Wiersze Internautów - Autor: Marta Sajnóg - e-mail: martasajnog31@wp.pl

Bliskość

Bliskość drugiej osoby to jest coś pięknego, lecz nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego. Świadomość ze ma się tak wyjątkowego przyjaciela same pozytywne uczucia w nas wywiera.I gdy jest przy mnie blisko kiedy go potrzebuje, wiedzieć że ważne miejsce w jego życiu zajmuje.
Każdy z nas pragnie przejść przez życie z kimś ramię w ramię, usłyszeć to jedno piękne najważniejsze zdanie. Mamo, tato, siostro, bracie niejedna osobę na swojej drodze jeszcze napotkacie. Przytul powiedz słowo kocham, pociesz gdy sam w kącie ze smutku szlocham.
Miłość, przyjaźń, zaufanie mam dla Was wszystkich bardzo ważne zadanie!
Podaj rękę komuś w potrzebie, ta dobroć może kiedyś wróci do Ciebie.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Najlepszy sprzęt do wiosennych prac ogrodowych
Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Dni powolutku stają się coraz cieplejsze, a więc przychodzi czas, aby zająć się pracami porządkowymi w naszym ogrodzie. Większa ilość słońca zachęca, abyśmy częściej wychodzili na zewnątrz. Lista zadań jest niemała, jednak należy zwracać uwagę na pogodę. więcej »
Oryginalne meblościanki i narożniki do Twojego domu
Słysząc słowo "meblościanka" od razu myślami przenosimy się do czasów PRL-u, gdzie królowały właśnie takie meble. W każdym mieszkaniu sztandarowym elementem była właśnie ona - rozległa, zajmująca pół pomieszczenia meblościanka. Choć wydawałoby się, że zniknęła ona na dobre z polskich domów - dzisiaj przeżywa swój renesans. Nowoczesne meblościanki zachwycają swoim designerskim wyglądem, który cieszy oko oraz niezwykłą funkcjonalnością i wygodą użytkowania. więcej »
Wynajem lokalu - co zawrzeć w umowie?
Wynajem lokalu użytkowego, zwłaszcza usytuowanego w atrakcyjnej lokalizacji, to pewny zysk. Jednak może się on również wiązać ze stratami, jeśli właściciel nie zabezpieczy się dobrze w umowie. Jakie zapisy powinny się w niej znaleźć? Za co wynajmujący może nałożyć karę? więcej »
Polecamy strony: Opycha.pl | Czarna na zakręcie | Kolorowa Ryba | Medycyna estetyczna | Okiem Blondynki |