage |