Wiersze Internautów - Autor: danuta czerwonka - e-mail: dczerwonka1@wp.pl

zosiulka

ty jak promyk slonca zjawilas sie dla nas
zosiulko jedyna zosiulko kochana
caly swiat przy tobie niewazny sie staje.
ty dla nas nadzieja,zyciem ,rajem.
twa piekna gebusiai sliczne oczeta.
i buzka twa zawsze mile usmiechnieta.
gadasz,spiewasz,biegasz
i z dziadkiem sie bawisz.
serce nasze drogie,
kwiatuszku kochany.
kocham ciebie mocno,
caly swiecie moj.
kochac nie przestane
ani dziadek twoj.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
dla wnusiKomentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Personalizowana mata wejściowa – wyraź swój indywidualizm
Prawdziwą sztuką w biznesie jest umiejętność odróżnienia się w morzu konkurencji. Przeciętność to za mało, by przyciągnąć klientów i osiągnąć sukces. Dziś należy dobrze zastanowić się, w jaki sposób podkreślić wyjątkowość swojej działalności, a to z kolei wcale nie okazuje się być trudne do osiągnięcia. Uwagę klienta można przykuć już przy wejściu do budynku firmy, a dobre pierwsze wrażenie bardzo zapada w pamięć i wpływa na pozytywne postrzeganie firmy. Jednym ze sposobów na jego osiągnięcie jest mata wejściowa – można witać odwiedzających siedzibę przedsiębiorstwa wycieraczką spersonalizowaną z logo. Pochłanianie zabrudzeń i elegancki gadżet marketingowy w jednym to niebanalne połączenie. więcej »
Cichy oczyszczacz powietrza do walki ze smogiem
Smog stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia, dlatego warto zaopatrzyć się w urządzenie, które pozwoli się przed nim obronić. Dobry oczyszczacz powietrza jest w stanie wyeliminować niemal wszystkie zanieczyszczenia, nie wpływając negatywnie na komfort domowników i nie wydając przy tym uciążliwych dźwięków. więcej »
Ekologiczna wyprawka dla dziecka – co wybrać?
Bycie eko stało się dla wielu osób nie tylko podążaniem za nowoczesnymi trendami, ale sposobem na życie. Zasady życia w zgodzie z naturą starają się wdrażać w każdej dziedzinia. więcej »
Polecamy strony: MiniMili.pl | Medycyna estetyczna | Kolorowa Ryba | Opycha.pl | Kosą po patelni |