Wiersze Internautów - Autor: danuta czerwonka - e-mail: dczerwonka1@wp.pl

latulka

latulka moja psinka
mala ma kruszynka.
wspominam dzis ciebie,
pewnie jestes w niebie.
jest dzis ze mna tez
nasz nowy pies.
ale nie przestane ciebie w sercu miec,
bo byl z ciebie bardzo fajny pies.
twe oczka jak foczka
twa skorka jak krowka.
j to ,ze bylas przyjaciolka.
zawsze mnie wspieralas.
kocham cie pieseczku
serduszko pieskowe,
pupko malutka.
moja ukochana
czarno-biala krowka.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
2015rokKomentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Personalizowana mata wejściowa – wyraź swój indywidualizm
Prawdziwą sztuką w biznesie jest umiejętność odróżnienia się w morzu konkurencji. Przeciętność to za mało, by przyciągnąć klientów i osiągnąć sukces. Dziś należy dobrze zastanowić się, w jaki sposób podkreślić wyjątkowość swojej działalności, a to z kolei wcale nie okazuje się być trudne do osiągnięcia. Uwagę klienta można przykuć już przy wejściu do budynku firmy, a dobre pierwsze wrażenie bardzo zapada w pamięć i wpływa na pozytywne postrzeganie firmy. Jednym ze sposobów na jego osiągnięcie jest mata wejściowa – można witać odwiedzających siedzibę przedsiębiorstwa wycieraczką spersonalizowaną z logo. Pochłanianie zabrudzeń i elegancki gadżet marketingowy w jednym to niebanalne połączenie. więcej »
Cichy oczyszczacz powietrza do walki ze smogiem
Smog stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia, dlatego warto zaopatrzyć się w urządzenie, które pozwoli się przed nim obronić. Dobry oczyszczacz powietrza jest w stanie wyeliminować niemal wszystkie zanieczyszczenia, nie wpływając negatywnie na komfort domowników i nie wydając przy tym uciążliwych dźwięków. więcej »
Ekologiczna wyprawka dla dziecka – co wybrać?
Bycie eko stało się dla wielu osób nie tylko podążaniem za nowoczesnymi trendami, ale sposobem na życie. Zasady życia w zgodzie z naturą starają się wdrażać w każdej dziedzinia. więcej »
Polecamy strony: Hapi Hapi | Okiem Blondynki | MiniMili.pl | Sportera Fitness | Kosą po patelni |