Wiersze Internautów - Autor: Marta Sajnóg - e-mail: martasajnog31@wp.pl

Bliskość

Bliskość drugiej osoby to jest coś pięknego, lecz nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego. Świadomość ze ma się tak wyjątkowego przyjaciela same pozytywne uczucia w nas wywiera.I gdy jest przy mnie blisko kiedy go potrzebuje, wiedzieć że ważne miejsce w jego życiu zajmuje.
Każdy z nas pragnie przejść przez życie z kimś ramię w ramię, usłyszeć to jedno piękne najważniejsze zdanie. Mamo, tato, siostro, bracie niejedna osobę na swojej drodze jeszcze napotkacie. Przytul powiedz słowo kocham, pociesz gdy sam w kącie ze smutku szlocham.
Miłość, przyjaźń, zaufanie mam dla Was wszystkich bardzo ważne zadanie!
Podaj rękę komuś w potrzebie, ta dobroć może kiedyś wróci do Ciebie.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Personalizowana mata wejściowa – wyraź swój indywidualizm
Prawdziwą sztuką w biznesie jest umiejętność odróżnienia się w morzu konkurencji. Przeciętność to za mało, by przyciągnąć klientów i osiągnąć sukces. Dziś należy dobrze zastanowić się, w jaki sposób podkreślić wyjątkowość swojej działalności, a to z kolei wcale nie okazuje się być trudne do osiągnięcia. Uwagę klienta można przykuć już przy wejściu do budynku firmy, a dobre pierwsze wrażenie bardzo zapada w pamięć i wpływa na pozytywne postrzeganie firmy. Jednym ze sposobów na jego osiągnięcie jest mata wejściowa – można witać odwiedzających siedzibę przedsiębiorstwa wycieraczką spersonalizowaną z logo. Pochłanianie zabrudzeń i elegancki gadżet marketingowy w jednym to niebanalne połączenie. więcej »
Cichy oczyszczacz powietrza do walki ze smogiem
Smog stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia, dlatego warto zaopatrzyć się w urządzenie, które pozwoli się przed nim obronić. Dobry oczyszczacz powietrza jest w stanie wyeliminować niemal wszystkie zanieczyszczenia, nie wpływając negatywnie na komfort domowników i nie wydając przy tym uciążliwych dźwięków. więcej »
Ekologiczna wyprawka dla dziecka – co wybrać?
Bycie eko stało się dla wielu osób nie tylko podążaniem za nowoczesnymi trendami, ale sposobem na życie. Zasady życia w zgodzie z naturą starają się wdrażać w każdej dziedzinia. więcej »
Polecamy strony: Mostek w kuchni | Czarna na zakręcie | Opycha.pl | Kosą po patelni | Hell Office |