Wiersze Internautów - Autor: Mariusz Jarząb - e-mail: -- Ukryty --

Vabitas

Mamy te same twarze
Skryte w grymasie tęsknoty
Te same ciała
Widziane oczami nocy
Od stuleci odwiedzamy
Te same pomniki
Aleje gwiazd
Wydeptane trawniki
I byłoby tak samo
Gdyby nie czas i miejsca
W których tracimy
Własne marzenia i serca
07 02 2006 Rzeszów




_____________________
Dodatkowy opis autora:
Moje pisanie to moje wnętrze to moje ja to co przelać pisząc musiałem na te szare kartki szorstkiego papieru aby wyrazić weń mój ból smutek osobliową trwogą ów życia które mi kiedyś uciekło bowiem swą założoną postawa młodzieńczych lat zmarnowalem ten cenny jakżesz ważny i piękny od początku po kres istnienia swego cudny dar



Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Jaką maskę na smog wybrać?
Wraz z nadejściem zimowej pory i co za tym idzie, znacznym obniżeniem jakości powietrza w Polsce, szczególnie na obszarach miejskich, jak bumerang wraca temat masek smogowych. więcej »
Witamina B12, czyli  lek na przemęczenie i wiele więcej
Witamina B12 (kobalamina) wpływa korzystnie m.in. na poziom energii, nastrój, pamięć, serce, trawienie i skórę. Jej deficyt może objawiać się wieloma niekorzystnymi symptomami, w tym przewlekłym zmęczeniem. Chcesz wiedzieć więcej o roli witaminy B12 w organizmie? Przeczytaj! więcej »
Jak odbywa się elektroniczne archiwizowanie danych?
"Jako nowoczesne społeczeństwo jesteśmy przyzwyczajeni to tego, że większość informacji, danych a nawet dokumentów można bez problemu przesłać zdanie za pośrednictwem sieci internetowej. Jednak takie udogodnienie działa dopiero o kilkunastu lat, wcześniej bowiem wszystko odbywało się w o wiele bardziej skomplikowany sposób. Nowoczesne rozwiązania zawdzięczamy przede wszystkim elektronicznemu archiwizowaniu danych." więcej »
Polecamy strony: Medycyna estetyczna | Okiem Blondynki | Sportera Fitness | MiniMili.pl | Hapi Hapi |