Wiersze Internautów - Autor: Konrad S. Bauer - e-mail: ksbx83@gmail.com

Błazen

Jestem skazany na życie błazna
Życie bez wiary
Życie bez sensu
Życie bez miłości
Szare i bez celu

By ukryć łzy zakładam maskę
Maskę fałszywego uśmiechu
Maskę fałszywych uczuć
Maskę z jednej strony pełna kolorów
a z drugiej czarną niczym noc

Dla innych będę żyć z radością
Dla siebie ze smutkiem
Dla innych będę żyć z nadzieją
Dla siebie ze łzami
By inni mogli żyć z uśmiechem

Będę błaznem
_____________________
Dodatkowy opis autora:
Pierwszy I jak na razie jedyne wiersz mojego autorstwa, nie wiem czy jest cos wart ;)Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Witamina B12, czyli  lek na przemęczenie i wiele więcej
Witamina B12 (kobalamina) wpływa korzystnie m.in. na poziom energii, nastrój, pamięć, serce, trawienie i skórę. Jej deficyt może objawiać się wieloma niekorzystnymi symptomami, w tym przewlekłym zmęczeniem. Chcesz wiedzieć więcej o roli witaminy B12 w organizmie? Przeczytaj! więcej »
Jak odbywa się elektroniczne archiwizowanie danych?
"Jako nowoczesne społeczeństwo jesteśmy przyzwyczajeni to tego, że większość informacji, danych a nawet dokumentów można bez problemu przesłać zdanie za pośrednictwem sieci internetowej. Jednak takie udogodnienie działa dopiero o kilkunastu lat, wcześniej bowiem wszystko odbywało się w o wiele bardziej skomplikowany sposób. Nowoczesne rozwiązania zawdzięczamy przede wszystkim elektronicznemu archiwizowaniu danych." więcej »
Prawidłowe niszczenie firmowych dokumentów
Każda firma posiada wiele dokumentów, które są objęte ochroną prywatności ze względu na zawarte w nich informacje. Najczęściej są to dane osobowe pracowników i klientów, umowy, dane finansowe lub plany sprzedażowe. Jednak nie każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę jak ważne jest profesjonalne i bezpieczne niszczenie dokumentów. Na szczęście dzisiejszy rynek wciąż się rozwija i dopasowuje do potrzeb ludzi. Dzięki temu można korzystać z usług profesjonalnych miejsc, które bezpiecznie zniszczą ważne dokumenty, które nie mają prawa trafić w niepowołane ręce. więcej »
Polecamy strony: Hapi Hapi | Mostek w kuchni | MiniMili.pl | Old Timers Garage | Kosą po patelni |