Wiersze Internautów - Autor: Mariusz Jarząb - e-mail: -- Ukryty --

Vabitas

Mamy te same twarze
Skryte w grymasie tęsknoty
Te same ciała
Widziane oczami nocy
Od stuleci odwiedzamy
Te same pomniki
Aleje gwiazd
Wydeptane trawniki
I byłoby tak samo
Gdyby nie czas i miejsca
W których tracimy
Własne marzenia i serca
07 02 2006 Rzeszów
_____________________
Dodatkowy opis autora:
Moje pisanie to moje wnętrze to moje ja to co przelać pisząc musiałem na te szare kartki szorstkiego papieru aby wyrazić weń mój ból smutek osobliową trwogą ów życia które mi kiedyś uciekło bowiem swą założoną postawa młodzieńczych lat zmarnowalem ten cenny jakżesz ważny i piękny od początku po kres istnienia swego cudny darKomentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Co robić kiedy mamy problemy z BIK?
Nikt z nas nie lubi się zadłużać, jednak są sytuacje, w których jest to po prostu nieuniknione. Każdy z nas może mieć przecież problem z zapłaceniem za naprawę samochodu, albo leki dla chorego członka rodziny. Wówczas, zaczynamy rozglądać się za odpowiedniego rodzaju pożyczką, dzięki której wybrniemy z kłopotów. Niestety czasem zdarza się też tak, iż mamy problem z późniejszym spłaceniem zadłużenia i w takim przypadku nasze nazwisko pojawia się na liście zadłużonych. Czy w takiej sytuacji istnieje możliwość otrzymania kolejnej pożyczki? więcej »
Jak ubrać dziecko do chrztu?
Chrzest to ważne wydarzenie w życiu rodziny. Na uroczystość zaprasza się dziadków i krewnych, czasami także przyjaciół i bliskich znajomych. Maluch jest w centrum, przyciąga spojrzenia jak magnes. Jak ubrać dziecko do chrztu? Modnie, stylowo, adekwatnie do pogody i przede wszystkim- wygodnie! więcej »
Co czeka cię w pierwszym trymestrze? Zobacz listę dolegliwości i sposoby ich łagodzenia
Ciąża to wyjątkowy stan, który – choć daje mnóstwo radości – nie jest wolny od uciążliwych dolegliwości. Sprawdź, czego możesz spodziewać się w pierwszym trymestrze i poznaj sposoby na łagodzenie nieprzyjemnych objawów. więcej »
Polecamy strony: Kolorowa Ryba | Czarna na zakręcie | Medycyna estetyczna | Opycha.pl | Mostek w kuchni |