Wiersze Internautów - Autor: Mariusz Jarząb - e-mail: -- Ukryty --

Vabitas

Mamy te same twarze
Skryte w grymasie tęsknoty
Te same ciała
Widziane oczami nocy
Od stuleci odwiedzamy
Te same pomniki
Aleje gwiazd
Wydeptane trawniki
I byłoby tak samo
Gdyby nie czas i miejsca
W których tracimy
Własne marzenia i serca
07 02 2006 Rzeszów
_____________________
Dodatkowy opis autora:
Moje pisanie to moje wnętrze to moje ja to co przelać pisząc musiałem na te szare kartki szorstkiego papieru aby wyrazić weń mój ból smutek osobliową trwogą ów życia które mi kiedyś uciekło bowiem swą założoną postawa młodzieńczych lat zmarnowalem ten cenny jakżesz ważny i piękny od początku po kres istnienia swego cudny darKomentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Dieta pomocna w walce z chorobami nowotworowymi
Choroby nowotworowe są ogromnym problemem w społeczeństwach rozwiniętych. Na raka z roku na rok zapada coraz więcej ludzi. Do tego stanu przyczynia się między innymi zanieczyszczenie środowiska, a także charakterystyczna, złożona z wysoko przetworzonych produktów dieta. więcej »
Leczenie niepłodności - co warto wiedzieć?
Pary borykające się z problemem niepłodności na początku są zdezorientowane, podobnie zresztą, jak bliskie im osoby. Jak wygląda leczenie tej przypadłości, gdzie się udać i co warto wiedzieć - o tym właśnie piszemy w naszym artykule, zapraszamy do jego lektury. więcej »
Ramki na zdjęcia to ważny element Twojego domu!
Fotografia to bardzo ważna dziedzina sztuki, która obcuje niemal z każdym z nas. Upamiętnia wspaniałe chwile z naszego życia oraz wyjątkowe osoby, którymi się otaczamy. Zbiór rodzinnych fotografii znajduje się chyba w każdym domu. Wyjątkowe z nich zasługują na wyróżnienie i ustawienie ich w widocznym miejscu. W tym celu warto wybrać odpowiednie ramki na zdjęcia, które uhonorują fotografię i nadadzą jej wzniosłego charakteru. więcej »
Polecamy strony: Hapi Hapi | Kosą po patelni | Czarna na zakręcie | Medycyna estetyczna | Hell Office |