Wiersze Internautów - Autor: danuta czerwonka - e-mail: dczerwonka1@wp.pl

rekawiczka

raz pewna dziewczynka szla i rekawiczki na raczkach miala.i zaczal padac puszysty snieg.i tak przepieknie iskrzyl sie.i jedna taka gwiazdeczka mala na rekawiczce wyladowala.a ona az z zachwytu westchnela,piekno jej zaraz dostrzegla.jej ksztalt i geometrie doskonala a taka,taka mala. gwiazdeczki z nieba sypaly sie.ona zas bardzo cieszyla sie.tak piekne zimy bywaly tu.az czasem brakowalo tchu.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
11 stycznia 2014 r.Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Dieta pomocna w walce z chorobami nowotworowymi
Choroby nowotworowe są ogromnym problemem w społeczeństwach rozwiniętych. Na raka z roku na rok zapada coraz więcej ludzi. Do tego stanu przyczynia się między innymi zanieczyszczenie środowiska, a także charakterystyczna, złożona z wysoko przetworzonych produktów dieta. więcej »
Leczenie niepłodności - co warto wiedzieć?
Pary borykające się z problemem niepłodności na początku są zdezorientowane, podobnie zresztą, jak bliskie im osoby. Jak wygląda leczenie tej przypadłości, gdzie się udać i co warto wiedzieć - o tym właśnie piszemy w naszym artykule, zapraszamy do jego lektury. więcej »
Ramki na zdjęcia to ważny element Twojego domu!
Fotografia to bardzo ważna dziedzina sztuki, która obcuje niemal z każdym z nas. Upamiętnia wspaniałe chwile z naszego życia oraz wyjątkowe osoby, którymi się otaczamy. Zbiór rodzinnych fotografii znajduje się chyba w każdym domu. Wyjątkowe z nich zasługują na wyróżnienie i ustawienie ich w widocznym miejscu. W tym celu warto wybrać odpowiednie ramki na zdjęcia, które uhonorują fotografię i nadadzą jej wzniosłego charakteru. więcej »
Polecamy strony: Hell Office | Opycha.pl | Kosą po patelni | Medycyna estetyczna | Sportera Fitness |