Wiersze Internautów - Autor: Kalman - e-mail: -- Ukryty --

Pomoc bezinteresowna

Ludzie wiedzą czym jest miłość,ale ważniejsza dla nich jest chciwość
Chcą tamto lub to ,bo podoba im się to.
W osobach innych,można dostrzec chęć pomocy,nawet w środku nocy.
To się nazywa pomoc bezinteresowna,pomoc jest prostu cudowna.
Każdy znajdzie się kiedyś w potrzebie pamiętaj może nawet paść na ciebie!Pomagaj jak możesz,to kiedyś się pomoc odwróci i do ciebie ona wróci.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Mam nadzieję zę ok.Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Jaki samodzielnie podłączyć włącznik światła w swoim domu?
Włączniki światła są niezbędne do funkcjonowania każdego domu, sklepu, hurtowni czy fabryki. Większość z nas na co dzień nie przywiązuje do nich większej uwagi, ponieważ nie wymagają one częstej naprawy. Czasem przychodzi jednak moment, kiedy modernizacja wnętrza wymusza na nas wymianę włączników. Jak samodzielnie podłączyć włącznik światła? więcej »
Co zrobić, gdy dopadnie nas wiosenne przeziębienie?
W naszej strefie klimatycznej mamy w ciągu całego roku dwa punkty zapalne, jeśli chodzi o sezon na choroby i przeziębienia – to wiosna i jesień. Niby każdy z nas o tym wie, ale sama wiedza nie pomaga, by się przed przeziębieniem uchronić. Jak się wówczas leczyć, by nie spędzić pierwszych wiosennych dni w łóżku? więcej »
Trądzik różowaty – uporczywe schorzenie skórne
Trądzik różowaty jest przewlekłym stanem zapalnym skóry. Schorzenie dotyka niewielką część populacji, głównie mieszkańców Północnej i Zachodniej Europy. Większą częstość występowania notuje się również w Ameryce Północnej. Z chorobą dotykającą określonych części twarzy, zmagają się przede wszystkim kobiety. więcej »
Polecamy strony: Czarna na zakręcie | Okiem Blondynki | Kosą po patelni | ACT-Natural | Sportera Fitness |