Wiersze Internautów - Autor: Mariusz Jarząb - e-mail: -- Ukryty --

Vabitas

Mamy te same twarze
Skryte w grymasie tęsknoty
Te same ciała
Widziane oczami nocy
Od stuleci odwiedzamy
Te same pomniki
Aleje gwiazd
Wydeptane trawniki
I byłoby tak samo
Gdyby nie czas i miejsca
W których tracimy
Własne marzenia i serca
07 02 2006 Rzeszów
_____________________
Dodatkowy opis autora:
Moje pisanie to moje wnętrze to moje ja to co przelać pisząc musiałem na te szare kartki szorstkiego papieru aby wyrazić weń mój ból smutek osobliową trwogą ów życia które mi kiedyś uciekło bowiem swą założoną postawa młodzieńczych lat zmarnowalem ten cenny jakżesz ważny i piękny od początku po kres istnienia swego cudny darKomentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

5 ciekawych sposobów na oświetlenie domu
W dzisiejszych czasach oświetlenie domu nie sprowadza się jedynie do jednego żyrandola na środku pokoju. Oświetlenie stało się gustownym elementem dekoracyjnym. Dziś mamy szeroki wybór spośród różnych form oświetlenia, podpowiemy jakie jest najbardziej praktyczne i wygląda najbardziej efektownie. więcej »
Czy można powstrzymać łysienie?
Łysienie jest procesem, który większości osób wydaje się rzeczą, której zatrzymać nie można. Problemy z utratą włosów dotykają zarówno mężczyzn jak i kobiety. Dotyczą one osób w różnym wieku i mają wiele przyczyn. Ale czy łysienie można zatrzymać? więcej »
Czym zajmuje się podolog?
Osoby, które zmagają się z problemami zdrowotnymi dotyczącymi stóp, wybierają się zazwyczaj do dermatologa, jednak warto wiedzieć o tym, iż specjalistą w tej dziedzinie jest podolog. Kiedy jednak należy wybrać się do podologa i czym konkretnie zajmuje się ten specjalista? więcej »
Polecamy strony: Sportera Fitness | Hell Office | Opycha.pl | Czarna na zakręcie | Mostek w kuchni |