Wiersze Internautów - Autor: Konrad S. Bauer - e-mail: ksbx83@gmail.com

Błazen

Jestem skazany na życie błazna
Życie bez wiary
Życie bez sensu
Życie bez miłości
Szare i bez celu

By ukryć łzy zakładam maskę
Maskę fałszywego uśmiechu
Maskę fałszywych uczuć
Maskę z jednej strony pełna kolorów
a z drugiej czarną niczym noc

Dla innych będę żyć z radością
Dla siebie ze smutkiem
Dla innych będę żyć z nadzieją
Dla siebie ze łzami
By inni mogli żyć z uśmiechem

Będę błaznem
_____________________
Dodatkowy opis autora:
Pierwszy I jak na razie jedyne wiersz mojego autorstwa, nie wiem czy jest cos wart ;)Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Jak wybrać odpowiedni bagaż? Która walizka najlepsza?
Turystyka wiąże się nie tylko z poznawaniem nowych miejsc, ale także z przewożeniem dobytku. W przypadku wyprawy lotniczej czy wyjazdu samochodem konieczne staje się więc posiadanie odpowiedniego opakowania na bagaż, w którym będzie można bez problemu umieścić ubrania, buty, kosmetyki, ręczniki czy inne przedmioty. W tym celu doskonale sprawdzą się walizki, zwłaszcza twarde walizki na kółkach. Co warto wiedzieć o tych produktach? więcej »
Jak odzyskać pieniądze od dłużnika?
Kiedy kontaktujesz się z ludźmi w sprawie zwrócenia Ci pieniędzy, które pożyczyłeś, co zrozumiałe, zwykle jest to nieprzyjemne doświadczenie. Ich naturalną reakcją będzie gniew, atakowanie, wzmaganie poczucia winy. O wiele łatwiej - i przyjemniej – jest używać sztuki perswazji bądź skorzystać z pomocy profesjonalistów – agencji windykacyjnej. więcej »
Co robić kiedy mamy problemy z BIK?
Nikt z nas nie lubi się zadłużać, jednak są sytuacje, w których jest to po prostu nieuniknione. Każdy z nas może mieć przecież problem z zapłaceniem za naprawę samochodu, albo leki dla chorego członka rodziny. Wówczas, zaczynamy rozglądać się za odpowiedniego rodzaju pożyczką, dzięki której wybrniemy z kłopotów. Niestety czasem zdarza się też tak, iż mamy problem z późniejszym spłaceniem zadłużenia i w takim przypadku nasze nazwisko pojawia się na liście zadłużonych. Czy w takiej sytuacji istnieje możliwość otrzymania kolejnej pożyczki? więcej »
Polecamy strony: Sportera Fitness | Old Timers Garage | Kosą po patelni | ArtMe Ręcznie robiona biżuteria | DueCappucci |